reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
biedna😢 a co z tym krwiakiem to trzeba coś zrobić?

rany apropk zębów nie no ja nie wiem jak Wy to robicie ale ja za cholerę nie mogę już mojemu umyć zębów zaciska szczotkę i tyle nie wiem o co kaman potem wypluwa i gada coś do mnie babube co to kurde znaczy🤷‍♀️ poproszę translator bo naprawdę coraz mniej kumam to moje dziecko co on gada🤦‍♀️
Niee, to znaczy, że ząb już na wylocie. Jak się przebije to i krwiaka nie będzie
 
To chyba ona ma coś z głową, albo lubi krzywdzić swoje dziecko.
no wiesz zależy jak patrzeć może to ja mam coś z głową i wyobraźnia mnie ponosi 😂
ona powiedziała że zawsze tak było bo żeby dzieci się nie rozpraszały ale ja ponosi że już wolę zostać w domu i się nim zająć
na to ta mi wyjechała z pisem🤦🏻‍♀️
masakra jest straszna polaryzacja czego nie kumam co ma piernik do wiatraka🤔
 
no wiesz zależy jak patrzeć może to ja mam coś z głową i wyobraźnia mnie ponosi 😂
ona powiedziała że zawsze tak było bo żeby dzieci się nie rozpraszały ale ja ponosi że już wolę zostać w domu i się nim zająć
na to ta mi wyjechała z pisem🤦🏻‍♀️
masakra jest straszna polaryzacja czego nie kumam co ma piernik do wiatraka🤔
Tez nie kumam tego nawiązania do Pisu. Jak się dzieci rozpraszają widząc światło dzienne? Chcą z nich zrobić wampiry? Takie zasłanianie ma miejsce według mnie jakby ktoś coś chciał ukryć. W życiu bym Anastazji w takie miejsce nie posłała.
 
A ja sobie wykrakałam tą nockę...niby już tak pięknie śpi:oops:...no to nie spała od 1:50 do 4🤣
Ech to niezle ale u nas dzisiaj też o pierwszej w nocy ryk nie wiadomo o co stwierdziłam że to chyba zęby bo dwa są na widoku i dostał pedicetamol i usnął. Odłożyłam do łóżeczka na pewno a rano jakoś znalazł sie w naszym łóżku i za chiny nie pamiętam jak go brałam 🙈
A tak z ciekawostek o zębach u nas pierwsze wychodzą górne dwójki a górnych jedynek brak.
 
Tez nie kumam tego nawiązania do Pisu. Jak się dzieci rozpraszają widząc światło dzienne? Chcą z nich zrobić wampiry? Takie zasłanianie ma miejsce według mnie jakby ktoś coś chciał ukryć. W życiu bym Anastazji w takie miejsce nie posłała.
dłuższa konwersacja… Chodziło o to że powiedziałam że zostanę w domu i ona po prostu myśli że tylko matki które są pisiorami zostają w domu bo pewnie na nich głosowałam bo 500 +😂 A daj spokój szkoda gadać.

Tak na marginesie właśnie się doczytałam że przysługuje mi bez płatna szczepionka na ospę jak dziecko będzie w zlobku.👍 A to też jest ciekawe bo zastanawia mnie czemu o tym nie informują🤔
 
reklama
@Vaness kiedyś pisałaś chyba, że tesciowa do synka twojego mowi synku. Ostatnio w przedszkolu jak odbieram corke przyglądam się babcią 😂i już 2 mówią do wnuków,, synku,, 😂takze przypomniało mi się, że kiedyś o tym chyba ty pisałaś 😂śmiać mi się tak chciało z tego synku 😂
Oj jak mnie to wk... 🤬 a jeszcze moja to przytula, całuję w główkę i mówi jesteś mój syneczku . teraz się hamuje ale pewnie jak bym zostawiła ją samą na sam to na 100% by tak mówiła i robiła.
Jak byliśmy w święta na spacerku nie chciał założyć rękawiczek ja bym ci nie zakłada rękawiczek ale mamusia karze to też nie wnerwia oczywiście zaraz jej odpalę coś i po świętach 😂
 
Do góry