reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
My dzisiaj pierwszy dzień w żłobku. Ale było fajnie. Oprócz Remka była jeszcze czwórka szkrabów. W pewnym momencie wszystkie przyszły tulać się do mnie i robić noski. Pobawiły się, klaskały, na koniec było pa pa. No przeuroczo. Jutro zostawiam go samego ma godzinę i to może być darcie się w niebogłosy🙃
 
Dziękuję 🙂im wiecej osob wpłaca tym szybciej dojdziemy do celu . Ja osobiscie szukam miejsc gdzie można powiesić plakaty zostawić wizytówki. Udostępniam i udostępniam tylko rozglos nam pomoże żeby pomoc tej dziewczynce 🙂
Również wpłaciłam, nieraz wspieram te zbiórki na SiePomaga, szczególnie dla tych dzieci z SMA. To niewyobrażalne, że życie dziecka może zależeć od tego czy rodzicom uda się uzbierać miliony złotych. Ehhh.....trzymam mocno kciuki, oby tylko się udało ❤️
 
Dziękuję 🙂im wiecej osob wpłaca tym szybciej dojdziemy do celu . Ja osobiscie szukam miejsc gdzie można powiesić plakaty zostawić wizytówki. Udostępniam i udostępniam tylko rozglos nam pomoże żeby pomoc tej dziewczynce 🙂
Żłobki to też dobre miejsce na zostawienie plakatu, bo matki są wrażliwe na cierpienie dzieci. Trzeba by było dostać się do dyrekcji Michelina, Eggera, Unimaszu itd. Może mają fundusze pomocowe. No i jakiś koncert i tv, bo to idzie szerzej.
 
Dziękuję 🙂im wiecej osob wpłaca tym szybciej dojdziemy do celu . Ja osobiscie szukam miejsc gdzie można powiesić plakaty zostawić wizytówki. Udostępniam i udostępniam tylko rozglos nam pomoże żeby pomoc tej dziewczynce 🙂
A i wiosna, lato jest dużo festynów, więc tam łatwo się podpiąć i do puszek zbierać, albo coś upiec i sprzedać
 
reklama
A może nie będzie darcia...trochę wiary w syna:)
No to teraz przychodząc po Remka będziesz przy okazji tulić resztę bobasów:)
No coś musisz mieć w sobie , że te szkraby przyszły się tulić bo nie do każdego dzieci lgną...super, super, super:)
Super to było. Taka gromadka maluchów i dodam,że zadowolonych. No mój niestety jest 24h/dobę ze mną, więc to nie będzie dla niego łatwe, ale panie mówiły, że się przyzwyczai.
 
Do góry