reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Nie to, że chcę rodzić sn, bo myślałam, że po 2 latach po cc gin mnie z automatu skieruje na następną cc. A on mówi, że nie ma do tego wskazań i żeby próbować sn, bo to jednak bezpieczniej. Pogodziłam się z możliwością rodzenia sn i teraz czekam, co z tego wyjdzie. Chciałabym chociaż poznać co to są skurcze. :)
A no to super jak nie masz przeciwwskazań i masz szansę urodzić naturalnie. Zawsze to bezpieczniejsze niż druga cesarka, a ja bardzo chce uniknąć cesarki. Niewyobrażam sobie nigdy nie spróbować urodzić naturalnie, po porostu chce tego doświadczyć 😀
Mi ginekolog powiedziała, że moje maleństwo podczas porodu może się tym dziadostwem zarazić (bo będzie się jednak szurać buzią po tej pochwie) i dlatego muszę to mieć koniecznie wyleczone przed😕
A ja się właśnie pytałam ginekologa i on mówił, że zarazić się nie zarazi, bo nawet jakby infekcja była to personel może tą infekcje i te odchody grzybicze wypłukać. Bardziej chodzi o to, że pochwał i błona w środku jest w trakcie infekcji bardzo wrażliwa i delikatna i przy porodzie dziecko nas może mocno poobcierać.
 
Waga się nie przejmuj mój coś nie może przebić tych 3kg. Wczoraj pediatra nawet żeby co 4 h go budzić w nocy nie co 2 ale co z tego jak on sam się budzi 🤪

Ta właśnie sobie dzisiaj nakleiłam te plastry na blizne i na rozstępy zobaczymy 😁 tylko czemu to jest takie drogie 🤷🏻‍♀️
Właśnie kupiłam wagę niemowlęcą.
Dziś ją zważyłam, jutro tez zważę i zobaczę, czy jest przyrost.

Dziewczyny jak wygląda wywoływanie porodu?
Jestem w 39 tc jutro mam się wstawić do szpitala na wywołanie. Mam rozwarcie na 2 palce i żadnych skurczy jedynie czasami bóle jak na miesiączka i napisanie się brzucha ale bezbolesne ?
Pewnie wezmą Cię po badaniach na porodowkę, rozwarcie masz spore więc balonika nie dadza. Kładą Cię pod ktg, podłączają oksytocynę i monitorują. Jak będzie rozwarcie a dzieckobdo kanału rodnego nie będzie chciało zejść, to mogą Ci kazać pospacerować i przy skurczu sobie rozchylać nogi i trochę kucać- mi proponowali piłkę, a potem to już poród. Ja jeszcze dostałam gaz rozweselajacy, śmiałam się, że naćpana jestem na legalu 😉 ale chyba bardziej działało samo oddychanie niz ten gaz. No a potem poród. Mi pozwalali a nawet kazali dużo pić, w międzyczasie dostałam tez obiad. Bolała mnie głowa więc dostałam też kroplówkę z paracetamolem. No i potem akcja poród. Faza wypierania u mnie to 5 minut. Takiej błyskawicy nie miałam nawet przy drugim porodzie. Ze 4 czy 5 partych i po sprawie.

Jak chciałaś mnie bardziej zdołować to Ci się udało 🙃 bo niedosyć że kilogramów dużo to w ciążę długo nie mogłam zajść a to już moja 4 a pierwsze urodzone dziecko.
Kochana, ja mam do schudnięcia ze 40 kg
Wiem, ze to wcale nie jest pocieszające, ewentualnie będziemy się wspierac w odchudzaniu 😉
 
reklama
O jej nadrabiam czytanie zaległych wiadomości ... u nas już 6 dni po przyjściu na świat ... nawet nie miałam głowy tutaj zaglądać :) tak mnie mała pochłonęła 💕
Wczoraj miałam wizytę położnej w domu i z mała wszystko ok ale martwię ją ja - brzuch mi mało schodzi , podobno macica bardzo wysoko jest no i już od 4/5 dnia po porodzie zanikl mi prawie całkowicie połóg ... Jak było u Was? Długo krwawiłyście? Muszę się wybrać do ginekologa w piątek .
Ja rodziłam 02.03 i nadal krwawię. Już nie tyle co na początku, ale nadal
 
Do góry