reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Ja się umówię do na pierwszą wizytę 13 lipca do nowego lekarza, który będzie prowadzil ciążę. Jeśli nie będzie miał wtedy wolnego terminu to na pierwszą wizytę pójdę do innego, chciałabym zobaczyć czy wszystko jest ok i będę potrzebować recepty na duphaston bo akurat bedzie mi sie kończyć:) 13 lipca wg ostatniej miesiączki będę w 6+4tc, może będzie już serduszko :)
 
reklama
Ja się umówię do na pierwszą wizytę 13 lipca do nowego lekarza, który będzie prowadzil ciążę. Jeśli nie będzie miał wtedy wolnego terminu to na pierwszą wizytę pójdę do innego, chciałabym zobaczyć czy wszystko jest ok i będę potrzebować recepty na duphaston bo akurat bedzie mi sie kończyć:) 13 lipca wg ostatniej miesiączki będę w 6+4tc, może będzie już serduszko :)

Hej, ja wizytę mam w tym samym dniu i u mnie będzie równo 7 tydzień :)
 
Cześć, dziewczyny dołączam i ja. Kilka pytań na początek bierzecie jakieś witaminy ? Czy przed pierwszą wizytą robicie jakieś badania ?
 
Hej wczoraj robiłam test ale jutro jeszcze umowie się do lekarza
 

Załączniki

  • IMG_20200627_092211.jpg
    IMG_20200627_092211.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 110
Pierwsza wizyta czy byłaś j
Cześć, dziewczyny dołączam i ja. Kilka pytań na początek bierzecie jakieś witaminy ? Czy przed pierwszą wizytą robicie jakieś badania ?
Ja dalej piję Inofem bo mam jeszcze ok pół opakowania to akurat skończę, do tego magnez. Pozniej zobaczę co powie lekarz, czy narazie sam kwas foliowy czy witaminy dla kobiet w ciąży.
 
reklama
Hej, myślałam że jeszcze nikt nie stworzył Marcówek, trochę mi zajęło żeby Was znaleźć :) także również ja dołączam do grona Marcówek 2021 :)
u mnie termin w zależności od kalendarza wychodzi na 01.03 albo 03.03. Pierwsze dwa testy wyszły pozytywnie 4 dni przed planowaną @, trzeci pozytywny dzień po terminie @.
Byłam już Kwietniówką 2015 i dzięki temu czas ciąży upływał jakby szybciej, więc mam nadzieję że będzie mi dane umilać sobie również z Wami czas oczekiwania :)
 
Do góry