reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dlaczego? Rotawirus jest akurat bardzo ważną szczepionką.
No niby tak ale mógłby być wybór.... Słyszałam opinie lekarza, który powiedział, że jest tyle odmian rota, że nie wiadomo czy nasze dziecko go nie przejdzie nawet będąc zaszczepione. Ale nie jestem jakaś anty- szczepionkowa więc szczepię 🙂
 
A czy wasze dzieciaki rano do jakiegoś momentu nie wykazują zainteresowania jedzeniem. Ja ostatnio to zmuszam mała do jedzenia, jest płacz, są krzyki, oczywiście wieczorem nadrabia i w nocy się pojawiają jakieś dziwne dodatkowe godziny jedzenia, po czym spi później 6h ciągiem
Ja w dzień mniej więcej liczę 3 godziny i mała zaczyna marudzić to dostaje butle , ale ona tylko w południe nie dojada swojej porcji.
 
Ale dokładacie laski 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

Nie zaglądałam przez kilka godzin dosłownie a tu tyyyyle do czytania :)

Pamiętacie, jakoś w marcu ktoras z nas pytała, czy po porodzie będziemy dalej udzielać się na naszym forum... A teraz wieczorem nie zajrzysz, to potem godzinę nadrabiasz!!! 😉
Fajnie, że jesteście :)

My meldujemy się ze słonecznej Italii, nasze pierwsze wakacje z córeczka 🤗 🌴🐬

I wrzucam fotkę mojej Mai ze 'starszym bratem'
O jakie slodziaki🙂Ty już tak sadzasz swojego bąbla tak?
 
reklama
Do góry