reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A ja zaczynam wdrażać od dzisiaj picie herbatki z liści malin, na jutro zaplanowałam mega sprzątanie domu, w między czasie spacery po schodach i na polu. Dzisiaj jestem już dzielniejsza, chociaż dalej się cykam porodu 😬 w nocy nie mogłam spać, zasnęłam dopiero nad ranem, więc z braku zajęcia zaczęłam czytać na internecie wyobrażenia kobiet o porodach vs. realia i trochę mnie to uspokoiło 🙈
 
Jestem po ostatniej wizycie u ginekologa, bo to 38t4d (chociaż gin zapisał już w zaokrągleniu, że to 39t) mały już nie taki mały, bo w okolicach 3,5kg 😌
Jeżeli do tygodnia nic się nie ruszy samo, mam pofatygować się z walizkami w poniedziałek na szpital i będą decydować co ze mną zrobić. Ale jeżeli i wtedy nic się nie będzie działo to na pewno odeślą mnie jeszcze na kilka dni do domu.

Dziewczyny...strach mnie obleciał...byłam pierwszą osobą, która tu pisała, że nie ma co się bać porodu, bo każda kobieta przez to przechodzi i nawet niektóre po kilka razy, a teraz jak już mam jakieś konkretne terminy, to zaczynam być przerażona tym porodem i bólem. Boję się nawet wziąć za sprzątanie w domu, żeby spróbować rozkręcić akcję....boję się też twgo, że wywoływanie powoduje większe bóle 😣
Ja tez czekam na piątek bo mam się zgłosić do szpitala na wywoływanie i szczerze powiem brzydko sram po gaciach🥺 to moja pierwsza ciąża i boję się wszystkiego. Mimo, że wszyscy powtarzają, że każdy to przechodzi i wszystkie kobiety dają radę to mnie to jakos nie pociesza
 
Ja, wyniki prób wątrobowych dobre, wszystko w normie, nie wiem czemu mam świąd chyba po prostu alergia ciazowa🙄
U Was wszystkich prawie już porody się zaczynają, no ja jak dotrwam to za 2 tyg cc, też się boję, rozcięcie brzucha na zyczenie😬No ale jakoś trzeba urodzić, czy naturalnie czy cc oba porody nie do uniknięcia🍼🍼🍼
 
Ja tez czekam na piątek bo mam się zgłosić do szpitala na wywoływanie i szczerze powiem brzydko sram po gaciach🥺 to moja pierwsza ciąża i boję się wszystkiego. Mimo, że wszyscy powtarzają, że każdy to przechodzi i wszystkie kobiety dają radę to mnie to jakos nie pociesza
No czytałam po forach, że poród "boli bardzo, ale jest do przeżycia" i że kobiety myślały, że będzie większa masakra, że nie było aż tak źle jak sobie wyobrażały. I tego się trzymam 🙈
 
Wyszedł mi dodatni wynik GBS. Dodatkowy stres... Bo gdy skurcze się zaczną to planowałam na spokojnie do szpitala jechać dopiero gdy skurcze będą co 3-5 min, a tak to muszę jechać gdy będą co 7-10 min. Chyba, że wody odejdą to od razu powinnam jechać. Wrrr...
Czy któraś z Was też ma dodatni?
 
Witam :-) jesteśmy już na świecie. Poszlo nam szybko - 58cm , 3800kg i jesteśmy na świecie od 12.42.
Mała przytulaśna, tylko cyca nie chce ssać a pokarm mam. Poród poszedł w miarę szybko ale pękłam i trochę krocze boli. Powiem tak - bol jest ale jest do zniesienia. Parte bolą najmniej 👍
 
Wyszedł mi dodatni wynik GBS. Dodatkowy stres... Bo gdy skurcze się zaczną to planowałam na spokojnie do szpitala jechać dopiero gdy skurcze będą co 3-5 min, a tak to muszę jechać gdy będą co 7-10 min. Chyba, że wody odejdą to od razu powinnam jechać. Wrrr...
Czy któraś z Was też ma dodatni?
Tak ja też mam dodatni🙁 i tak jak mówisz dodatkowy stres.
 
reklama
Witam :-) jesteśmy już na świecie. Poszlo nam szybko - 58cm , 3800kg i jesteśmy na świecie od 12.42.
Mała przytulaśna, tylko cyca nie chce ssać a pokarm mam. Poród poszedł w miarę szybko ale pękłam i trochę krocze boli. Powiem tak - bol jest ale jest do zniesienia. Parte bolą najmniej 👍
Gratulacje i zazdroszczę, że jestes już po i możesz małą już przytulić 😍
 
Do góry