reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dajcie spokój, ale to wszystko opieszałe. Chciałam umówić dziecko na USG bioderek i powiedzieli mi w jednym punkcie, gdzie termin był dogodny, że bez PESEL dziecka nie zapiszą. Jak zadzwoniłam gdzie indziej zapiszą owszem na mój PESEL, ale termin na 25.05 bardzo późno.
Kochana ja miałam jeszcze większy absurd jak maluch miał coś z oczkiem to chciałam zapisać do okulisty nfz za 5 lat 😂😂😂
a dzisiaj masz ukochany premier narzekał na priv służbę zdrowia gdyby nie oni to nie wiem gdzie bym poszła 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Kochana ja miałam jeszcze większy absurd jak maluch miał coś z oczkiem to chciałam zapisać do okulisty nfz za 5 lat 😂😂😂
a dzisiaj masz ukochany premier narzekał na priv służbę zdrowia gdyby nie oni to nie wiem gdzie bym poszła 🤷🏻‍♀️

Dokładnie, ja prywatnie do domu biorę pediatre bo na nfz olewcza teleporada. Wolę juz zapłacić żeby ktoś dziecko zobaczył.
 
Teraz cyrk się dzieje nieważne czy na NFZ czy prywatnie, wyobraźcie sobie że koleżanka ma mieć za tydzień cc (przez cukrzycę), dzisiaj wyszedł jej test dodatni i ginekolog się na nią wypięła i napisała tylko smsa, że ma sobie znaleźć miejsce na zakaźnym... Taki stres jeszcze na koniec :/
 
Dajcie spokój, ale to wszystko opieszałe. Chciałam umówić dziecko na USG bioderek i powiedzieli mi w jednym punkcie, gdzie termin był dogodny, że bez PESEL dziecka nie zapiszą. Jak zadzwoniłam gdzie indziej zapiszą owszem na mój PESEL, ale termin na 25.05 bardzo późno.
Ja mam dzwonić po 10 maja bo u nas robią na 12 tygodni, w pandemii zmienili
🤬🤬
Kochana ja miałam jeszcze większy absurd jak maluch miał coś z oczkiem to chciałam zapisać do okulisty nfz za 5 lat 😂😂😂
a dzisiaj masz ukochany premier narzekał na priv służbę zdrowia gdyby nie oni to nie wiem gdzie bym poszła 🤷🏻‍♀️
No jak to usłyszałam to go wyśmiałam. W przeciwieństwie do państwowej, prywatna działa 🤬🤬🤬

Mała dzisiaj dostała espumisan i dicoflor, masażyk i jest spokojniejsza. Zobaczymy jak nocka...
 
Ja mam dzwonić po 10 maja bo u nas robią na 12 tygodni, w pandemii zmienili
🤬🤬

No jak to usłyszałam to go wyśmiałam. W przeciwieństwie do państwowej, prywatna działa 🤬🤬🤬

Mała dzisiaj dostała espumisan i dicoflor, masażyk i jest spokojniejsza. Zobaczymy jak nocka...

My mamy z noskiem cały czas wojnę. I młoda rozdrażniona spać nie chce. Ale nie dziwię się takiemu maluchowi, dorosły się wkurza jak ma nos zapchany a co dopiero taki malec co nie potrafi nosa wydmuchać. Ale katarek robi robotę i o dziwo Nastka się nie boi jak nim robię.
 
My mamy z noskiem cały czas wojnę. I młoda rozdrażniona spać nie chce. Ale nie dziwię się takiemu maluchowi, dorosły się wkurza jak ma nos zapchany a co dopiero taki malec co nie potrafi nosa wydmuchać. Ale katarek robi robotę i o dziwo Nastka się nie boi jak nim robię.
coś jest w tych aspiratorach ja mam firmy beaba w miarę tani był chyba 150 zł ale mały go uwielbia 😂 jak go włączam to słucha z zaciekawieniem. co śmieszne jak bardzo płacze na przewijaku to włączam żeby go uspokoić i działa 😂
 
coś jest w tych aspiratorach ja mam firmy beaba w miarę tani był chyba 150 zł ale mały go uwielbia 😂 jak go włączam to słucha z zaciekawieniem. co śmieszne jak bardzo płacze na przewijaku to włączam żeby go uspokoić i działa 😂

Moja właśnie zrobiła taka aferę na przewijaku ze chyba cały blok słyszał to darcie w nieboglosy.
 
reklama
Do góry