reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Kiedy Wazym dzieciom odpadł kikut? Moja ma dziś 2 tyg i 5 dni i jeszcze nie odpadł ale już strup się fajny zrobił. Położna mówiła, że może i dwa Msc odchodzić. Powiedziała, że rekord wśród jej pacjentek to ponad 3 Msc 😅
Mojej bardzo szybko odpadł chyba w 2 tygodniu. Nic specjalnie z nim nie robiłam 🙂
 
reklama
W sumie też chciałam żeby mój synuś miał rodzeństwo, ale po porodzie juz nie jestem taka pewna😉 chyba będzie ciężko, u mnie było trochę komplikacji w cc i musze porozmawiać z moim lekarzem co on myśli o mojej ewentualnej kolejnej ciąży ale to daleka przyszłość teraz cieszę się skarbem który mam😍

Dokładnie, trzeba się cieszyć tym skarbem 🥰 Ja to codziennie jestem wdzięczna za wymarzoną córeczkę ❤️ I nawet gdybym nie mogła mieć więcej dzieci to mam chociaż jedno 🤗
 
A my dzisiaj użyliśmy pierwszy raz smoka.☹️Nie wiem czy dobrze ale od zmiany mleka boje się że mi dziecko pęknie. Rano zjadła 60 ml potem 120 potem 120 a teraz P 17 obudziła się na jedzenie zjadła 90 ,30,30 i jeszcze krzyk był i ciumkanie szukanie butli 😳😳i dałam smoka to dwie godziny cmoka czasami popłacze . Myślicie ze ona chce possać czy głodna jest
 
A my dzisiaj użyliśmy pierwszy raz smoka.☹️Nie wiem czy dobrze ale od zmiany mleka boje się że mi dziecko pęknie. Rano zjadła 60 ml potem 120 potem 120 a teraz P 17 obudziła się na jedzenie zjadła 90 ,30,30 i jeszcze krzyk był i ciumkanie szukanie butli 😳😳i dałam smoka to dwie godziny cmoka czasami popłacze . Myślicie ze ona chce possać czy głodna jest
Tak normalnie jadła a teraz ma 5 tygodniu i od 3 dni mamy inne mleko i je znacznie więcej
 
A moje żylaki odbytu po porodzie się uspokoiły są jeszcze takie małe ale to już pikuś do tego co było🙈 ale u mnie cc. Teraz w piątek mam wizytę u ginekologa - po 4 tygodniach mam w zleceniach i jakoś tak po tym szpitalu masaż ach szyjki, balonikach cewnik ach itp jakoś mi się nie chce iść na to badanie😅to wyobrażam sobie co wy czujecie po naturalnym porodzie 🙈
Ja sobie nie wyobrażam jakby teraz ginekolog miał mnie tam badać palpacyjnie, no po prostu nieeee 😅
 
A my dzisiaj użyliśmy pierwszy raz smoka.☹️Nie wiem czy dobrze ale od zmiany mleka boje się że mi dziecko pęknie. Rano zjadła 60 ml potem 120 potem 120 a teraz P 17 obudziła się na jedzenie zjadła 90 ,30,30 i jeszcze krzyk był i ciumkanie szukanie butli 😳😳i dałam smoka to dwie godziny cmoka czasami popłacze . Myślicie ze ona chce possać czy głodna jest
Dzieci często potrzebują właśnie ciumkania, mają potrzebę ssania, albo jak za dużo jedzą to też trzeba im dać smoka by je trochę oszukać, bo przecież nie mogą ciągle jeść tak? Tak w szpitalu namkolezance mówili, że niech spróbuję smoka, bo ciągle wisiała jej na cycku, a co odłożyła to płacz w niebo głosy.
 
Dzięki, ja zawsze mówię, że naturalne z wyboru 🤣🤣
Raz na 3-4 miesiące farbuję głównie odrosty Garnier Olia miedziany blond i zaraz na to nakładam czystą hennę i tak tą hennę powtarzam co jakis czas. W końcu nie mam włosów zniszczonych i mniej mi wypadają, a że ja całe życie chciałam być ruda, to henna jest idealnym wyborem dla mnie. Przede wszystkim nie płowieje po 2-3 tygodniach.
Ty to zawsze sprzedasz jakiś pomysł 👍😂 u fryzka takie nie wychodzą BOMBA😍
 
Dzieci często potrzebują właśnie ciumkania, mają potrzebę ssania, albo jak za dużo jedzą to też trzeba im dać smoka by je trochę oszukać, bo przecież nie mogą ciągle jeść tak? Tak w szpitalu namkolezance mówili, że niech spróbuję smoka, bo ciągle wisiała jej na cycku, a co odłożyła to płacz w niebo głosy.
Dlatego dzisiaj tak zrobiłam. Z reguły szuka cyca i raczki wkłada do buzi i tak co 3 godziny to wiem ze jeść chce. Ale liczę ile mleka je i staram się żeby nie przekroczyć tych 720. Bo na opakowaniu jest 6 porcji po 120. A moja je z 8 razy na dobep
 
Kiedy Wazym dzieciom odpadł kikut? Moja ma dziś 2 tyg i 5 dni i jeszcze nie odpadł ale już strup się fajny zrobił. Położna mówiła, że może i dwa Msc odchodzić. Powiedziała, że rekord wśród jej pacjentek to ponad 3 Msc 😅
w 5 tygodniu już panikowałam pojechaliśmy do pedi kazała użyć spirytusu przyjechaliśmy do domu i się okazało że nie mamy spirytu stwierdziłam dobra jutro bo to była jakoś 19. rano go przebierałam i kikut odpadł 😂🤪
 
reklama
A moje żylaki odbytu po porodzie się uspokoiły są jeszcze takie małe ale to już pikuś do tego co było🙈 ale u mnie cc. Teraz w piątek mam wizytę u ginekologa - po 4 tygodniach mam w zleceniach i jakoś tak po tym szpitalu masaż ach szyjki, balonikach cewnik ach itp jakoś mi się nie chce iść na to badanie😅to wyobrażam sobie co wy czujecie po naturalnym porodzie 🙈

Ja w środę mam gina, matko jak ja się boję tego badania 😂😂
 
Do góry