reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U mnie jest 5 tygodni skonczone a mdlosci mam juz od w sumie jak test zrobilam to sie powoli zaczynaly, mam za sobą 5 ciąż ta jest 6. Dwoje dzieciaczków i czekam na 3 😊 i nigdy nie mialam tak wczesnie mdlosci 🤮 i slabo mi sie dzis robi... Mam nadzieje ze szybko miną 😵

U mnie to samo... był spokój ostatnio ale wczoraj byłam w knajpie i nie dałam rady nic zjeść a toaleta była odwiedzana b. Często... zaczęłam wczoraj 6tc... 🤢
 
reklama
W drugiej ciąży zaczynałam od 4.5 wykryte w 10 tc zbite dopiero około 20 tc na 2. Zbadaj ft3 i ft4. I szybko włącz leki.

Wlasnie we środę będę mieć wizyte także leki pewnie dostanę... liczę na to ze dzidzi dobrze się rozwija tym bardziej ze sprawdzałam moje ostatnie tsh z października to było 1.24 wiec tutaj są ki te hormony zabierane czyli liczę na to ze serduszko może na wizycie zobaczę 😀
 
Czasami i w 7 tc sie zaczynaja. No ja mam wszystkie typowe objawy 😊 z jednej strony to mnie cieszy bo czuje ciaze 🤮😜 a nawet dzis w nocy sie obudzilam i mnie mdliło...
Mam codziennie pobudkę w nocy z Mdłościami i przed siku na śpiocha wciskam 1 banana i dopiero mogę wstać... moja szafka nocna za niedługo zmieni się w lodówkę 😂🤣
 
My zawsze z mężem mówiliśmy że chcemy dwie córeczki 😁 jedną mamy i ona marzy właśnie o siostrzyczce 🙈 jak byłam z nią w ciąży nie mogłam patrzeć na mięso 🙈 a teraz gdy tylko oczy otworze myślę o jakimś mięsku 😂 chyba będzie brat 😂
No ciekawa jest zależność między jedzeniem w ciąży a płcią dziecka. Trochę czytałam na ten temat i szczerze to chyba kwestia przypadku ;) każda ciąża jest inna i wydaje mi się że to jakie mamy zachcianki jedzeniowe, nie wynikają z płci dziecka, tylko poprostu samej ciąży. Jakby organizm sam wskazuje jakie ma niedobory ;) ja też wolę mięsko, po za kurczakiem, ale wątpię żeby to oznaczał ze synek będzie 🤣 podobnie jak z kalendarzem chińskim :D ja z tych niedowiarków. Czytałam też o tej metodzie Ramziego ;) może coś w tym jest, ale nie jest ona poparta potwierdzonymi badaniami naukowymi ;)
A jak u Was jest? Jesteście jakoś ukierunkowane czy chcecie mieć synka czy córkę?
Ja wcześniej byłam bardzo nastawiona na synka, bo mam już 2 kobietki w domu. Ale teraz jest mi to obojętne :) nawet w tej ciąży nie jestem jakoś taka ciekawa czy synek czy córka :D najwazniejsze ze będzie i niech zdrowo się rozwija :)
 
No ciekawa jest zależność między jedzeniem w ciąży a płcią dziecka. Trochę czytałam na ten temat i szczerze to chyba kwestia przypadku ;) każda ciąża jest inna i wydaje mi się że to jakie mamy zachcianki jedzeniowe, nie wynikają z płci dziecka, tylko poprostu samej ciąży. Jakby organizm sam wskazuje jakie ma niedobory ;) ja też wolę mięsko, po za kurczakiem, ale wątpię żeby to oznaczał ze synek będzie [emoji1787] podobnie jak z kalendarzem chińskim :D ja z tych niedowiarków. Czytałam też o tej metodzie Ramziego ;) może coś w tym jest, ale nie jest ona poparta potwierdzonymi badaniami naukowymi ;)
A jak u Was jest? Jesteście jakoś ukierunkowane czy chcecie mieć synka czy córkę?
Ja wcześniej byłam bardzo nastawiona na synka, bo mam już 2 kobietki w domu. Ale teraz jest mi to obojętne :) nawet w tej ciąży nie jestem jakoś taka ciekawa czy synek czy córka :D najwazniejsze ze będzie i niech zdrowo się rozwija :)
Ja z synkiem przez pierwszy trymestr jadłam tylko płatki słodkie i lody zapp. Tylko tym nie wymiotowałam [emoji1745][emoji23]
Wszyscy wróżyli mi córkę, a ja całą sobą też czułam że będzie dziewczynka. Dowiedzieliśmy się dopiero w 8 miesiącu ( cały czas między nogami była pępowina która zasłaniała) że chłopak. Wszyscy byli w szoku [emoji846]
Teraz nie wyobrażam sobie inaczej [emoji6] synuś mamusi [emoji846]

Drugi czuje tak na 99% że będzie chłopak. Nawet jka byłam na pierwszym USG i już widziałam serduszko, a później ginekolog chciała go pomierzyć i go szukała i się zaśmiała: ale się schowało ... To ja ją poprawiłam - schował [emoji23][emoji1745] samo mi się wypsnelo, a ona się tylko zaśmiała że zobaczymy, bo narazie nic nie widać [emoji6] Bardzo irytuje mnie jak ktoś mowi: oby się udała córa... Fajnie mieć parkę nie przeczę, ale czy dwóch chłopców to coś złego? Najważniejsze zdrówko. a czy będzie chłopak czy dziewczynka będziemy kochać tak samo najbardziej na świecie [emoji3590] boje się tylko ktoś poczuje zawód że drugi chłopak. Nie wiem jak to wytłumaczyć..
 
reklama
Do góry