reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Miałam dzisiaj ponowne badanie-szyjka zamknięta, wysoko. Nie ma tam żadnej gotowości do porodu, a jutro już będą wywoływać 😣
Prawdopodobnie jutro już będziesz miała maleństwo przy sobie, to najważniejsze 😊 Już się nie będziesz przejmować i stresować. Będziemy trzymać mocno kciuki o szybkie rozwiązanie, wszystko będzie dobrze 😘
 
reklama
W środę wizyta w szpitalu tak? A wiadomo kiedy będą wywoływać gdyby się nic nie podziało?
Ja w czwartek termin porodu i zamiast mnie też wysłać już do szpitala, by tam zobaczyli co i jak, to nie wiem po jakie licho mam iść na wizytę do ginekologa i płacić kolejne 150 zł, jak byłam tydzień temu. Daremne przedłużanie.
Tak, w środę 17.03 w szpitalu.
Od początku mówią mi, że trzymają dzidzie do max 10 dni po terminie.
Wiesz, ja nie mieszkam w Pl więc nie wiem dokładnie jak to teraz w ojczyznie się odbywa.
Moja gin, z którą widziałam się 10.03 również wyznaczyła mi kolejna wizytę na 17.03 - czyli dwa dni po planowanym terminie (15.03). Zdziwiłam się i zadzwoniłam do szpitala, żeby spytać jak to właściwie jest... W odpowiedzi usłyszałam, że w dniu terminu porodu mam przyjść do szpitala, że od tego dnia szpital mnie "przejmuje" i że gin nie powinna wyznaczać mi kolejnych terminów wizyt w jej gabinecie.

Czyli jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi - $$$...

Ja na Twoim miejscu poszłabym do szpitala w dniu terminu albo dzień przed. .. Nie wiem tylko jak to z tymi skierowaniami jest ale szpital raczej ma obowiązek Cię zbadać.
 
Położna dała mi herbatkę i olejek wywołujące skurcze.
Herbatka ma w skladzie imbir, gozdziki, cynamon i verbene; olejek podobnie. Kazała masować trochę mocniej brzuszek nawet 3 razy dziennie. Wiosna idzie a u mnie takie gwiazdkowe smaki 😉

I jeszcze powiem Wam, że trafiłam na prawie pusta porodówkę 🤷‍♀️ i młodziutka lekarkę, która pobrała mi wymaz na gbs. Wcześniej, ok 6 tyg temu moja gin pobrała wymaz delikatnie i bez problemów. A dzisiaj ból jak cholera podczas pobierania do tego każde siusiu po tym boli i jest troszke krwi 😪 piję około 5 l wody dziennie i w toalecie jestem kilkadziesiąt razy w ciągu doby 🙈 teraz każda wizyta za potrzeba napawa mnie strachem 🙄...
Miała któraś z Was podobnie?
 
Położna dała mi herbatkę i olejek wywołujące skurcze.
Herbatka ma w skladzie imbir, gozdziki, cynamon i verbene; olejek podobnie. Kazała masować trochę mocniej brzuszek nawet 3 razy dziennie. Wiosna idzie a u mnie takie gwiazdkowe smaki 😉

I jeszcze powiem Wam, że trafiłam na prawie pusta porodówkę 🤷‍♀️ i młodziutka lekarkę, która pobrała mi wymaz na gbs. Wcześniej, ok 6 tyg temu moja gin pobrała wymaz delikatnie i bez problemów. A dzisiaj ból jak cholera podczas pobierania do tego każde siusiu po tym boli i jest troszke krwi 😪 piję około 5 l wody dziennie i w toalecie jestem kilkadziesiąt razy w ciągu doby 🙈 teraz każda wizyta za potrzeba napawa mnie strachem 🙄...
Miała któraś z Was podobnie?
Ja też pije bardzo dużo, po prostu straszne mam pragnienie wody z 3litry do tego herbaty i kawy inki. Łącznie też z 5 litrów.To sikanie co 15minut u mnie🙈
Ja zaczynam sie stresować cc w środę. Jutro jeszcze kontrola w szpitalu, test korona i anastazjolog.
 
Ja też pije bardzo dużo, po prostu straszne mam pragnienie wody z 3litry do tego herbaty i kawy inki. Łącznie też z 5 litrów.To sikanie co 15minut u mnie🙈
Ja zaczynam sie stresować cc w środę. Jutro jeszcze kontrola w szpitalu, test korona i anastazjolog.
No to super, w środę będziesz miała maleństwo w ramionach! 😍
Stresik raczej nie bardzo wskazany, podekscytowanie to co innego 😉
Jeszcze chwila i będziecie razem ❤️



****Nadja, teraz wyobraź sobie każde siusiu z bólem jakby ktoś naciął coś tam w środku nożem... 😥 Mam nadzieję, że jutro przejdzie...
 
No to super, w środę będziesz miała maleństwo w ramionach! 😍
Stresik raczej nie bardzo wskazany, podekscytowanie to co innego 😉
Jeszcze chwila i będziecie razem ❤️



****Nadja, teraz wyobraź sobie każde siusiu z bólem jakby ktoś naciął coś tam w środku nożem... 😥 Mam nadzieję, że jutro przejdzie...
A to nie doczytałam że Cie boli przy sikaniu😬😩
 
A moja cyca ssie ale zasypia przy tym cycu i pewnie mało je i mało pokarmu mam. ( jak ściągam laktatorem to najwiecej z obu piersi miałam 30 ml a tak to 10 ) i muszę dokarmiać żeby z wagi nie spadła. I czuje się z tym strasznie😔mam wrażenie ze nie będę karmić tylko piersią
Kochana żeby Cię pocieszyć ja ściągałam maks 30 ml co 3 h przez ms i wkoncu dałam spokój. Do tego okazało się że w moich piersiach jest pusto po usg to pozwoliło mi zaprzestać tych męczarni i odciągania. Poza tym mały po odstawieniu kp więcej przytył i mniej kupek robi😁 więc pocieszam się że jest lepiej. Zresztą pediatra to dzisiaj potwierdził więc nie traktuj tego jako zło. Ja bardzo chciałam kp ale wyszło inaczej już się z tym pogodziłam 😘 trzymam 👍 jednak może u Ciebie się uda 🥰
 
reklama
A moja cyca ssie ale zasypia przy tym cycu i pewnie mało je i mało pokarmu mam. ( jak ściągam laktatorem to najwiecej z obu piersi miałam 30 ml a tak to 10 ) i muszę dokarmiać żeby z wagi nie spadła. I czuje się z tym strasznie😔mam wrażenie ze nie będę karmić tylko piersią

Mi laktator nie sciaga jakoś tam wielce dużo a młoda jak pije to aż jej się ulewa. Dziecko lepiej zassie i pobudza cała brodawkę aby z tej piersi leciało, a laktator niestety tak aż nie działa.
 
Do góry