reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny wkońcu upragnione dwie kreski na teście. W tamtym tygodniu w środę zrobiłam test elektroniczny i wykazał 4 - 5 tydzień w dniu spodziewanej miesiaczki w tym samym dniu moje beta rownież wykazała 144 (nie robiłam powtórnej bety) Mam dość długie i nieregularne cykle. Mój ostatni cykl 40 dni. Ostatnią miesiączke miałam 29 maja. Obstawiam , że do zapłodnienia mogło dojść ok. 23 czerwca ponieważ robiłam testy owulacyjne, które były pozytywne i w tym czasie był stosunek. Według obliczeń względem ostatniej miesiączki to będzie 6 tydzien i 3 dni. Według obliczeń prawdopodobnego zapłodnienia to będzie 4 tydzień i 6 dni (mam apke CIĄŻA +). Dodam , że mieszkam w Norwegii i tutaj lekarze do ciąży podchodza całkiem inaczej uznają ją dopiero od 12 tyg ( wtedy też zakładają karte ciaży) na badania chciałam iść prywatnie do ginekologa. Ponieważ staraliśmy się bardzo długo o dzidziusia i chcialabym mieć pewność , że wszystko jest jak należy. Jak myślicie kiedy mogłabym się udać do ginekologa aby sprawdzić czy wszystko w porzadku i czy serduszko bije ? Jakie macie doświadczenia ? To moja pierwsza ciąża. Z góry dziekuję za wasze odpowiedzi ! 😊
 
Moglas zapytac lekarza jak mozesz sobie pomoc z tym bólem. Cierpliwie trzeba czekac 😊 ale lekarz powiedzial ze prawidlowo?

Ja dzis spanikowalam niesamowicie, jakiejs paniki dostałam 🙄. Ale sluchajcie poszlam sie przejsc z synem. I wiecie co jak reka odjął 😊 moze to hormony. Naprawde jeszcze godzine temu plakalam a teraz nic znowu optymizm. I juz sie do was przyzwyczailam. Wiem ze mige wszystko powiedziec mezowi, nie powiem takich rzeczy bo by tez sie martwil i mnie jeszcze gorzej dolowal 😊
Na razie nie ma zastrzezen . Ale oprocz pecherzyka nie bylo zarodka . Zobaczymy na kolejnych wizytach. Obliczyl termin porodu. Ale ja na razie nie nastawiam sie- rok temu ciaza przestala sie rozwijac w 6/7tyg
 
C.K
Skoro robiłaś test i wykazał 4-5 tydzień to ta beta jest za mała jak na ten tydzień. Beta wstazuje bardzo wczesna ciąże. Ja na twoim miejscu poszłabym już do gina i zobaczyła jak naprawdę wyglada sytuacja.
 
Cześć dziewczyny wkońcu upragnione dwie kreski na teście. W tamtym tygodniu w środę zrobiłam test elektroniczny i wykazał 4 - 5 tydzień w dniu spodziewanej miesiaczki w tym samym dniu moje beta rownież wykazała 144 (nie robiłam powtórnej bety) Mam dość długie i nieregularne cykle. Mój ostatni cykl 40 dni. Ostatnią miesiączke miałam 29 maja. Obstawiam , że do zapłodnienia mogło dojść ok. 23 czerwca ponieważ robiłam testy owulacyjne, które były pozytywne i w tym czasie był stosunek. Według obliczeń względem ostatniej miesiączki to będzie 6 tydzien i 3 dni. Według obliczeń prawdopodobnego zapłodnienia to będzie 4 tydzień i 6 dni (mam apke CIĄŻA +). Dodam , że mieszkam w Norwegii i tutaj lekarze do ciąży podchodza całkiem inaczej uznają ją dopiero od 12 tyg ( wtedy też zakładają karte ciaży) na badania chciałam iść prywatnie do ginekologa. Ponieważ staraliśmy się bardzo długo o dzidziusia i chcialabym mieć pewność , że wszystko jest jak należy. Jak myślicie kiedy mogłabym się udać do ginekologa aby sprawdzić czy wszystko w porzadku i czy serduszko bije ? Jakie macie doświadczenia ? To moja pierwsza ciąża. Z góry dziekuję za wasze odpowiedzi ! 😊
C.K
Skoro robiłaś test i wykazał 4-5 tydzień to ta beta jest za mała jak na ten tydzień. Beta wstazuje bardzo wczesna ciąże. Ja na twoim miejscu poszłabym już do gina i zobaczyła jak naprawdę wyglada sytuacja.

Przy tak długich cyklach to ja nie wiem jak to jest. Ale skoro sie liczy tc od ostatniej @ to chyba tak bym liczyla. A w 6tc to juz serduszko widac tak? 🤔 Ja tez bym poszla sprawdzic co i jak zeby miec jednak pewnosc ktory to tc. 😊
 
C.K
Skoro robiłaś test i wykazał 4-5 tydzień to ta beta jest za mała jak na ten tydzień. Beta wstazuje bardzo wczesna ciąże. Ja na twoim miejscu poszłabym już do gina i zobaczyła jak naprawdę wyglada sytuacja.
Różne są zakresy w laboratorium. Wg moich norm jej wynik jest całkowicie ok
Screenshot_20200713-193459.jpeg
 
reklama
@iśka90 nadal utrzymuje się krwawienie, ciężko być dobrej myśli. Już mogę poleżeć ale musiałam dziś bardzo ważne sprawy załatwić i dużo jeździłam samochodem.

@Madzia36181 ja dziś mało na czołówkę nie pojechałam 🤦‍♀️, nie widziałam auta z naprzeciwka przy skręcaniu w lewo. Jakąś nieprzytomna jestem i zestresowana 😔.

Chciałabym żeby ten tydzień się skończył. A jeszcze mój mąż w poniedziałek ma operacje kolana i nie będzie mógł po niej jakiś czas chodzić. Obydwoje będziemy uziemieni 😭.
Ja sama nie mampojecia jak to sie stalo jestem zmeczona i czasem pol przytomna dlatego narazie rezygnuje z samochodu....
 
Do góry