reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja musze iść do gina szybciej i do proktologa. Bo cały czas podczas załatwiania się krwawie i to nie są hemoroidy na 100%, i na pochwie mam jakiegoś guza 👍 tak więc jest wesoło
Też mam guza czy obrzęk 😱ja to szczerze mówić jeszcze kiepsko z kroczem. Chociaż i tak już lepiej niż było tak z 2-5dni po porodzie.
Nietrzymanie moczu było to spadek estrogenów, teraz już wróciło do normy, ale z załatwieniem się też problem, bol,bóle zoladka, jelit🙄
 
Też mam guza czy obrzęk 😱ja to szczerze mówić jeszcze kiepsko z kroczem. Chociaż i tak już lepiej niż było tak z 2-5dni po porodzie.
Nietrzymanie moczu było to spadek estrogenów, teraz już wróciło do normy, ale z załatwieniem się też problem, bol,bóle zoladka, jelit🙄

U mnie mija miesiąc i się nic nie poprawia. Więc czas isc do lekarza..
 
Ja musze iść do gina szybciej i do proktologa. Bo cały czas podczas załatwiania się krwawie i to nie są hemoroidy na 100%, i na pochwie mam jakiegoś guza 👍 tak więc jest wesoło

Idź na pewno, żeby cię obejrzał, ale ja po pierwszym porodzie też tak miałam i wszystko się wyciszyło po 2 miesiącach od porodu. Dostałam zalecenie, żeby nie jeść nabiału bo to podrażnia układ pokarmowy, a nawet jak nigdy nie miałaś alergii/nietolerancji to przy wahaniu hormonow może się pojawić. Potem wszystko samo się wchlonelo i nie było problemów.
 
reklama
Idź na pewno, żeby cię obejrzał, ale ja po pierwszym porodzie też tak miałam i wszystko się wyciszyło po 2 miesiącach od porodu. Dostałam zalecenie, żeby nie jeść nabiału bo to podrażnia układ pokarmowy, a nawet jak nigdy nie miałaś alergii/nietolerancji to przy wahaniu hormonow może się pojawić. Potem wszystko samo się wchlonelo i nie było problemów.

Dziękuję za radę. Ja lubię produkty mleczne, i może faktycznie tu jest problem. Mleka ostatnio nie pije bo młoda źle reagowała na to jak piłam i kawę robię sobie z sojowym. Ale dałaś mi nadzieję ze będzie normalnie jeszcze.
 
Do góry