reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, jakie jesteście w stanie polecić Pampersy oprócz pampersa, aby były szczelne? Obecnie używamy pampers premium care i przez nogawki wszystko przeleci. Miałam zwykłe active baby to one też przepuszczają plus jak dziecko narobi to śmierdzą. Najlepsze były sleep&play. Lecz zależałoby mi by były mega szczelne bo pampers niestety taki nie jest. (Dada niestety córkę odparzyła)
Kurcze, my używamy Pampers Premium Care i mega sobie chwalę, może rozmiar już za mały, że przecieka? Podobno dobre są jeszcze Lupilu Premium Confort z Lidla, może spróbuj 🙂
 
reklama
Dziewczyny, jakie jesteście w stanie polecić Pampersy oprócz pampersa, aby były szczelne? Obecnie używamy pampers premium care i przez nogawki wszystko przeleci. Miałam zwykłe active baby to one też przepuszczają plus jak dziecko narobi to śmierdzą. Najlepsze były sleep&play. Lecz zależałoby mi by były mega szczelne bo pampers niestety taki nie jest. (Dada niestety córkę odparzyła)
Hmmm my uzywamy jeszcze lupilu z lidla i babydream z rosmana. Tylko , że ja kupuję obojętnie jakie zależy gdzie akurat jestem na zakupach ale mały wszystkie dobrze toleruje. Mi najbardziej odpowiadają pampersy bo w porównaniu do innych cieniutkie ale wiadomo cenowo te pozostałe wypadają lepiej😉
 
Ja nie narzekam syn 3,5 lat córka 2 lata 1 kwietnia skończyła i teraz syn 9 tyg i w ogóle zazdrości nie ma z chęcią pomagają a jak młody daje czadu to idą do swojego pokoju bo ich uszy bolą 😁 lubią się razem bawić i ja mogę skoncentrować się nad najmłodszym wtedy 😁
Ooooooo a ja się zastanawiam kiedy 3 i do tej pory byłam przekonana, że chyba trochę tym razem dłużej poczekam 😁
 
Dziewczyny, jakie jesteście w stanie polecić Pampersy oprócz pampersa, aby były szczelne? Obecnie używamy pampers premium care i przez nogawki wszystko przeleci. Miałam zwykłe active baby to one też przepuszczają plus jak dziecko narobi to śmierdzą. Najlepsze były sleep&play. Lecz zależałoby mi by były mega szczelne bo pampers niestety taki nie jest. (Dada niestety córkę odparzyła)
bamboo nature
muumi baby
ja jeszcze używam pampers pure tylko te trzy rodzaje reszta to dla mnie wola o pomstę szczególnie dla chłopców 🥶
 
Kurcze, my używamy Pampers Premium Care i mega sobie chwalę, może rozmiar już za mały, że przecieka? Podobno dobre są jeszcze Lupilu Premium Confort z Lidla, może spróbuj 🙂

Młoda ma właśnie 2-ki a one są przecież do 8kg. Te premium care z pampersa są ok bo super powietrze przepuszczają. O łupilu też słyszałam same pozytywne recenzje z tym ze najbliższego lidla mam 35km od siebie. Chyba kupie babydreamy bo 2-ki były ok właśnie i dolegały bardzo dobrze.
 
Młoda ma właśnie 2-ki a one są przecież do 8kg. Te premium care z pampersa są ok bo super powietrze przepuszczają. O łupilu też słyszałam same pozytywne recenzje z tym ze najbliższego lidla mam 35km od siebie. Chyba kupie babydreamy bo 2-ki były ok właśnie i dolegały bardzo dobrze.
No moje dziecię nosi rozmiar 3 i jest tak w sam raz a waży ponad 6 kg.
 
Dziewczyny, jakie jesteście w stanie polecić Pampersy oprócz pampersa, aby były szczelne? Obecnie używamy pampers premium care i przez nogawki wszystko przeleci. Miałam zwykłe active baby to one też przepuszczają plus jak dziecko narobi to śmierdzą. Najlepsze były sleep&play. Lecz zależałoby mi by były mega szczelne bo pampers niestety taki nie jest. (Dada niestety córkę odparzyła)
My używamy Dady i jak dla nas są super i bardzo dobrze szczelne, nigdy nie przesikala, jedynie kupa była po plecy nie raz, ale to wiadomo, w każdym pampersie będzie to samo 😅 Miałam też Pampers Pure Protection i nie polecam, rzepy słabo trzymają, nie raz przesikana była gdy leżała na boczku. Mam też Pampers Premium Care i zwykle Pampers, ale jeszcze ich nie używałam. Ogólnie te z Pampers dostalismy dlatego musimy je wykorzystać, ale dla nas Dada najlepsza 🙂 Kiedyś Pampers były najlepsze, teraz się starsznie zepsuły, dużo osób to mówi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Młoda ma właśnie 2-ki a one są przecież do 8kg. Te premium care z pampersa są ok bo super powietrze przepuszczają. O łupilu też słyszałam same pozytywne recenzje z tym ze najbliższego lidla mam 35km od siebie. Chyba kupie babydreamy bo 2-ki były ok właśnie i dolegały bardzo dobrze.
A to ja nie patrze na te kilogramy na pampersach, po prostu oglądam jak małej pasują. Z Pampersa są duże rozmiarowki, bo rozm 1 jest wielkości jak z Dady rozm 2, a my na dwójki przeszliśmy dopiero półtora tygodnia temu. Jeszcze wczoraj używałam do końca Pampers Pure Protection rozm 1 😅 A malutka będzie miała w czwartek 8 tygodni.
 
Do góry