reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Wyszedł mi dodatni wynik GBS. Dodatkowy stres... Bo gdy skurcze się zaczną to planowałam na spokojnie do szpitala jechać dopiero gdy skurcze będą co 3-5 min, a tak to muszę jechać gdy będą co 7-10 min. Chyba, że wody odejdą to od razu powinnam jechać. Wrrr...
Czy któraś z Was też ma dodatni?
Nie denerwuj się tym.
Poprzednim razem miałam dodatni.
Jedynie to fakt, w miarę trzeba być wcześniej w szpitalu.
Założyli mi wenflon i dostałam antybiotyk na początek.
Będzie dobrze😙
 
reklama
Witam :-) jesteśmy już na świecie. Poszlo nam szybko - 58cm , 3800kg i jesteśmy na świecie od 12.42.
Mała przytulaśna, tylko cyca nie chce ssać a pokarm mam. Poród poszedł w miarę szybko ale pękłam i trochę krocze boli. Powiem tak - bol jest ale jest do zniesienia. Parte bolą najmniej 👍
Gratulacje Kochana❤️❤️❤️❤️❤️ale duża i długa dziewczynka 🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘Odpoczywajcie po porodzie, super poszło z porodem z tego co piszesz😍
 
Nie denerwuj się tym.
Poprzednim razem miałam dodatni.
Jedynie to fakt, w miarę trzeba być wcześniej w szpitalu.
Założyli mi wenflon i dostałam antybiotyk na początek.
Będzie dobrze😙
No próbuje się nastawić, że będzie co będzie. Ważne, żeby urodzić zdrową córcie, przeżyć dobrze poród i wrócić do domu 😊
 
Masakra.. No ale co zrobimy. Ja najbardziej boję się tego, że jak odejdą wody, albo skurcze będą co 10minut, że jak będę w szpitalu to akcja się zatrzyma i będę siedzieć dłużej w tym szpitalu.. 😞
Ja znowu przeciwnie stresuję się tym, że jak będę miała skurcze to będą szybko postępować (trzeci poród) i za późno podadzą mi antybiotyk.
 
Ja znowu przeciwnie stresuję się tym, że jak będę miała skurcze to będą szybko postępować (trzeci poród) i za późno podadzą mi antybiotyk.
A to tym też się stresuje właśnie, więc jak zaczną się jakiekolwiek skurcze to od razu spakuje te ostatnie rzeczy, których używam teraz na bieżąco, żeby być już gotowa u jechać szybciej.
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy do szpitala oprócz walizki, bierzecie jeszcze taką swoją mała torebkę, która nosicie na codzień gdzie macie portfel itp itd?
 
Do góry