reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jesteśmy w domu! Ale niestety flegma ciezko mu się odkleja, wiec mamy jeszcze robic inhalacje z mucosolvanu, az mu wszystko sie odksztusi i przez 5 dni przyjmowac antybiotyk. Tydzien unikac wychodzenia na zewnatrz a najlepiej miesiac unikac spotkan z innymi ludzmi w szczegolnosci z dziecmi, w szczegolnosci z przedszkolno-żlobkowymi dziecmi.
Oo to u nas zalecali lekarka jak i lekarz ze szpitala jak najbardziej wychodzenie na świeże powietrze.
Dobrze, że jesteście w domu. Zobaczysz szybko wróci wszystko do normy.
 
reklama
Widać po oczkach, że to mały urwisek 😍

Tez chciałam zrobić sobie zdjęcie z coreczka , oto efekt
Zobacz załącznik 1330815

Vanes chyba przesadzasz, owszem musimy ograniczać maluchy, bo jeśli nie to... w sumie niech same idą np na spacer, najlepiej na brzuchu, bo nie będziemy ich ograniczać wózkiem ;)
u mnie też 'nie wolno' powoduje większe zainteresowanie. Mała upodobała sobie uszy mojego bokserka i tak kombinuje, żeby go tam uszczypnąć... powtarzam i chronię psa i ją ,bo co mam zrobić?
Skoro u Ciebie odkurzacz jest problemem to zrób tak, żeby już nie parkował w korytarzu, żeby nie był w zasięgu małego.
Myślę, że Twoje wyrzuty są kompletnie bez sensu 😘
Na pewno coś wymyślisz ✌

Taka mina jakby chciała powiedzieć- Ja tu rządzę 😃
 
Widać po oczkach, że to mały urwisek 😍

Tez chciałam zrobić sobie zdjęcie z coreczka , oto efekt
Zobacz załącznik 1330815

Vanes chyba przesadzasz, owszem musimy ograniczać maluchy, bo jeśli nie to... w sumie niech same idą np na spacer, najlepiej na brzuchu, bo nie będziemy ich ograniczać wózkiem ;)
u mnie też 'nie wolno' powoduje większe zainteresowanie. Mała upodobała sobie uszy mojego bokserka i tak kombinuje, żeby go tam uszczypnąć... powtarzam i chronię psa i ją ,bo co mam zrobić?
Skoro u Ciebie odkurzacz jest problemem to zrób tak, żeby już nie parkował w korytarzu, żeby nie był w zasięgu małego.
Myślę, że Twoje wyrzuty są kompletnie bez sensu 😘
Na pewno coś wymyślisz ✌
Gdyby wzrok mogl zabijać 🤣Urocza 😆Uwielbiam zdjęcia z takim wyrazem twarzy 😆Mam takich pełno, już od pierwszych dni życia 😜
 
Jesteśmy w domu! Ale niestety flegma ciezko mu się odkleja, wiec mamy jeszcze robic inhalacje z mucosolvanu, az mu wszystko sie odksztusi i przez 5 dni przyjmowac antybiotyk. Tydzien unikac wychodzenia na zewnatrz a najlepiej miesiac unikac spotkan z innymi ludzmi w szczegolnosci z dziecmi, w szczegolnosci z przedszkolno-żlobkowymi dziecmi.
Super, że już w domku jesteście i możecie się "leczyć" sami. Teraz dużo zdrówka dla Tomusia 😘 W domku, wśród swoich zabawek i w swoim łóżeczku szybciej wróci do zdrowia 😉
 
A u nas dziś kiepskawa nocka. Wczoraj mały miał szczepienie i w nocy non stop się przebudził i pojękiwał. Co prawda tylko przez sen i wystarczyło, że chwilę go po główce pogłaskałam ale jednak dziś czuję tę przerywaną nockę 🥴 Pewnie nóżka go bolała albo zęby? Wczoraj pediatra mówił, że widzi u góry też lekko opuchnięte dziąsła więc kto wie? No i wczoraj ważył małego i powiedział, że trochę za mało na wadze przybral przez miesiac- 400 g a powinien 500, 600... A ja czytałam, że u maluchów w tym wieku to nawet 300 g na m-c może być więc nie wiem jak to jest 😏
 
reklama
Do góry