reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Oooo fajną piosenkę mi przypomniałaś😃
Ja śpiewam " jadą jadą misie" albo " "cztery słonie zielone słonie" " małe pieski dwa"😅
Tak, u mnie te same piosenkin😅 a jest ich jeszcze o wiele więcej 😅 Jedzie pociag z daleka, Dziadek fajna farmę miał, Ojciec Wirgiliusz itp itd hahahaha 🤣🤣
 
reklama
My też spiewamy, najczęściej 'Maję' Wodeckiego 🤗


A czytacie już dzieciom? Ja w domu co drugi dzień czytam wierszyki, mamy pełno książek, nowych i takich starych basni po innych dzieciach ... Na razie przerabiamy wierszyki :)
 
Ostatnia edycja:
My też spiewamy, najczęściej 'Maję' Wodeckeigo 🤗


A czytacie już dzieciom? Ja w domu co drugi dzień czytam wierszyki, mamy pełno książek, nowych i takich starych basni po innych dzieciach ... Na razie przerabiamy wierszyki :)
Ja tez nieraz czytam, chociaż mogłabym częściej. Też głównie są to wierszyki. Bardzo dużo czytałam mojemu pierwszemu i okazuje się, że większość tych wierszy znam niemal na pamięć 😆
 
To ja też na żywioł 😂
Dorzucę do playlisty " Na Wojtusia z popielnika" i " Wniosły dzieci z sadu"
Reszta to improwizacja. Idzie mi niełatwo, bo raczej małomówna jestem 😆
Przy dziecku się rozkręcam 😁
u nad też od zawsze na Wojtusia😜,
ale uwielbia ostatnio:
jesteśmy jagódki,
wlazł kotek na płotek i kolysanki Grzegorza Turnau
a w ciągu dnia: głowa, ramiona, kolana, pięty i dziadek luka farmę miał i pieski małe dwa - raczej na rozkręcęnie😜
z tego się chyba nie wyrasta 😂
 
My też spiewamy, najczęściej 'Maję' Wodeckiego 🤗


A czytacie już dzieciom? Ja w domu co drugi dzień czytam wierszyki, mamy pełno książek, nowych i takich starych basni po innych dzieciach ... Na razie przerabiamy wierszyki :)
Zazwyczaj z pamięci opowiadam "lokomotywę", lub "na straganie". Jak była mniejsza to czytałam jej, teraz tego nie robię, a powinnam coś czasem jej poczytać
 
reklama
Też pierwszy raz słyszę tej drugiej...

Ja gaduła jestem więc gadanie pierduł przychodzi mi łatwo...ale czasami jak słyszę co mi to za zwrotka wyszła z improwizacji to się sama z siebie śmieje 😂 ....żeby później nie było jak pójdzie do przedszkola , że będzie się kłócić , że "słonie piją mleko" bo mama tak śpiewała😂...więc czas się podszkolić z piosenek matka :)
hahhahaha przypomniało mi się jak teściowa powtarzała jednej wnusi wierszyk...niezbyt ładny, ale wpadający w ucho no i wnusia w przedszkolu odtwarzała 😂 do tej pory się z tego śmiejemy na spotkaniach rodzinnych a minęło już chyba z 20 lat🙂
 
Do góry