reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

adhd ma różne podtypy. może masz zaburzenia koncentracji uwagi? częściej występuje u dziewczyn, poczytaj w necie i zobacz czy pasuje do ciebie
U mnie nie pasuje tylko gubienie rzeczy oraz źle wykonywanie poleceń w pracy, bo zawsze staram się mocno wtedy skupić aby dobrze coś zrobić. Tak reszta idealnie pasuje do mnie, że muszę właśnie mieć porządek aby się odnaleźć z wszystkim, dość często wiele rzeczy wypada mi z głowy, nie mogę się skupić na konkretnej rozmowie. Muszę mocno się wytężyć. Bardzo mocno mnie to irytuje bo nawet przeglądając forum muszę mocno się skupić nad tym czym piszecie, gdzie kiedyś lepiej mi to wychodziło.
 
reklama
no mój syn przebija normalnie dziwne zachowania zdejmuje mu bodziaka a ten ciągnie żeby pieluchę też zdjąć 😲 zerknę to odrazu ciągnie za fifka i jajka i gada coś bubu🤔
myślałam że to jednorazowe ale teraz cały czas nie wiem o co kaman zwariować idzie 🤷🏻‍♀️🤪
Podobno chłopczyki w pewnym momencie zaczynają poznawać tamte okolice i co przewijanie się tam dotykają 😁
 
Tak czytam i czytam wasze wpisy… hmmmm
Bardzo podobają mi się Polskie góry, jak byliśmy w Polsce to mała została z babcią, a rodzice w drogę w góry 😂 byliśmy w Zakopanem 3 dni. Świetna sprawa. Powiem wam że nie żałujemy tego wyjazdu. Ja byłam w Zakopanem pierwszy raz w życiu i odrazu się zakochałam, serio…
Polskie morze jest świetne ale góry… to jest to

u nas od dwóch dni jest kryzys. Mała ciągle płacze, wije się jakby ją brzuszek bolał. Dałam jej syropek ale nic to nie dało. Mam nadzieje że to szybko minie, ale jak nie to trzeba do lekarza jechać

byłam na moim pierwszym usg noooo i termin mamy na 10.05.22
Jest to 6 tydzień. Cieszę się ale z dnia na dzień bardziej się boje tego co będzie jak urodzę drugiego dzidziusia. Ehhhh
Powiedzieliśmy już moim teściom. Teściowa odrazu z tekstem
To już ? Nawet roku nie poczekaliście ? O fuck sobie myśle.
ajjjj trzeba to przetrwać
Gratulacje. Wszystko będzie dobrze 😊 Będzie ciężko ale dacie radę! Moja koleżanka 5 miesięcy po porodzie zaszła w ciążę, teraz jej synek 8.08 miał roczek, a ona za miesiąc na termin porodu z córeczką. Będzie między nimi rok i 2 msc różnicy 🙂
Trzymamy kciuki za Was 😘
A teściowa się nie przejmuj, to Wasza sprawa. A takie teksty jak " nawet roku nie poczekaliscie" są nie na miejscu...
 
Podobno chłopczyki w pewnym momencie zaczynają poznawać tamte okolice i co przewijanie się tam dotykają 😁
Potwierdzam, mój maluch jak odkrył siusiaka to maltretuje go jak tylko odpinam rzepy pampersa. Jedynie nie zgadzam się ze słowem "dotykają", bo to jest ciągnięcie i ugniatanie, a nie dotyk 😂 Przy kupce jest to szczególnie uciążliwe 😑 raz, że poznaje to miejsce, może nawet ma z tego jakąś przyjemność, a dwa, że jak siusiak posiedzi w mokrym pampersie to później na pewno też lubi się podrapać po nim albo poruszać i trochę przewietrzyć.
 
Hehe..
( tak żartobliwie)
Chłopczyki interesują się tym zawsze 😅
Od teraz Vanes już zawsze 😉
nie no bez przesady trochę za wcześnie 🤪
aczkolwiek jest to dziwne siostra ma dziewczynka i nie zauważyła aby coś takiego robiła 🙄 a druga ma chłopaków ale nie pamięta ☹
dla mnie to co najmniej nowość! ahhh te chłopaki 😂
 
Potwierdzam, mój maluch jak odkrył siusiaka to maltretuje go jak tylko odpinam rzepy pampersa. Jedynie nie zgadzam się ze słowem "dotykają", bo to jest ciągnięcie i ugniatanie, a nie dotyk 😂 Przy kupce jest to szczególnie uciążliwe 😑 raz, że poznaje to miejsce, może nawet ma z tego jakąś przyjemność, a dwa, że jak siusiak posiedzi w mokrym pampersie to później na pewno też lubi się podrapać po nim albo poruszać i trochę przewietrzyć.
no właśnie nie chciałam pisać ale z kupą też mi się dzisiaj zdarzyło 🤨i odrazu muszę wołać Męża no bo przecież albo tyłek czyścisz albo ręce które wkłada wiadomo do buzi no masakra 🤮 dobrze że wróciła mu gęsta 💩 ale temat na noc sorry 🤢
ale przynajmniej wiem że to normalne 😂
 
reklama
no właśnie nie chciałam pisać ale z kupą też mi się dzisiaj zdarzyło 🤨i odrazu muszę wołać Męża no bo przecież albo tyłek czyścisz albo ręce które wkłada wiadomo do buzi no masakra 🤮 dobrze że wróciła mu gęsta 💩 ale temat na noc sorry 🤢
ale przynajmniej wiem że to normalne 😂
Moja też to robi. Do rąk jej daje paczkę chusteczek mokrych by mi tam rąk nie wkładała.
 
Do góry