reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja nawet kupiłam bieżące rzeczy żeby je już spakować 😊 jestem zwarta i gotowa🙉
Hahaha, no ja mam na myśli takie rzeczy jak książka ( która codziennie czytam), krem do twarzy, krem na brodawki, szczotkę do włosów, suchy szampon, krem do rąk, ładowarka do tel itp. Bo to już muszę spakować w dniu akcji 😅 teraz używam 😁 ale mam listę zrobioną więc tylko je wyciągnę i włożę 😅

A bierzecie jakiś worek albo coś, na brudną koszule po porodzie? Bo jak da się ją doprać to będę w niej normalnie sobie spała w domu 😁
 
Dziewczyny, czy Wy do szpitala oprócz walizki, bierzecie jeszcze taką swoją mała torebkę, która nosicie na codzień gdzie macie portfel itp itd?
Ja mam torbę trochę większą niż taką na codzien. Spakowałam do niej koszulę, szlafrok, klapki, (przebiorę się od razu po przyjęciu do szpitala), dołożę telefon, ładowarkę i dokunenty. Mam w niej też wodę i żelki 😊
 
Też o tym myślałam ale zdecydowałam nie brać.
Telefon i dokumenty w bocznej kieszeni, nie będę się użerać stwierdziłam😁
No ja mam dużą walizkę plus taką torbę podręczna gdzie mam wodę i przekąski, więc chyba też nie będę brała tej małej tylko portfel i telefon włożę do tej podręcznej i tyle, bo tak z trzema torebkami to nie bardzo 😂
 
Hahaha, no ja mam na myśli takie rzeczy jak książka ( która codziennie czytam), krem do twarzy, krem na brodawki, szczotkę do włosów, suchy szampon, krem do rąk, ładowarka do tel itp. Bo to już muszę spakować w dniu akcji 😅 teraz używam 😁 ale mam listę zrobioną więc tylko je wyciągnę i włożę 😅

A bierzecie jakiś worek albo coś, na brudną koszule po porodzie? Bo jak da się ją doprać to będę w niej normalnie sobie spała w domu 😁
Zabrałam do torby dwie takie wielkie reklamówki.
Na ewentualne rzeczy po porodzie(u nas można brać prysznic w trakcie, więc chociażby na mokry ręcznik albo koszulę właśnie).
A drugą na odzież, bo nie wiem czy ciuchy, kurtkę nie będę musiała zostawić 🤔 nie wiadomo czy uda się poród rodzinny, różnie bywa
 
Zabrałam do torby dwie takie wielkie reklamówki.
Na ewentualne rzeczy po porodzie(u nas można brać prysznic w trakcie, więc chociażby na mokry ręcznik albo koszulę właśnie).
A drugą na odzież, bo nie wiem czy ciuchy, kurtkę nie będę musiała zostawić 🤔 nie wiadomo czy uda się poród rodzinny, różnie bywa
U mnie jest tak, że mąż może wejść ze mną pod salę gdzie będę badana i przyjmowana do szpitala, tam się przebieram, wychodzę i oddaję mu kurtkę i buty i idę na porodówkę.
 
Zabrałam do torby dwie takie wielkie reklamówki.
Na ewentualne rzeczy po porodzie(u nas można brać prysznic w trakcie, więc chociażby na mokry ręcznik albo koszulę właśnie).
A drugą na odzież, bo nie wiem czy ciuchy, kurtkę nie będę musiała zostawić 🤔 nie wiadomo czy uda się poród rodzinny, różnie bywa
A ile bierzesz ręczników dla siebie? Bo ja spakowałam jeden dla siebie i jeden dla dziecka 😋
 
U mnie jest tak, że mąż może wejść ze mną pod salę gdzie będę badana i przyjmowana do szpitala, tam się przebieram, wychodzę i oddaję mu kurtkę i buty i idę na porodówkę.
A widzisz... To myślę, że u nas tak samo. Dobrze wiedzieć.
Bo odstawia mnie pod drzwi porodówki, razem z torbą. I czeka aż położna zadecyduje czy już może wejść czy musi czekać (na odpowiedni etap porodu)
 
reklama
A ile bierzesz ręczników dla siebie? Bo ja spakowałam jeden dla siebie i jeden dla dziecka 😋
Dla siebie jeden na porodówkę i mały i duży już na noworodkowy oddział.
Dla dziecka nie zabiera się u nas nic z tych rzeczy co kocyki, ręczniki, ubranka... Zresztą nie kąpią dzieci.
Sama zabrałam te duże waciki i pieluszki tetra i flanela, gdybym uznała, że pupę trzeba umyć
 
Do góry