reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cudna! ❤

Śliczności, jakie oczka! ❤

Mnie cały czas spojenie łonowe, bo mi się rozeszło, ale już znacznie mniej. Do fizjo idę 12 maja ale pisała mi, że to się zazwyczaj goi do ośmiu tygodni więc do wizyty u niej powinno być już ok, to zostaną tylko obniżone mięśnie dna miednicy.


Przystojniak!! ❤❤
no właśnie już się zapisałam na piątek do ortopedy na innym forum dziewczyny miały tak po porodzie ale też od relaksyny która powoduje rozluźnienie powięzi ale też od blizny po cc może być i bądź tu mądry 🤷🏻‍♀️ jakie to jest nie fair wszystkie konsekwencje ponosi kobieta 🙄

Ps idealny kolor włosów masz na foci😘 farbowane czy naturalne?
 
Dziewczyny a w jakiej pozycji śpią wasze dzieci? Moja najlepiej i najdłużej sypia na brzuchu. Wiem, że podobno tak nie powinno być i śpię czuwając ale ona plecach nie umie spac budzi się co chwila.
 
no właśnie już się zapisałam na piątek do ortopedy na innym forum dziewczyny miały tak po porodzie ale też od relaksyny która powoduje rozluźnienie powięzi ale też od blizny po cc może być i bądź tu mądry 🤷🏻‍♀️ jakie to jest nie fair wszystkie konsekwencje ponosi kobieta 🙄

Ps idealny kolor włosów masz na foci😘 farbowane czy naturalne?
Dzięki, ja zawsze mówię, że naturalne z wyboru 🤣🤣
Raz na 3-4 miesiące farbuję głównie odrosty Garnier Olia miedziany blond i zaraz na to nakładam czystą hennę i tak tą hennę powtarzam co jakis czas. W końcu nie mam włosów zniszczonych i mniej mi wypadają, a że ja całe życie chciałam być ruda, to henna jest idealnym wyborem dla mnie. Przede wszystkim nie płowieje po 2-3 tygodniach.
 
Dziewczyny a w jakiej pozycji śpią wasze dzieci? Moja najlepiej i najdłużej sypia na brzuchu. Wiem, że podobno tak nie powinno być i śpię czuwając ale ona plecach nie umie spac budzi się co chwila.
W łóżeczku śpi na plecach inaczej nie kładę bo czytałam, że tak najlepiej, pozatym się boje😅. A jak na mnie śpi to wtedy na boku albo na brzuszku.
 
Hej dziewczyny, tak zamknęłam marcówki. Dzięki, że pytacie. Zamknęłam marcówki 7 kwietnia 😂. Robcio urodził się przez cc z wagą 4620g (!), 58cm długości i dostał 10pkt.
Po dwóch dniach wyszliśmy do domu. Teraz uczymy się życia we czwórkę. Mały narazie mało problemowy. Jest spokojny. Rozchulał mi laktację, że nawału dostałam już po 2 dniach. Ogólnie dużo wisi na cycku. Nie ma jeszcze problemów brzuszkowych, tylko dużo ulewa...
 
Hej dziewczyny, tak zamknęłam marcówki. Dzięki, że pytacie. Zamknęłam marcówki 7 kwietnia 😂. Robcio urodził się przez cc z wagą 4620g (!), 58cm długości i dostał 10pkt.
Po dwóch dniach wyszliśmy do domu. Teraz uczymy się życia we czwórkę. Mały narazie mało problemowy. Jest spokojny. Rozchulał mi laktację, że nawału dostałam już po 2 dniach. Ogólnie dużo wisi na cycku. Nie ma jeszcze problemów brzuszkowych, tylko dużo ulewa...
Super gratulacje❤laktacji po cc zazdroszczę 😉u mnie po cc była i jest porażka juz 4 tygodnie😂😂
 
reklama
Hej dziewczyny, tak zamknęłam marcówki. Dzięki, że pytacie. Zamknęłam marcówki 7 kwietnia 😂. Robcio urodził się przez cc z wagą 4620g (!), 58cm długości i dostał 10pkt.
Po dwóch dniach wyszliśmy do domu. Teraz uczymy się życia we czwórkę. Mały narazie mało problemowy. Jest spokojny. Rozchulał mi laktację, że nawału dostałam już po 2 dniach. Ogólnie dużo wisi na cycku. Nie ma jeszcze problemów brzuszkowych, tylko dużo ulewa...

Ło matko kawał chłopa ! Ważył przy urodzeniu mniej więcej tyle co teraz moja Nastka!! Dużo zdrówka dla was i gratulacje! 😘
 
Do góry