reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
@Mono88 a liszaje są chyba od polizania przez zwierzaka, ale nie mam pewnosci 😉 ja miewałam za dzieciaka jak mnie kot liznął w twarz, schodziło dopiero po maści sterydowej.

A Ty lub tata malucha mieliście lub macie jakies alergie pokarmowe, czy wziewne? To też ważna informacja. Dziecko podobno ma 50% szans na odziedziczenie rodzaju alergii po rodzicu.
Nic a nic nie mamy 🤷‍♀️
 
@Niedługo mama babeczki z etapu 1 zrobiłam...pachną identycznie jak placuszki bananowe...są mięciutkie...a jak będzie z konsumpcją przez córcię to dam znać później😀
Niby 7 dni wcześniej powinno się odstawić leki przeciwhistaminowe ale przeczytałam to już po fakcie:)
O super , na pewno smakują dobrze🙂 czytałam o tym odstawieniu leków no ale ja też nie odstawię😉
Ja chyba jutro zrobię ale teraz aż zaczęłam się cykać bo od paru dni nie drapie nóg 😅
Nic a nic nie mamy 🤷‍♀️
My też nic nie mamy żadnych alergii.
 
Hej dziewczyny, melduje nowość- moja malutka jest już całkowicie odstawiona od piersi
Pierwsze winko z koleżanką wypite 🤪
My od jutra zaczynamy odstawienie, z racji ze idę 2 dni po 12h pod rząd to wieczorami jak wrócę jeszcze raz nakarmię, a od środy już kończymy całkiem. I tak w nocy już tylko 2 razy karmie, więc dość stopniowo odstawiam. Ale w tym tygodniu już mam nadzieje ze zakończymy ten etap. Jeszcze zrobimy próbę z mlekiem krowim.
 
My od jutra zaczynamy odstawienie, z racji ze idę 2 dni po 12h pod rząd to wieczorami jak wrócę jeszcze raz nakarmię, a od środy już kończymy całkiem. I tak w nocy już tylko 2 razy karmie, więc dość stopniowo odstawiam. Ale w tym tygodniu już mam nadzieje ze zakończymy ten etap. Jeszcze zrobimy próbę z mlekiem krowim.
Wcale nie było tak trudno jeśli chodzi o małą. Ja już na drugi dzień zastanawiałam się czy aby na pewno dobrze robię 🙈
 
reklama
Hej dziewczyny, melduje nowość- moja malutka jest już całkowicie odstawiona od piersi
Pierwsze winko z koleżanką wypite 🤪
Ooo, no proszę 😀 Było przykro, czy odetchnęłaś z ulgą?
Ja jeszcze karmieni zamierzam na pewno do półtorej roku. Wiadomo, w ciągu dnia jak będę w pracy to nie będzie piła, ani nie będę odciągała, ale gdy będę w domu i w nocy na pewno będę karmić 🙂 lubimy to, to jest nasz czas, nasza bliskość 😊
 
Do góry