reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czesc,
Ja wylądowałam wczoraj w szpitalu, moje plamienie zamieniło się w delikatne krwawienie. Lekarz znalazł w usg pecherzyk ciążowy, ale bardzo malutki a wg OM jestem w 6tc.. lek twierdzi ze byc moze owulacja sie przesunela, ale szczerze mowiac watpie. Czekamy na wyniki bety i za 48h powtórka. Zastanawiam sie czy jest sens siedziec w szpitalu, czy lepiej wyjsc, w koncu jak mam poronic to lezenie w szpitalu mi nic nie pomoze.
Tylko ze to by byla moja druga strata.. podpowiedzcie jakie badania zrobic, bo lekarze na pewno mnie zbędą :/
 
Czesc,
Ja wylądowałam wczoraj w szpitalu, moje plamienie zamieniło się w delikatne krwawienie. Lekarz znalazł w usg pecherzyk ciążowy, ale bardzo malutki a wg OM jestem w 6tc.. lek twierdzi ze byc moze owulacja sie przesunela, ale szczerze mowiac watpie. Czekamy na wyniki bety i za 48h powtórka. Zastanawiam sie czy jest sens siedziec w szpitalu, czy lepiej wyjsc, w koncu jak mam poronic to lezenie w szpitalu mi nic nie pomoze.
Tylko ze to by byla moja druga strata.. podpowiedzcie jakie badania zrobic, bo lekarze na pewno mnie zbędą :/
Kochana współczuję. Ja jak pojechałam na oddział z plamieniem w 6tc. Tez lekarz sprawdzali szukali cos tam widzieli. Ale ja juz czulam ze nic z tego i i po tym jak beta nie spadala a trochę sie podnosila, minimalnie sie podnosila, to kazali dalej lezec i czekac az zacznie spadac i zabieg mial byc. Nie widzialam sensu zeby lezec i czekac bo w domu to samo. Ja sie wtedy wypisalam na wlasne żądanie i poszlam od razu do swojego lekarza. On tez kazał w domu siedziec i jeszcze betę sprawdzac i jak zaczęła spadac to na zabieg on mnie wzial. Raz dwa i po bólu. Kochana musisz byc silna. Mozw jest faktycznie tak jak mowia. Ale tak czy siak to nie pomoga nic 😒
 
U mnie chwilowo etap paniki za mną ;) teraz spokojna o ciążę, ciekawa jestem jak długo. Znalazłam forum z I mojej ciąży i ok 8 TC przestałam mieć mdłości, więc nie musi nic złego oznaczać. Dziś mam ewidentnie słabsze mdłości, choć trochę teraz czuję. Jutro do pracy, mam nadzieję że przetrwamy ... A ja znów musiałam zafarbować włosy, oczywiście henna :D łatwo nie jest, ale robią się. 2h w czepku :D

U mnie z piersiami jest najgorzej w nocy, rano jak wstaje albo generalnie jak dłużej poleżę i wstaje. Czuje je mega po bokach, nawet bym powiedziała że przez chwilę boli. Ale później trochę lepiej :)
Też czuję je po bokach
Ale brzuch mnie niepokoi, jest wzdęty cały czas a normalnie się wypróżniam.
Dziś termin @ testu nie zrobiłam.... Boję się
 
Czesc,
Ja wylądowałam wczoraj w szpitalu, moje plamienie zamieniło się w delikatne krwawienie. Lekarz znalazł w usg pecherzyk ciążowy, ale bardzo malutki a wg OM jestem w 6tc.. lek twierdzi ze byc moze owulacja sie przesunela, ale szczerze mowiac watpie. Czekamy na wyniki bety i za 48h powtórka. Zastanawiam sie czy jest sens siedziec w szpitalu, czy lepiej wyjsc, w koncu jak mam poronic to lezenie w szpitalu mi nic nie pomoze.
Tylko ze to by byla moja druga strata.. podpowiedzcie jakie badania zrobic, bo lekarze na pewno mnie zbędą :/
Mam nadzieję, że zajmą się tobą jak należy. Trzymam kciuki 😘
 
reklama
Czesc,
Ja wylądowałam wczoraj w szpitalu, moje plamienie zamieniło się w delikatne krwawienie. Lekarz znalazł w usg pecherzyk ciążowy, ale bardzo malutki a wg OM jestem w 6tc.. lek twierdzi ze byc moze owulacja sie przesunela, ale szczerze mowiac watpie. Czekamy na wyniki bety i za 48h powtórka. Zastanawiam sie czy jest sens siedziec w szpitalu, czy lepiej wyjsc, w koncu jak mam poronic to lezenie w szpitalu mi nic nie pomoze.
Tylko ze to by byla moja druga strata.. podpowiedzcie jakie badania zrobic, bo lekarze na pewno mnie zbędą :/

Przykro mi :-( :(

U nas nie wywyłują ani w szpitalu ani u lekarza, trzeba czekać aż samo się oczyści.
 
Ostatnia edycja:
Do góry