reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

No u mnie jest teraz 7+4 serduszko już widziałam ale ze jadę 31.na wakacje chciałabym wiedzieć że wszystko jest ok bo poprzednią ciążę miałam bardzo ciezka. I gdzieś z tyłu głowy są różne myśli.
Doskonale Cię Madziu rozumiem. Ja w zasadzie spisałam cykl na straty po wtorkowej becie. W sobote kończyłam 26 lat i zrobiłam test bo spózniała mi się miesiączka. A tu taka niespodzianka.

Z tyłu głowy mam wyniki tsh i oczywiście dlatego spisałam cykl na straty. Jest wysoki. Bez przesady ale jest. Chcialabym móc przyspieszyć czas i usłyszeć tylko "ciąża rozwija się prawidłowo".

Ale to najlepszy prezent na świecie :)
 
reklama
Doskonale Cię Madziu rozumiem. Ja w zasadzie spisałam cykl na straty po wtorkowej becie. W sobote kończyłam 26 lat i zrobiłam test bo spózniała mi się miesiączka. A tu taka niespodzianka.

Z tyłu głowy mam wyniki tsh i oczywiście dlatego spisałam cykl na straty. Jest wysoki. Bez przesady ale jest. Chcialabym móc przyspieszyć czas i usłyszeć tylko "ciąża rozwija się prawidłowo".

Ale to najlepszy prezent na świecie :)
Ja tez prezent na 30ste urodziny które mam w sierpniu bo powiedziałam mężowi ze jak do mojej 30stki się nie uda to później się już nie zdecyduje i w dzień taty zrobiłam test i była blada druga kreseczka.
 
No ja mam z ciśnieniem problemy i z jedną ściana serca zwiotczenie czy coś takiego wiec wiem ze bd cc. Oby bo po 1 jest strach ale jakby nie patrzac zawsze jest lek wkoncy otwierają cala jamę brzuszna.
No tak dokładnie zawsze jest strach. Moja babcia zawsze mówiła że kobieta przy porodzie jest jedną nogą w grobie.
 
reklama
Do góry