reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moja dzisiaj 3 razy wymiotowała przy jedzeniu :/ taki ma silny odruch wymiotny jak ma kawałek jedzenia na języku że aż nie wytrzymała biedna. Raz ugryzła kawałeczek jabłka, raz chleba i raz jak dostała papke na łyżeczce. W sumie zjadła ze 2 łyżeczki tej papki i wcześniej trochę musu z tubki. Tak że blw mogę sobie wsadzić za przeproszeniem :/ żadnych postępów od miesiąca. Martwić się czy uzbroić w cierpliwość?
Cierpliwości. Nam się też to zdarza i tylko się cieszyć że ma taki odruch. Uczy się w ten sposób by się nie zadławić. 👍
Nie ma co się poddawać, bo dziecko ma sobie tam ciumkać a nie się najadać. Też bym chciała aby moja wszystko super jadła, lecz do roku podstawą jest mleko.
 
reklama
Moja dzisiaj 3 razy wymiotowała przy jedzeniu :/ taki ma silny odruch wymiotny jak ma kawałek jedzenia na języku że aż nie wytrzymała biedna. Raz ugryzła kawałeczek jabłka, raz chleba i raz jak dostała papke na łyżeczce. W sumie zjadła ze 2 łyżeczki tej papki i wcześniej trochę musu z tubki. Tak że blw mogę sobie wsadzić za przeproszeniem :/ żadnych postępów od miesiąca. Martwić się czy uzbroić w cierpliwość?
Moja też je beznadziejnie, większość wyrzuca, a i obiadek z łyżeczki niechętnie.
Cycu to tak, szczególnie nocą 😠
 
Czajo czy Ty mimo wszystko 😉zauważyłaś u swojej córci wzrost apetytu na mleku neocate bo mój syn w nocy domaga się dodatkowego karmienia i nie wiem czy to naprawdę głód bo to mleko szybciej się trawi czy cofamy sie do początków karmienia 🤣zauważyłam też że na neocate są zalecane 4 karmienia a na bebilonie w tym wieku 2-3 więc tak jakby zapotrzebowanie było większe. Oczywiście wiem że każde dziecko inne i nie trzeba się trzymać tych tabelek ale się już zastanawiam czy idziemy w złe nawyki żywieniowe czy on faktycznie głodny. Pamiętam że Twoja córcia nadrabia jedzenie nocą ale mój nie musi bo apetyt mu w dzień dopisuje😉
 
Moja dzisiaj 3 razy wymiotowała przy jedzeniu :/ taki ma silny odruch wymiotny jak ma kawałek jedzenia na języku że aż nie wytrzymała biedna. Raz ugryzła kawałeczek jabłka, raz chleba i raz jak dostała papke na łyżeczce. W sumie zjadła ze 2 łyżeczki tej papki i wcześniej trochę musu z tubki. Tak że blw mogę sobie wsadzić za przeproszeniem :/ żadnych postępów od miesiąca. Martwić się czy uzbroić w cierpliwość?
Ja w tej sprawie nie pomogę ....my jemy papki...i trochę grudkowatych zupek też już się zdarzyło:)Nie zamierzałam wprowadzać blw do momentu aż usiądzie więc czekamy:)
 
Czajo czy Ty mimo wszystko 😉zauważyłaś u swojej córci wzrost apetytu na mleku neocate bo mój syn w nocy domaga się dodatkowego karmienia i nie wiem czy to naprawdę głód bo to mleko szybciej się trawi czy cofamy sie do początków karmienia 🤣zauważyłam też że na neocate są zalecane 4 karmienia a na bebilonie w tym wieku 2-3 więc tak jakby zapotrzebowanie było większe. Oczywiście wiem że każde dziecko inne i nie trzeba się trzymać tych tabelek ale się już zastanawiam czy idziemy w złe nawyki żywieniowe czy on faktycznie głodny. Pamiętam że Twoja córcia nadrabia jedzenie nocą ale mój nie musi bo apetyt mu w dzień dopisuje😉
Hmmm....muszę wrócić pamięcią do czerwca a że wtedy notowałam ile zjada to zaraz sobie kuknę....:)
 
Ale juz mam odpowiedź dlaczego mi testy owulacyjne (te papierowe) nie pokazywały owulacji. Aż kupiłam test owulacyjny elektroniczny clearblue i zbieg okoliczności że on pokazał mi owulacje i tak udało się z Nastką - bo myślałam że coś robię źle wcześniej.🤷‍♀️
rany jaki traf 🥰
ja mam tylko nadzieję że jak nasze dzieci dorosną to medycyna pójdzie do przodu bo niestety przez rozwój cywilizacji coraz większe problemy mają i kobiety i mężczyźni!
 
Moja dzisiaj 3 razy wymiotowała przy jedzeniu :/ taki ma silny odruch wymiotny jak ma kawałek jedzenia na języku że aż nie wytrzymała biedna. Raz ugryzła kawałeczek jabłka, raz chleba i raz jak dostała papke na łyżeczce. W sumie zjadła ze 2 łyżeczki tej papki i wcześniej trochę musu z tubki. Tak że blw mogę sobie wsadzić za przeproszeniem :/ żadnych postępów od miesiąca. Martwić się czy uzbroić w cierpliwość?
Ja uważam, że powinnaś uzbroić się w cierpliwość i próbować dalej 👍
Moja też je beznadziejnie, większość wyrzuca, a i obiadek z łyżeczki niechętnie.
Cycu to tak, szczególnie nocą 😠
Ja dzisiaj zdalam sobie sprawę, że mała piła z piersi tylko 4 razy ... wiec nocka może być ciekawa 🙆‍♀️
 
Moja dzisiaj 3 razy wymiotowała przy jedzeniu :/ taki ma silny odruch wymiotny jak ma kawałek jedzenia na języku że aż nie wytrzymała biedna. Raz ugryzła kawałeczek jabłka, raz chleba i raz jak dostała papke na łyżeczce. W sumie zjadła ze 2 łyżeczki tej papki i wcześniej trochę musu z tubki. Tak że blw mogę sobie wsadzić za przeproszeniem :/ żadnych postępów od miesiąca. Martwić się czy uzbroić w cierpliwość?
na Twoim miejscu bym spróbowała zmieniać konsystencje
np tydzień zupełne papki
potem tydz papki z kasza jaglana
potem z ryżem
potem makaron
tak samo owoce najpierw papki potem tarka grubsze oczka
potem frytki
potem kawałki
nikt przecież nie powiedział że blw to ósmy cud świata a papki to samo zło 😂
co więcej powiem Ci w siebie że w ten sposób doszliśmy do blw😜
ale mój ma 8 ms 3 tc zaczyna 🥰masakra!🥶
dacie radę 🤪👍
 
reklama
Do góry