reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja przy tych temperaturach około 15-19 stopni miałam body z krótkim, rampersa wełnianego (z cieniutkiej wełenki), skarpetki i czapeczkę cienką plus przykrywałam kołderką taką cieplejszą, ale jak stałyśmy w pełnym słońcu to ją odkrywałam prawie całą. Nie zaziębiła się, była ciepła, a u mnie ogólnie zimny wychów (z wcześniakiem na pewno bardziej bym doubierała, ale widzę, że moja szybko się zaczyna pocić).


Ja nie widzę różnicy po kawie, piję codziennie minimum jedną dużą około 0,4 litra (nie mocna, i pół na pół z mlekiem), czasami dwie takie. No i z dnia na dzień nasze dzieci mają dłuższe okresy aktywności, widzę, że czasami i godzinę-dwie potrafi się rozglądać.
U nas to jest ryk a nie rozglądanie. Nie chcę spać w łóżeczku i najlepiej by spala na rękach 😂 ale to w ciągu dnia. Nie wiem czy to przez ten katarek czy jak. Ale za to w nocy ładnie spi
 
U nas to jest ryk a nie rozglądanie. Nie chcę spać w łóżeczku i najlepiej by spala na rękach 😂 ale to w ciągu dnia. Nie wiem czy to przez ten katarek czy jak. Ale za to w nocy ładnie spi
No rączki to podstawa!! W nocy śpi obok mnie i tez w miarę, poza tym, że potrafi w środku nocy zaliczyć 2godzinną przerwę (no. dziś...)
 
Cześć dziewczyny 🙂 Dawno tu nie byłam i mam do nadrobienia aż 15 stron 😱 Ale po porodzie dużo siedziało się i nie miałam czasu i ochoty wgl na tel siedzieć. Miałam Wam napisać o porodzie, wiem, że czekacie, dlatego postaram się to zrobić dzisiaj albo na dniach, bo dużo tego jest. Trzymajcie się i pozdrawiamy z Nelinką ❤️
 
No rączki to podstawa!! W nocy śpi obok mnie i tez w miarę, poza tym, że potrafi w środku nocy zaliczyć 2godzinną przerwę (no. dziś...)

Ja bym chciała z nią spać w wyrku ale pies z nami śpi i teraz wywal go z wyra 😂 pewnie jak młoda będzie Starsza to sama tego psa wygoni z łóżka. Jedynie co to do karmienia na chwile w nocy kładę się z młodą na drugim końcu narożnika i wtedy oby dwie przysypiamy przy tym karmieniu
 
Cześć dziewczyny 🙂 Dawno tu nie byłam i mam do nadrobienia aż 15 stron 😱 Ale po porodzie dużo siedziało się i nie miałam czasu i ochoty wgl na tel siedzieć. Miałam Wam napisać o porodzie, wiem, że czekacie, dlatego postaram się to zrobić dzisiaj albo na dniach, bo dużo tego jest. Trzymajcie się i pozdrawiamy z Nelinką ❤️

Również pozdrawiamy i trzymajcie się ciepło 😘
 
Cześć dziewczyny 🙂 Dawno tu nie byłam i mam do nadrobienia aż 15 stron 😱 Ale po porodzie dużo siedziało się i nie miałam czasu i ochoty wgl na tel siedzieć. Miałam Wam napisać o porodzie, wiem, że czekacie, dlatego postaram się to zrobić dzisiaj albo na dniach, bo dużo tego jest. Trzymajcie się i pozdrawiamy z Nelinką ❤️
Właśnie się zastanawiam co jakiś czas co się tam u Was dzieje😰 brakuje nam Ciebie, pozdrawiamy również 😘
 
reklama
@agrafka07 jeszcze w dwupaku?
Ja jadę dzisiaj na ktg ale mam wrażenie, że nic się nie dzieje. Nawet moje regularne nocne skurcze przepowiadające zanikły 🤔

Tak, nadal w dwupaku. Wczoraj wieczorem miałam 3 mocniejsze skurcze ale szybko minęły. Mąż już stracił nadzieję, że samo się zacznie i nastawił się już na wtorek... :)
 
Do góry