reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

O jak miło 😍 Nie wiem, mogło tak być, byłam wtedy na wakacjach i olałam temat 😊 No ja miałam w dzień @ betę 22.7 to już jest różnica. A byłaś już u lekarza?
Wizyta we wtorek albo w srode raczej sroda. Juz ten jeden dzien wytrzymam 😅 a zawsze to wieksza mozliwosc ze cos wiecej bedzie widac ❤️. A jak samopoczucie? U mnie mdlosci non top. Po jedzeniu wieksze niz na pusto. Najgirzej po sniadaniu...
 
reklama
reklama
Wizyta we wtorek albo w srode raczej sroda. Juz ten jeden dzien wytrzymam 😅 a zawsze to wieksza mozliwosc ze cos wiecej bedzie widac ❤. A jak samopoczucie? U mnie mdlosci non top. Po jedzeniu wieksze niz na pusto. Najgirzej po sniadaniu...

No dokładnie, będzie większa szansa 😊 to lepiej w środę 😉 Ja znowu mdłości jak narazie nie mam, ale jestem mega zmęczona i ciągle bym spała. Nie umiem nic zrobić, bo od razu oczy mi się zamykają. I odrzuca mnie od mięsa, trochę zjem i mam dosyć :)
 
Do góry