reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U mnie też 6doba,to ja dawałam 40ml ale plus pierś, ale wiesz chyba 60ml jest ok bo właśnie czytam i widzę że te 40 czy 50ml już mało mimo piersi🙈😱
U mnie to czuję nabrzmiałe napełnione piersi, przystawiam i potrafi wisieć np. 2h na cycku ale widać że pokarm mój niepełnowartościowy bo by już, mleka nie chciała tego z butli a ona, łapczywie pije.
Takze moja laktacja tak wygląda. 😬A Ty karmisz też piersią czy sama butla?
Mnie tak pochłonęło to karmienie małej że nie czytam wszystkiego co piszecie, bo nie mam kiedy🙄😱
Karmie piersią przed każdym podaniem butli, mały mógłby tak sobie wisieć godzinami i spać, ale najedzony to on nie jest bo jak tylko go odstawię to wrzask a z butli tez zadowolony wszystko chętnie wypija i najedzony sobie spi.
 
reklama
I wyjdzie na to , że trzeba będzie dokarmiać . Chciałabym żeby chociaż do drugiego miesiaca ją cyckiem pokarmić wiec ją przystawiam i odciagam pokarm.
Czasem z planów nic nie wychodzi 🙄 także nie przejmuj się aż tak bo maluszek to czuje.
Ja też przez ms odciągania po 30 ml co 3h zrezygnowałam. Dodatkowo poszlam na usg piersi (oczywiście z innym problemem 🙄) ale gin potwierdził ze nie piersi nie da laktacyjne i więcej nie wyciągnę a zamęczę siebie i maluszka. Bo mama wyspana to szczęśliwa mama i maluszek😂 tak mi powiedział i powiem Ci karmie już 2 tyg tylko na mm jestem dumna, zadowolona i szczęśliwa. Maluszek też poza kilkoma kolkami i nie przespanymi nocami 😜 ale i tak go kocham jak patrzę na niego 😍
 
Czasem z planów nic nie wychodzi 🙄 także nie przejmuj się aż tak bo maluszek to czuje.
Ja też przez ms odciągania po 30 ml co 3h zrezygnowałam. Dodatkowo poszlam na usg piersi (oczywiście z innym problemem 🙄) ale gin potwierdził ze nie piersi nie da laktacyjne i więcej nie wyciągnę a zamęczę siebie i maluszka. Bo mama wyspana to szczęśliwa mama i maluszek😂 tak mi powiedział i powiem Ci karmie już 2 tyg tylko na mm jestem dumna, zadowolona i szczęśliwa. Maluszek też poza kilkoma kolkami i nie przespanymi nocami 😜 ale i tak go kocham jak patrzę na niego 😍
A ile ma już twój maluszek? 🙂w sumie tez o tym myślałam ale mała ma straszne zaparcia nie może kupki zrobic i może to od tego mm. To staram się dawac jej jeszcze trochę ale zawsze mojego pokarmu
 
A ile ma już twój maluszek? 🙂w sumie tez o tym myślałam ale mała ma straszne zaparcia nie może kupki zrobic i może to od tego mm. To staram się dawac jej jeszcze trochę ale zawsze mojego pokarmu
mój ms już 6 tc i jest wczesniakiem urodził się 12.02 a powinien 12.03 także mi dużo tłukli do głowy że coś muszę 😜
natura sama wymusiła brak cyca tak jak przyjście na świat 🤩.
oboje naprawdę jesteśmy zadowoleni tak myślę 🍼😇😍
 
mój ms już 6 tc i jest wczesniakiem urodził się 12.02 a powinien 12.03 także mi dużo tłukli do głowy że coś muszę 😜
natura sama wymusiła brak cyca tak jak przyjście na świat 🤩.
oboje naprawdę jesteśmy zadowoleni tak myślę 🍼😇😍

I bardzo dobrze 👍 młody rośnie,śpi i jest zadowolony. Teraz mocno wszędzie kładą nacisk na KP. Ale jak nie można to się nic nie da na siłę zrobić.
 
Dziewczyny, pytanie do was. Czy macie problemy przy zrobieniu 2? Mi po porodzie od 3 tygodni strasznie to idzie. Ogólnie bol jest straszny i krwawie ale z odbytu. I się zastanawiam czy to hemoroidy (nie czuje ich w sumie) czy coś nie tak. Mi się ogólnie ze sobą do lekarzy nie spieszy.
 
reklama
mój ms już 6 tc i jest wczesniakiem urodził się 12.02 a powinien 12.03 także mi dużo tłukli do głowy że coś muszę 😜
natura sama wymusiła brak cyca tak jak przyjście na świat 🤩.
oboje naprawdę jesteśmy zadowoleni tak myślę 🍼😇😍
I super i pewnie że najważniejsze jest to, że jesteście zadowoleni 🙂
 
Do góry