reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A ile wasze dzieci drzemek mają w ciągu dnia ? Moja wstanie o 8 pogadamy z godzinę zje i idzie spac z godzinę jak jej nic nie przeszkadza😜potem mam wrażenie ze jak zje i oczywiście ma dobry dzień to by zjadła pogadała i spała ale to takie krótkie drzemki do pół godziny budzi się a za chwile już ziewa😄ale zauważyliśmy poprawę w końcu już tak nie płacze jak przez ostatnie dni 😍
 
reklama
A ile wasze dzieci drzemek mają w ciągu dnia ? Moja wstanie o 8 pogadamy z godzinę zje i idzie spac z godzinę jak jej nic nie przeszkadza😜potem mam wrażenie ze jak zje i oczywiście ma dobry dzień to by zjadła pogadała i spała ale to takie krótkie drzemki do pół godziny budzi się a za chwile już ziewa😄ale zauważyliśmy poprawę w końcu już tak nie płacze jak przez ostatnie dni 😍
Moja też o 8 dziś pobudka, cycek pieluszka i zabawa. Bardzo jej się podoba jak do stelaża wózka wpinam fotelik samochodowy i wożę ja po domu wtedy wszystko widzi i ewidentnie jest zadowolona.
Po godzinie snowu spanie, czasem się wybudza - płacze delikatnie przez sen i jak nie zareaguje od razu przytuleniem to rozbudzi się na dobre.
O 11.30 znowu pobudka i zabawa była do teraz.
Właśnie leżę z tym śpiącym krasnalkiem na brzuchu :)
Później jeszcze ze dwie drzemki będą na pewno.
 
A ile wasze dzieci drzemek mają w ciągu dnia ? Moja wstanie o 8 pogadamy z godzinę zje i idzie spac z godzinę jak jej nic nie przeszkadza😜potem mam wrażenie ze jak zje i oczywiście ma dobry dzień to by zjadła pogadała i spała ale to takie krótkie drzemki do pół godziny budzi się a za chwile już ziewa😄ale zauważyliśmy poprawę w końcu już tak nie płacze jak przez ostatnie dni 😍
W ogóle nie liczę 🤣
Śpi wtedy, kiedy widzę, że jest zmęczona 🤣🤣🙈
Np . dziś były już 2 drzemki. A będą dwie albo trzy, zobaczymy 😁🤣
 
Dziewczyny macie doświadczenie ze swoimi starszymi dziećmi czy naprawdę jest tak że dolegliwości z brzuszkiem mijają wraz z 3 miesiącem? Mi pediatra kazała czekać że te bóle brzucha płacze miną i dała tylko espumisan i delicol

U mojej starszej przeszło jak miała 3.5 miesiąca ale wtedy pojawiła się awersja do wózka i fotelika samochodowego, więc coś za coś 😂

my też chodzimy do fizjo i powiem więcej mówiła, że często tak też dziecko radzi sobie z emocjami to jest normalny etap jak zacznie mówić to zacznie je mową wyrażać
weź tą Teściową pogoń przecież to Twoje dziecko, to Ty w razie czego będziesz latać z nim po lekarzach wszelakiej maści. pokazałbym drzwi jak się nie podoba.
to moje pierwsze dziecko i robię kupę pomyłek ale powiem Wam, że zaczynają mnie wkurzać Ci ludzie 'dobre rady' tak normalnie we wszystkim. Dzisiaj szłam z maseczką nie podoba się już coraz kolejny ktoś mi kuźwa zwrócił uwagę, że mam maseczkę na świeżym powietrzu kogo to obchodzi🤬😤
no dobra żółć mi się ulała, ahh aż mi lżej😂

A to dopiero początek tych złotych rad... Poczekaj aż zaczniesz rozszerzać dietę to się okaże że 90% ludzi, których znasz jest ekspertami w tej dziedzinie, potem jak zacznie chodzić a już przy buncie dwulatka to chyba każdy się wypowie 🤷‍♀️😂


My dzisiaj po pierwszym szczepieniu, póki co śpi tylko na rękach 🙄 dzisiaj równo 7tyg i waży 5.84 kg!
 
Oesu, Ty też w maseczce chodzisz? W lesie czy gdzie indziej jak ludzi nie ma to nie, ale wszędzie gdzie indziej noszę, pierdzielę.
Taaa i wujek Staszek dobra rade, wszystko wiedzą najlepiej.


Gratuluję szczepienia 😁


Oj tak, pyskowania ci u mnie dostatek...
A Ty kiedy masz druga dawkę?
Rozmawiałaś z pediatra o tym szczepieniu?
Bo w niemczech mówią mi że kobieta sama musi podjąć decyzję o szczepionce, ponieważ w ciąży oraz w okresie laktacji nie ma badań,ginekolog Polecała że to niezywa szczepionka, moj mąż lekarz oraz znajomi lekarze też polecają się szczepić.
Ja wczoraj 1 dawkę i cały czas myślę czy dobrze zrobilam🙄😱
 
reklama
Do góry