reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ojaaa, już czwarta wśród nas ze swoim maleństwem 😍 Super, gratulacje, odpoczywaj dużo i ciesz się małą 🥰 Duża dziewczynka no no 😄
Ale fajnie, że pocieszyłaś, że parte najmniej bolą, bo ich najbardziej się boję 😅

Tego to się nie bój. Ja na partych czułam ulgę. Bo skurcze były cholerne krzyżowe. A parcie było lajtowe.
 
reklama
Cześć ciocie, nazywam się Mia. Urodziłam się 02.03.2021 o godzinie 12:10
Ważę 2620 gram i mam 49 cm wzrostu. Mamusia czuje się baaaardzo zmęczona ale to dlatego że urodziłam się godzinę temu


Dziewczyny urodziłam godzinę temu. Wszystko zaczęło się o 8:10 kiedy dostałam skurczów. Mieli mnie wypisać do domu. Wody szybko mi odeszły. Godzinę przed porodem miałam 7 cm rozwarcia. Było ciężko, ale o 12:10 mała Już się urodziła. Dostała 10 punktów mimo małej wagi. Akurat dziś zaczął się 37 tydzień. Udało mi się małą urodzić naturalnie i bez nacinania. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie.
Pomimo bólu warto poświęcić się dla tej mojej malutkiej istotki.

Jakby nie patrzeć podobna godzina💪 pięknie kochana dotrwałaś pomimo problemów, już malutka była donoszona 😘 ucałuj córcię. My tutaj staramy się trochę odpocząć.
 
Ojj współczuję, krzyżowe podobno najgorsze.. Najbardziej bolą.
A ja zastanawiam się, czy już przypadkiem nie znam takich bóli krzyżowych, bo mam problemy z kręgosłupem i nieraz już chwytały mnie bóle i to takie, że płakałam z bezsilności 🤔 paradoksalnie trochę jestem ich ciekawa, ale jednak mam nadzieję, że mnie akurat nie zaszczycą przy porodzie 😂
 
A ja zastanawiam się, czy już przypadkiem nie znam takich bóli krzyżowych, bo mam problemy z kręgosłupem i nieraz już chwytały mnie bóle i to takie, że płakałam z bezsilności 🤔 paradoksalnie trochę jestem ich ciekawa, ale jednak mam nadzieję, że mnie akurat nie zaszczycą przy porodzie 😂
Mnie nie zaszczyciły, przynajmniej przy dwóch porodach, liczę, że przy trzecim też będą z brzucha.
 
Witam :-) jesteśmy już na świecie. Poszlo nam szybko - 58cm , 3800kg i jesteśmy na świecie od 12.42.
Mała przytulaśna, tylko cyca nie chce ssać a pokarm mam. Poród poszedł w miarę szybko ale pękłam i trochę krocze boli. Powiem tak - bol jest ale jest do zniesienia. Parte bolą najmniej 👍
Gratulacje 💕❤️🥰 nic teraz tylko cieszyć oczy 😘
 
Cześć ciocie, nazywam się Mia. Urodziłam się 02.03.2021 o godzinie 12:10
Ważę 2620 gram i mam 49 cm wzrostu. Mamusia czuje się baaaardzo zmęczona ale to dlatego że urodziłam się godzinę temu


Dziewczyny urodziłam godzinę temu. Wszystko zaczęło się o 8:10 kiedy dostałam skurczów. Mieli mnie wypisać do domu. Wody szybko mi odeszły. Godzinę przed porodem miałam 7 cm rozwarcia. Było ciężko, ale o 12:10 mała Już się urodziła. Dostała 10 punktów mimo małej wagi. Akurat dziś zaczął się 37 tydzień. Udało mi się małą urodzić naturalnie i bez nacinania. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie.
Pomimo bólu warto poświęcić się dla tej mojej malutkiej istotki.
Gratulacje 💕 👍❤️
Super wieści!!! Odpoczywajcie z córcią 😍😘
 
Cześć ciocie, nazywam się Mia. Urodziłam się 02.03.2021 o godzinie 12:10
Ważę 2620 gram i mam 49 cm wzrostu. Mamusia czuje się baaaardzo zmęczona ale to dlatego że urodziłam się godzinę temu


Dziewczyny urodziłam godzinę temu. Wszystko zaczęło się o 8:10 kiedy dostałam skurczów. Mieli mnie wypisać do domu. Wody szybko mi odeszły. Godzinę przed porodem miałam 7 cm rozwarcia. Było ciężko, ale o 12:10 mała Już się urodziła. Dostała 10 punktów mimo małej wagi. Akurat dziś zaczął się 37 tydzień. Udało mi się małą urodzić naturalnie i bez nacinania. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie.
Pomimo bólu warto poświęcić się dla tej mojej malutkiej istotki.
Szczere gratulacje mocno Was ściskam 😘 szybkiego powrotu do siebie ❤️
 
reklama
Witam :-) jesteśmy już na świecie. Poszlo nam szybko - 58cm , 3800kg i jesteśmy na świecie od 12.42.
Mała przytulaśna, tylko cyca nie chce ssać a pokarm mam. Poród poszedł w miarę szybko ale pękłam i trochę krocze boli. Powiem tak - bol jest ale jest do zniesienia. Parte bolą najmniej 👍

Cześć ciocie, nazywam się Mia. Urodziłam się 02.03.2021 o godzinie 12:10
Ważę 2620 gram i mam 49 cm wzrostu. Mamusia czuje się baaaardzo zmęczona ale to dlatego że urodziłam się godzinę temu


Dziewczyny urodziłam godzinę temu. Wszystko zaczęło się o 8:10 kiedy dostałam skurczów. Mieli mnie wypisać do domu. Wody szybko mi odeszły. Godzinę przed porodem miałam 7 cm rozwarcia. Było ciężko, ale o 12:10 mała Już się urodziła. Dostała 10 punktów mimo małej wagi. Akurat dziś zaczął się 37 tydzień. Udało mi się małą urodzić naturalnie i bez nacinania. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie.
Pomimo bólu warto poświęcić się dla tej mojej malutkiej istotki.

Gratulacje, mamuski!!! 💪👏💕
 
Do góry