reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny 🙂 Nela urodziła się dzisiaj o 15:15, 3888gram i 58 cm, także duża dziewczynka, bo rodzice oboje wysocy 😀 Jest prześliczna 🥰
Co do porodu i tego jak to wszystko się potoczyło napiszę na dniach, bo poród miałam bardzo ciężki i jak dla mnie traumatyczny. A ja idę odpoczywać, bo jestem bardzo słaba i muszę się wyspać. Małą dostanę dopiero jutro ale to napisze innym razem.
Pozdrawiam 😊
Gratulacje kochana
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂 Nela urodziła się dzisiaj o 15:15, 3888gram i 58 cm, także duża dziewczynka, bo rodzice oboje wysocy 😀 Jest prześliczna 🥰
Co do porodu i tego jak to wszystko się potoczyło napiszę na dniach, bo poród miałam bardzo ciężki i jak dla mnie traumatyczny. A ja idę odpoczywać, bo jestem bardzo słaba i muszę się wyspać. Małą dostanę dopiero jutro ale to napisze innym razem.
Pozdrawiam 😊

Gratulacje mamusiu!!! Super, że Nela jest już z Tobą!!!
Odpoczywaj, nabieraj sił i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! 🥳 Takie prezenty są najlepsze 😁

A my nadal w szpitalu. Zajrzałam tu na chwile. Jest godzina 2:10 a my nadal na nogach. Mała popłakuje

Oj, a co lekarze mówią, kiedy planują was wypisać? Jak się malutka czuje?
 
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było a to za sprawą tego sze Synuś zrobił psikusa i wyskoczył miesiąc przed terminem 🙈 tak że zostałam lutową mamą 😁 Szymuś urodził się 5 lutego w 36t :) z wagą 2790kg i 51cm :) Jutro kończymy 7 tydz z wagą 4kg 💪 pozdrawiamy Was i ślemy buziaki :*
Gratulacje 😍
myślałam że mój to jedyny tutaj wczesniak też 36 tc ale waga skromna 2090g 😕 teraz już 7 tc ale też bez rewelacji 3,4 kg chyba będzie szczupłym chłopcem. martwię się jednak bo to na rozwój może wpłynąć. mieliście już szczepienia 2 ms?
my właśnie dzisiaj mieliśmy mieć ale lekarka odwołała szkoda że do nas nie zadzwonili przynajmniej byśmy nie jechali 😡Ahhh ten nfz...
 
Super, dzięki za odpowiedź! Ja się zastanawiam właśnie nad meblami firmy Forte Link do: Meble Forte - jakie meble proponuje producent mebli? - Porady Meblobranie.pl, wyglądają ładnie, a taki komplet mebli dziecięcych powinien być ustawny. Tylko pytanie co z łóżkiem? Czy kupować dla malucha około dwuletniego takie typowe dziecięco-młodzieżowe łóżko, czy poszukać czegoś niższego? Widziałam fajne łóżka, w których materac był praktycznie przy ziemi, więc nie ma ryzyka, że dziecko w nocy spadnie.
ja jestem zawsze za kompaktowym rozwiązaniami 😜 dlatego bazę łóżeczko jest również dla starszaka tzw rosnące 🤪
na Twoim miejscu jednak bym nie przepłacała no chyba że chcesz 😉 bo dzieci to szybko zdanie zmieniają moja siostra ma co prawda trzy latka kupili mu wypasione łóżko samochód a teraz nie minął ms i on już chce inne weź zrozum dziecko 🤷🏻‍♀️
 
Super, dzięki za odpowiedź! Ja się zastanawiam właśnie nad meblami firmy Forte Link do: Meble Forte - jakie meble proponuje producent mebli? - Porady Meblobranie.pl, wyglądają ładnie, a taki komplet mebli dziecięcych powinien być ustawny. Tylko pytanie co z łóżkiem? Czy kupować dla malucha około dwuletniego takie typowe dziecięco-młodzieżowe łóżko, czy poszukać czegoś niższego? Widziałam fajne łóżka, w których materac był praktycznie przy ziemi, więc nie ma ryzyka, że dziecko w nocy spadnie.

Też jestem na etapie planowania pokoju dla mojej dwulatki, wybieram łóżko tipi z materacem przy ziemi. Moja tak się kręci i wierci, że to kwestia czasu kiedy spadnie. Są takie łóżka, do których potem można zamontować dodatkowo nóżki, więc jak dziecko będzie większe to można o tym pomyśleć, a te łóżka typu domki/tipi już od jakiegoś czasu bardzo mi się podobają 😊
 
Gratulacje 😍
myślałam że mój to jedyny tutaj wczesniak też 36 tc ale waga skromna 2090g 😕 teraz już 7 tc ale też bez rewelacji 3,4 kg chyba będzie szczupłym chłopcem. martwię się jednak bo to na rozwój może wpłynąć. mieliście już szczepienia 2 ms?
my właśnie dzisiaj mieliśmy mieć ale lekarka odwołała szkoda że do nas nie zadzwonili przynajmniej byśmy nie jechali 😡Ahhh ten nfz...
Kochana chyba z wagą nie jest tak źle 😊 nie ma się czym przejmować :) U nas dzisiaj 7tyg i 4kg więc przybrał od wagi urodzeniowej 1.200 🙈 od wyjścia że szpitala 1.500kg 😊 i nasza lekarka bardzo zadowolona z jego wagi 😊 U Was bardzo podobnie 🙃 w środę mieliśmy pierwsze szczepienie 😊
 
reklama
Do góry