reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziękujemy 🤗



Bartuś budzi sie co godzine, czasem co półtorej. Moja starsza do prawie drugiego roku zycia budzila się co 30-40 min, w skrajnym momencie co 15-20 min. Wierz mi, ze przewertowalam caly internet i wynik jest jeden - czas rozwiąże te problemy. Tak jak jedne dzieci uczą sie chodzić w 9 miesiącu a inne w 17 miesiącu, tak jedne umieją zasypiać jak mają 6 miesięcy a inne jak mają 3 lata. Podobno cześć dzieci osiąga ten stan w wieku 7-8 lat, ale po co cię (i siebie) straszyć 😉 70% ma max jedną pobudkę w wieku ok 2 lat i to mnie trzyma 😂
To nie jestem sama z tymi nocnymi pobudkami.

Teraz zaczęło mnie to denerwować, bo po świętach będę musiała wstawać do pracy o 5.30. Już się widzę, zoombie jak nic 😔
 
U nas tez ostatnie noce sa straszne 😬 mozliwe ze przez chorobe sie rozwydrzył i chcialby spac z nami zamiast u siebie. Dzisiaj mąż gorączkował i się w pocił w naszym łóżku, a ja wędrowałam co 30 minut do Tomka bo sie budzil i ostatecznie kolo 4:00 zasnelam na dobre w jego 80 x 160 łożu 😂 przynajmniej nie zmokłam 🙈
 
No to ja tak właśnie nieświadomie dałam swojej obwarzanka z sezamem kawałeczek do zjedzenia...
Dużo już macie alergenów sprawdzonych...zazdroszczę:)
Moja od jakiegoś czasu należy do dzieci przesypiających noce...od ok 20:30 do 7:30 zazwyczaj:)Ale nie zapeszam bo ona wyjątkowo zmienna jest🤣


Ja tego słowa też nie znałam...jestem bogatsza o nową nazwę:)
U nas zasypianie teraz o 20.00 albo o 21.00 ale to jak tatuś wróci I zaczną swoje wariacje i też śpi albo do 7.30 albo 8.30. W dzień mamy jedna pobudka.

Ja już od stycznia nie daje jedzenia w nocy ale mój syn poprostu był na to gotowy nie było u nas żadnego oduczania . Śpi całą noc ale z nami w łóżku a jak odłożymy do łóżeczka to jestjedna pobudka około północy na przeniesienie do naszego łóżka, mówiąc szczerze mi już nie chce się odkładać się go do łóżeczka, w łóżku mamy dużo miejsca i lubimy jak jest z nami🤭. Dzisiaj spał jakos nie spokojnie bo się drapał a nad ranem miał nos zapchany i od rana katar🥴 więc pozdrawiamy wszystkie chore dzieciaczki😉
 
To nie jestem sama z tymi nocnymi pobudkami.

Teraz zaczęło mnie to denerwować, bo po świętach będę musiała wstawać do pracy o 5.30. Już się widzę, zoombie jak nic 😔
Wracasz do pracy już po świętach? Miejmy nadzieję ze Melania jednak będzie łaskawa, bo Anastazja jak widzi słoneczko to momentalnie się budzi, co mnie wkurza , a później się pokłada bo za szybko wstaje
 
U nas zasypianie teraz o 20.00 albo o 21.00 ale to jak tatuś wróci I zaczną swoje wariacje i też śpi albo do 7.30 albo 8.30. W dzień mamy jedna pobudka.

Ja już od stycznia nie daje jedzenia w nocy ale mój syn poprostu był na to gotowy nie było u nas żadnego oduczania . Śpi całą noc ale z nami w łóżku a jak odłożymy do łóżeczka to jestjedna pobudka około północy na przeniesienie do naszego łóżka, mówiąc szczerze mi już nie chce się odkładać się go do łóżeczka, w łóżku mamy dużo miejsca i lubimy jak jest z nami🤭. Dzisiaj spał jakos nie spokojnie bo się drapał a nad ranem miał nos zapchany i od rana katar🥴 więc pozdrawiamy wszystkie chore dzieciaczki😉

Anastazja od kilku dni bez kataru więc życzę sobie by tak zostało.
 
Wracasz do pracy już po świętach? Miejmy nadzieję ze Melania jednak będzie łaskawa, bo Anastazja jak widzi słoneczko to momentalnie się budzi, co mnie wkurza , a później się pokłada bo za szybko wstaje
U nas też wschód słońca działa jak budzik 🤦‍♀️. Przeraża mnie to, bo wyjdzie, że do pracy będę wstawała o 4.
 
Dziewczyny, zróbcie kiedyś ciastka z batatów, wklejam przepis 😁
Ja dodałam symboliczną ilość cukru bardziej, żeby podkręcić słodycz batata, tak jak dodaje się szczyptę soli do niektórych ciast 😊 super wyszły i wyglądają jak na zdjęciu ze stronki, będą na podwieczorek w terenie, bo planuję jechać zaraz z małym na przejażdzke rowerową 😁
 
reklama
Do góry