reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było a to za sprawą tego sze Synuś zrobił psikusa i wyskoczył miesiąc przed terminem 🙈 tak że zostałam lutową mamą 😁 Szymuś urodził się 5 lutego w 36t :) z wagą 2790kg i 51cm :) Jutro kończymy 7 tydz z wagą 4kg 💪 pozdrawiamy Was i ślemy buziaki :*
Jak na 36t waga 2790 super! Zdrówka dużo dla was :-)
 
reklama
Też mam wrażenie ze coś jej w nosku zalega. Używam gruszki do nosa i coś tam pomaga. Może źle że ją na podwórko zabrałam wczoraj na 15 minut. Chciałam żeby trochę na powietrzu była
Położna poleciła mi że zanim będę odciągała coś dziecku z niską to żebym najpierw napuscila do nosa dwie trzy kropelki soli fizjologicznej położyła dziecko na brzuszku odczekała chwilkę i dopiero odciągnęła/oczyściła nos.
 
Dziewczyny czy długo czekałyście na akt urodzenia dziecka?
Złożyłam wniosek internetowo 16.03 dzwoniłam w poniedziałek 22.03, powiedzieli, że wysłany i nadal czekam 🙁
 
Dziewczyny czy długo czekałyście na akt urodzenia dziecka?
Złożyłam wniosek internetowo 16.03 dzwoniłam w poniedziałek 22.03, powiedzieli, że wysłany i nadal czekam 🙁
Ja złożyłam 21 marca i tez czekam. A podobno akt przygotowują na drugi dzień, z tego wyNika, że strasznie dużo czasu wysyłka im zajmuje😉
 
Dziewczyny jak odnośnie mleka modyfikowanego jaki dajecie?
Hipoalergiczne? Jakich firm.
Ja w Berlinie i kupiłam beba h1 firmy Nestlé.
Jakąś taka czerwona na buzi wydaje mi się mała, mojej mamie też. Nie ma żadnej temperatury mierzyłam.
I już myślę że to mleko.
Jest jeszcze tu beba h1 pre o od razu kupiłam teraz to ono niby redukuje alergie ale jeszcze nie wypróbowałam.
 
Położna poleciła mi że zanim będę odciągała coś dziecku z niską to żebym najpierw napuscila do nosa dwie trzy kropelki soli fizjologicznej położyła dziecko na brzuszku odczekała chwilkę i dopiero odciągnęła/oczyściła nos.

Dokładnie. Albo na boczku ułożyć na chwile. Bo u nas odciąganie po jedzeniu musi być bo na głodniaka pisk. A jak najedzona to na brzuch nie położę 😃
 
reklama
tydzień czekałam od rzekomego ich wysłania niby poczta tak działa
i babka z urzędu z pretensja do mnie jak pytałam bo mają 21 dni 🙄
Dajcie spokój, ale to wszystko opieszałe. Chciałam umówić dziecko na USG bioderek i powiedzieli mi w jednym punkcie, gdzie termin był dogodny, że bez PESEL dziecka nie zapiszą. Jak zadzwoniłam gdzie indziej zapiszą owszem na mój PESEL, ale termin na 25.05 bardzo późno.
 
Do góry