reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moja mała budzi się 2 razy na mleczko👌😊. U nas nie ma reguły, raz śpi do 7, na drugi do 9.30 🤷‍♀️😁. Codziennie mnie zaskakuje w tej kwestii 😅😅
2 pobudki to nie ma tragedii ale to minie zobaczysz będziecie jeszcze spać całą noc a przynajmniej malutka🥰 podobno jak dziecko zaczyna przesypiać to wtedy matka przestaje😂 nie wiem ale chyba racja bo u mnie tak było przez ms teraz już śpię (no czasem mi się zdarzy obudzić wiadomo trzeba być czujnym)😁
 
reklama
A to może też przywyknę.
Moja bardzo daleko się wypuszcza, przetacza w wybranym kierunku, ale szybko i niespodziewanie to robi. Poza tym otwiera sobie szafkę (ma przesuwane drzwiczki) i w niej szpera.
Nie mam pomysłu jak je zablokować.
Ale fakt, że jak coś spenetruje dokładnie to już potem traci zainteresowanie.
Moja też ma fazy, że sobie gdzieś nagle postanowi pójść... Dlatego wstawić wodę na kawe mogę ale dluzej to raczej się boję się ją zostawić.
Ostatnio otworzyła szufladę w komodzie 🙆‍♀️
Odnośnie Twojej szafki... Zostawiaj ją może po prostu otwartą? Ja powrzucalabym tam pluszaków albo włożyła kocyki 🤔
 
A to może też przywyknę.
Moja bardzo daleko się wypuszcza, przetacza w wybranym kierunku, ale szybko i niespodziewanie to robi. Poza tym otwiera sobie szafkę (ma przesuwane drzwiczki) i w niej szpera.
Nie mam pomysłu jak je zablokować.
Ale fakt, że jak coś spenetruje dokładnie to już potem traci zainteresowanie.


Tu w połowie drogi 😄 i właśnie to spojrzenie na pytanie - Dokąd wędrujesz? 😅
Jaka słodka też bym zjadła😍 to jest raczej i co mi zrobisz? i tak mnie nie złapiesz🤣
a masz po 8zł
ja kupiłam działa.
u mnie Mąż ma fioła i już wszystko zabezpieczył 🙄
 
A tutaj foto podrapanej głowy mojej córci....najbardziej widać na linii czoło-włosy ale tam dalej też są widoczne ślady podrapania....😳
Eh biedulka no mój podobnie ale dodatkowo jeszcze ta sączącą ropa, dzisiaj przed spaniem wyglądał jak Einstein tak rozczochrał sobie włosy a już myślałam że jest ok bo cały dzień nie drapał
 
Jaka słodka też bym zjadła😍 to jest raczej i co mi zrobisz? i tak mnie nie złapiesz🤣
a masz po 8zł
ja kupiłam działa.
u mnie Mąż ma fioła i już wszystko zabezpieczył 🙄
Super dzięki. Skorzystam na pewno. W tej szafce mamy sprzęt muzyczny.

Vaness, serio? Ty na wszystko masz linka? 🥰
 
reklama
Co już wyprobowalyscie? Ja też już sporo i nic. Ja Latopic, Dermedic, Emulsja do ciala z Emolium, Balsam do ciała z Bioderma, maść robiona bazie wody. No nic.
ja to tylko puder w płynie więc brak doświadczenia
i teraz dermatolog przepisała Locoid steryd na receptę ale nie kupuję pójdę do alergologa zobaczymy co powie
 
Do góry