reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Może zapobiegawczo kazał sprawdzić. W sumie tak lepiej niż jakby się okazało za późno że jest mało progesteronu.
Ja u mojego ginekologa jeszcze nie byłam. Wizyte mam za tydzień. Wczoraj poszłam do innej babki bo już nie mogłam wytrzymać A mój na urlopie 😆

Tak też właśnie myślę 😊 pierwszy raz w życiu badałam progesteron😂 w dwóch poprzednich ciążach lekarze nawet nie wspomnieli o tym badaniu 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny dziś mam termin @.ani widu, nie mam bólu podbrzusza jak zwykle a teraz śluz się pojawił taki jak w czasie okoloowulacyjnym. Jaki powinien być?
 
Dziewczyny dziś mam termin @.ani widu, nie mam bólu podbrzusza jak zwykle a teraz śluz się pojawił taki jak w czasie okoloowulacyjnym. Jaki powinien być?
Ja w dniu spodziewanej @ miałam skąpy śluz taki różowawy, w każdej z 2 ciąży bylo tak samo i teraz w 3 też.. A po około dwóch dniach od spodziewanej @ przybyło trochę śluzu i cały czas od prawie 3 tygodni jest podobnie raz więcej raz mniej.. Raczej bialy, czasami jak jest dużo to taki galaretowaty.. Ale każda z nas może mieć inaczej😉
 
reklama
Do góry