reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Nastka też ma dwa, i znów ma ślinotoki i kto wie czy zaraz kolejne się nie posypią.
U nas to samo, dopiero wyszły dwie pierwsze jedynki a ona znów się ślini mocno i wkłada palec do buzi i go gryzie. Ciekawa jestem czy to kolejne zęby czy tak po prostu.

Oj tak Twój M ma rację mówiąc , że byłby uboższy bez dziecka....Wszyscy bylibyśmy ubożsi..nie raz mam taki dzień , że z chęcią bym wszystkim pizdła i poszła w pierony ale ta dzidzia nadaje sens teraz naszemu życiu🥰
Nie wyobrażam sobie teraz życia bez niej....oj zmieniło się życie...oj zmieniło....
Również gratuluję pięknej rocznicy....i życzę samych radosnych dni wypełnionych miłością🤗
😘
Oj to prawda... Życie bez małej nie miałoby teraz dla mnie sensu. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że ją mam, ona dodaje mi tyle otuchy, wsparcia, siły i miłości każdego dnia, że nie potrafiłabym teraz funkcjonować bez niej.
Wyobraziłam sobie ostatnio jak to było w ciąży, mogłam spać do 11, kłaść się o 1-2 w nocy, cały dzień oglądać seriale itp., a później spojrzałam na to co mam teraz i wiecie co, nie zamieniłabym nawet jednego dnia na to, żebym sobie mogła posiedzieć i pooglądać serial tak jak kiedyś. Nie wytrzymałabym ani jednego dnia bez niej.
Życie zmieniło się o 180 st, ale jest też szczęśliwsze, pełne radości ❤️ No i ma się dla kogo żyć ❤️
 
U nas to samo, dopiero wyszły dwie pierwsze jedynki a ona znów się ślini mocno i wkłada palec do buzi i go gryzie. Ciekawa jestem czy to kolejne zęby czy tak po prostu.


Oj to prawda... Życie bez małej nie miałoby teraz dla mnie sensu. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że ją mam, ona dodaje mi tyle otuchy, wsparcia, siły i miłości każdego dnia, że nie potrafiłabym teraz funkcjonować bez niej.
Wyobraziłam sobie ostatnio jak to było w ciąży, mogłam spać do 11, kłaść się o 1-2 w nocy, cały dzień oglądać seriale itp., a później spojrzałam na to co mam teraz i wiecie co, nie zamieniłabym nawet jednego dnia na to, żebym sobie mogła posiedzieć i pooglądać serial tak jak kiedyś. Nie wytrzymałabym ani jednego dnia bez niej.
Życie zmieniło się o 180 st, ale jest też szczęśliwsze, pełne radości ❤️ No i ma się dla kogo żyć ❤️
Pati pięknie to napisałaś, podpisuje się rękami i nogami.

Ja też właśnie często wspominam jak to fajnie było się wysypiać, a gdy spojrzę na małą - to już wolę nie być wyspana ale ja mieć obok siebie..
 
Pati pięknie to napisałaś, podpisuje się rękami i nogami.

Ja też właśnie często wspominam jak to fajnie było się wysypiać, a gdy spojrzę na małą - to już wolę nie być wyspana ale ja mieć obok siebie..
Dokładnie. A najgorsze np jak ostatnio byłam ponad 3h u fryzjera. Juz pod koniec tak mi się spieszyło do domu bo myślałam już ciągle o małej i zaczęłam za nią tęsknić
 
Taki, działa ma 45 lat. Też dla mnie szok!
wow nieźle, sprzęt pierwsza klasa👍 moi rodzice też taki mieli, ale jak z siostrą w okresie nastoletnim zaczęłyśmy piec to używałyśmy tego młynka do zrobienia cukru pudru:) no i po jakimś czasie padł. ale mają jeszcze taki na korbę, coś takiego:

młynek.jpg

używają go co prawda do mielenia pieprzu, ale najważniejsze, że działa. mają jeszcze maszynkę do mielenia mięsa, też taką na korbę i lampę naftową - wszystko sprawne👍
 
Fajnie, łatwo będzie Ci zapamiętać kiedy ząbkowała 🙂
A to chyba dobre tempo? Czy nie?
Bo za bardzo nie wiem ile zębów ma być na Roczek.
No nie, jak już napisałam to mnie olśniło, 7 na Roczek to jednak za dużo 😅😅😅
u Monini już 6ząbków więc 7 roczek będzie ok:)
fakt, daty do zapamiętania to łatwizna teraz
 
Dokładnie. A najgorsze np jak ostatnio byłam ponad 3h u fryzjera. Juz pod koniec tak mi się spieszyło do domu bo myślałam już ciągle o małej i zaczęłam za nią tęsknić
Haha też tak mam pędzę do domu jak na skrzydłach jak synus z kimś zostaje🙈
Dziewczyny ratunku. Czy ma któraś jakieś fajne przepisy BLW? Bo ja na instagramie coś polubiłam i mi zniknęło w tłumie. A mam jakiś e-book od aalankowegoblw ale chyba już wszystko przestudiowalam
Ja co prawda BLW nie stosuje ale chciałam zapytać co dajecie na śniadania? Bo ja daje kaszkę z musikiem owocowym i się zastanawiam czy Wy może dajecie już co innego?

Czajo miała rację mój syn zaakceptował mleko neocate bez najmniejszego problemu , mały żarłoczek 🙈

W sobotę miał 7 miesięcy I waży 8 kg wg wagi łazienkowej😉
 
reklama
Haha też tak mam pędzę do domu jak na skrzydłach jak synus z kimś zostaje🙈

Ja co prawda BLW nie stosuje ale chciałam zapytać co dajecie na śniadania? Bo ja daje kaszkę z musikiem owocowym i się zastanawiam czy Wy może dajecie już co innego?

Czajo miała rację mój syn zaakceptował mleko neocate bez najmniejszego problemu , mały żarłoczek 🙈

W sobotę miał 7 miesięcy I waży 8 kg wg wagi łazienkowej😉
Ja daje owsianki np z malinami, jajka w różnej postaci w jakiś tam np placuszkach. Kulki np z kaszy. Oczywiście syf jest po jedzeniu ale bez dramatu. 😃 U nas plus że odpukać Nastce żadna alergia pokarmowa nie wyszła, nawet po masle orzechowym.
 
Do góry