reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama

Załączniki

  • IMG_20210909_115649.jpg
    IMG_20210909_115649.jpg
    631,2 KB · Wyświetleń: 58
Mamy to samo. Złapie za rączkę i ustęp 😳 uje, i wtedy trzymam za rękę. I zgadzam się , albo jest wkurw, albo zmęczenie i je mleko i zasypia. Dosłownie identycznie mamy. Dobrze wiedzieć.
Aż zaczyna mnie niepokoić to podobieństwo.... 😂
A my w niedzielę mamy chrzciny...ciekawe czy wysiedzi w ciszy w kościele...obstawiam że nie😂
Teściowie przyjechali i po raz pierwszy wnuczkę widzieli...
Wczoraj już mnie wqurw złapał bo chyba 100 razy jej mówiłam aby cały czas jej na rękach nie nosiła....tylko położyła na łóżku lub macie....i tyle co odłożyła a za 2 minuty już na rękach.
Dzisiaj już bardziej się słuchała teściowa bo mąż zaczął jej też uwagę zwracać....:)
Co raz bardziej doceniam to , że mieszkają tak daleko od nas...😂😂
 
Aż zaczyna mnie niepokoić to podobieństwo.... 😂
A my w niedzielę mamy chrzciny...ciekawe czy wysiedzi w ciszy w kościele...obstawiam że nie😂
Teściowie przyjechali i po raz pierwszy wnuczkę widzieli...
Wczoraj już mnie wqurw złapał bo chyba 100 razy jej mówiłam aby cały czas jej na rękach nie nosiła....tylko położyła na łóżku lub macie....i tyle co odłożyła a za 2 minuty już na rękach.
Dzisiaj już bardziej się słuchała teściowa bo mąż zaczął jej też uwagę zwracać....:)
Co raz bardziej doceniam to , że mieszkają tak daleko od nas...😂😂
To są jakieś mentalne bliźniaczki 😃 aż by musiały się spotkać bo z pewnością by się dogadały 😄
 
Śliczności😍również pozdrawiamy
Ale słodziak 🥰
Piękność🥰

Ps ja to swojego chyba za bardzo wyletniłam był na ramiączka w rampersie krótkim jak wracaliśmy o g. 19 to już mu założyłam kaftanik i skarpetki 🤪
No u nas dzisiaj było bardzo bardzo ciepło i malej ubrałam sukienkę na krótki rękaw i w samym pampersie była i cieniutkie skarpeteczki, które i tak ściągnęła na spacerze w wózku 😁 Ale sukienkę całą wyciumkała i miała mokra a potem nad rzeką jak leżała na kocu to miała chłodne nóżki i ciałko ( pomimo, że i tak bardzo ciepło było) to jej ubralam sukienkę na długi rękaw i cieniutkie rajstopki (zresztą widać na zdj).
To wczoraj Nastka na plaży 🙃
Właśnie wróciliśmy z trasy do domu. Panna się wyspała i lipa, teraz nie chce spać.
Super kokarda 😀
 
Aż zaczyna mnie niepokoić to podobieństwo.... 😂
A my w niedzielę mamy chrzciny...ciekawe czy wysiedzi w ciszy w kościele...obstawiam że nie😂
Teściowie przyjechali i po raz pierwszy wnuczkę widzieli...
Wczoraj już mnie wqurw złapał bo chyba 100 razy jej mówiłam aby cały czas jej na rękach nie nosiła....tylko położyła na łóżku lub macie....i tyle co odłożyła a za 2 minuty już na rękach.
Dzisiaj już bardziej się słuchała teściowa bo mąż zaczął jej też uwagę zwracać....:)
Co raz bardziej doceniam to , że mieszkają tak daleko od nas...😂😂
Moim zdaniem najlepiej mieszkać z dala min. o 30 km od jednych rodziców i od drugich 😁
 
reklama
Aż zaczyna mnie niepokoić to podobieństwo.... 😂
A my w niedzielę mamy chrzciny...ciekawe czy wysiedzi w ciszy w kościele...obstawiam że nie😂
Teściowie przyjechali i po raz pierwszy wnuczkę widzieli...
Wczoraj już mnie wqurw złapał bo chyba 100 razy jej mówiłam aby cały czas jej na rękach nie nosiła....tylko położyła na łóżku lub macie....i tyle co odłożyła a za 2 minuty już na rękach.
Dzisiaj już bardziej się słuchała teściowa bo mąż zaczął jej też uwagę zwracać....:)
Co raz bardziej doceniam to , że mieszkają tak daleko od nas...😂😂
Eh też "kocham " takich gości i też musiałam już co niektórym zwracać uwagę 😉
 
Do góry