reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

no właśnie nie chciałam pisać ale z kupą też mi się dzisiaj zdarzyło 🤨i odrazu muszę wołać Męża no bo przecież albo tyłek czyścisz albo ręce które wkłada wiadomo do buzi no masakra 🤮 dobrze że wróciła mu gęsta 💩 ale temat na noc sorry 🤢
ale przynajmniej wiem że to normalne 😂
Ja już miałam dwa razy taką sytuację... 😳Szybko rękę wycierałam....a teraz jak widzę że kupa to od razy coś interesującego w rękę....:)
 
reklama
Mam pytanie, czy waszym dzieciom to się zdarzyło. Moja jak jest bardzo zmęczona i zasypia to np drży jej reka, lub warga jak je. I to występuje tylko jak mocno jest zmęczona przy zasypianiu. Bo zastanawiam się czy to normalne (w sensie rozluźnia się jak dorosły i ma jakieś drgawki), czy się z kimś w tym zakresie konsultować.
 
Mam pytanie, czy waszym dzieciom to się zdarzyło. Moja jak jest bardzo zmęczona i zasypia to np drży jej reka, lub warga jak je. I to występuje tylko jak mocno jest zmęczona przy zasypianiu. Bo zastanawiam się czy to normalne (w sensie rozluźnia się jak dorosły i ma jakieś drgawki), czy się z kimś w tym zakresie konsultować.
Mojej zdarza się, że drży nóżka przez sen. Pediatra twierdzi, że może to dlatego, że bardzo mocne miała drgania jak była maleńka, rzeczywiście ostatnio już nie ma tych drżeń, bo stwierdziłam, ze doczekam do pół roku i jeśli dalej będą to sama skonsultuję z neurologiem. Jeśli się martwisz to podpytaj lekarza.
 
Mam pytanie, czy waszym dzieciom to się zdarzyło. Moja jak jest bardzo zmęczona i zasypia to np drży jej reka, lub warga jak je. I to występuje tylko jak mocno jest zmęczona przy zasypianiu. Bo zastanawiam się czy to normalne (w sensie rozluźnia się jak dorosły i ma jakieś drgawki), czy się z kimś w tym zakresie konsultować.
to może być wszystko i nic!
Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała z neurologiem ja byłam uczulona na takie objawy bo mam wcześniaka i to może być np od spadek glukozy po krwawienie śródczaszkowe jak i pozostałość niedotlenienia podczas porodu 😔
albo pozostałości moro w którym też mogą występować
albo podłoże genetyczne jeżeli ty albo Mąż tak macie jak zasypiacie to mała też może mieć wstecz do drugiego pokolenia (dziadki)
Najlepiej skonsultuj zdrowie najważniejsze!


edit my nie mieliśmy uff ale cały czas go obserwuje😜
 
to może być wszystko i nic!
Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała z neurologiem ja byłam uczulona na takie objawy bo mam wcześniaka i to może być np od spadek glukozy po krwawienie śródczaszkowe jak i pozostałość niedotlenienia podczas porodu 😔
albo pozostałości moro w którym też mogą występować
albo podłoże genetyczne jeżeli ty albo Mąż tak macie jak zasypiacie to mała też może mieć wstecz do drugiego pokolenia (dziadki)
Najlepiej skonsultuj zdrowie najważniejsze!


edit my nie mieliśmy uff ale cały czas go obserwuje😜
Konsultowaliśmy ją neurologicznie jak miała 3 msc i nic nie znaleziono niepokojącego. Fakt miała niedotlenienie bo ma torbiela w lewej półkuli ale na nic nie uciska, ewentualnie by może trzeba było zobaczyć czy nie urósł.
 
to może być wszystko i nic!
Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała z neurologiem ja byłam uczulona na takie objawy bo mam wcześniaka i to może być np od spadek glukozy po krwawienie śródczaszkowe jak i pozostałość niedotlenienia podczas porodu 😔
albo pozostałości moro w którym też mogą występować
albo podłoże genetyczne jeżeli ty albo Mąż tak macie jak zasypiacie to mała też może mieć wstecz do drugiego pokolenia (dziadki)
Najlepiej skonsultuj zdrowie najważniejsze!


edit my nie mieliśmy uff ale cały czas go obserwuje😜
Ja mam drgawki przy zasypianiu że np mnie wstrząśnie, ale się zawsze przy tym przebudzę.
 
Mam pytanie, czy waszym dzieciom to się zdarzyło. Moja jak jest bardzo zmęczona i zasypia to np drży jej reka, lub warga jak je. I to występuje tylko jak mocno jest zmęczona przy zasypianiu. Bo zastanawiam się czy to normalne (w sensie rozluźnia się jak dorosły i ma jakieś drgawki), czy się z kimś w tym zakresie konsultować.
Wiesz co, moja drgawek nie ma, ale ma inne dziwne ruchy. Pytałam mojej przyjaciółki czy jej córeczka ( pół roku starsza od Neli) też tak miała przy zasypianiu jak jeszcze głębiej nie zasnela to mówiła, że też tak miała. A mianowicie moja córa ja jeszcze głębiej nie zasnela to co jakiś czas się tak wije jak żmija tak kilka razy i do tego prawa nogą wali o łóżko góra dół góra dół i potem nagle przestaje i znów tak robi tak jakby jej coś przeszkadzało albo drażniło. I robi tak właśnie codziennie w nocy jak się przebudza i jak wiem, że zaczyna tak robić to zaraz się obudzi na cycka. Nie wiem czy to przez to że głębiej nie zasnela czy za dużo bodźców i wrażeń w ciągu dnia czy coś na rzeczy.
Ale z drugiej strony w ciągu dnia jak np. się zdenerwuje bo już chce jeść czy coś to też tak robi 🤷‍♀️
 
reklama
Wiesz co, moja drgawek nie ma, ale ma inne dziwne ruchy. Pytałam mojej przyjaciółki czy jej córeczka ( pół roku starsza od Neli) też tak miała przy zasypianiu jak jeszcze głębiej nie zasnela to mówiła, że też tak miała. A mianowicie moja córa ja jeszcze głębiej nie zasnela to co jakiś czas się tak wije jak żmija tak kilka razy i do tego prawa nogą wali o łóżko góra dół góra dół i potem nagle przestaje i znów tak robi tak jakby jej coś przeszkadzało albo drażniło. I robi tak właśnie codziennie w nocy jak się przebudza i jak wiem, że zaczyna tak robić to zaraz się obudzi na cycka. Nie wiem czy to przez to że głębiej nie zasnela czy za dużo bodźców i wrażeń w ciągu dnia czy coś na rzeczy.
Ale z drugiej strony w ciągu dnia jak np. się zdenerwuje bo już chce jeść czy coś to też tak robi 🤷‍♀️
U nas te drgawki tylko mają miejsce gdy jest bardzo zmęczona. Tak to nie.
 
Do góry