reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja widzę to trochę inaczej😉Oczywiście, że my kobiety zawsze damy radę i to nie ulega wątpliwości 😃ale tak jak dziewczyny piszą, znieczulenie i tak nie zniweluje całego bólu a tylko część resztę i tak trzeba przetrwać . Równie dobrze można by było zrezygnować z tabletek przeciwbólowych podczas miesiączki bo to taka kobieca dolegliwość przecież też da się to przetrwać a to podobno pikuś w porównaniu do porodu😉

Ohohoho jak ja się cieszę że nie mam miesiączek 🙉 jadę na ketonalu zawsze bo mam bolesne tak że nie funkcjonuje bez tabletek, i jeszcze długie i obfite.. Pocieszam się właśnie ze poród potrwa tylko chwilę i zapomnę o tym bólu, a wróci ta paskuda po pewnym czasie i będę znow ją klnąć 😂
 
reklama
Ohohoho jak ja się cieszę że nie mam miesiączek 🙉 jadę na ketonalu zawsze bo mam bolesne tak że nie funkcjonuje bez tabletek, i jeszcze długie i obfite.. Pocieszam się właśnie ze poród potrwa tylko chwilę i zapomnę o tym bólu, a wróci ta paskuda po pewnym czasie i będę znow ją klnąć 😂
Mi tez sie bardzo podoba bez miesiączki 😂😂też mam bardzo bolesne przez endometrioze, że bez mocnych tabletek ani rusz, co prawda nie mam obfitych, ale i tak doskonale Cię rozumiem 😅 a przez całą ciążę ani jednej tabletki przeciwbólowej😊 pewnie, że z czasem o bólu się zapomina ...... całe szczęście😅
 
Ja widzę to trochę inaczej😉Oczywiście, że my kobiety zawsze damy radę i to nie ulega wątpliwości 😃ale tak jak dziewczyny piszą, znieczulenie i tak nie zniweluje całego bólu a tylko część resztę i tak trzeba przetrwać . Równie dobrze można by było zrezygnować z tabletek przeciwbólowych podczas miesiączki bo to taka kobieca dolegliwość przecież też da się to przetrwać a to podobno pikuś w porównaniu do porodu😉
A no to wiadomo, jeśli jest okazja na znieczulenie to grzechem nie skorzystać ( chyba, że ktoś się tego boi - jak np. ja 😅). I masz rację z tymi tabletkami przeciwbólowymi. Ja mam miesiączki tak bolesne, że aż nie raz płaczę z bólu i nie wyobrażam sobie nie wziąć tabletki przeciwbólowej... 😫 Jak już czuje, że mnie zaczyna brzuch pobolewać, to od razu biorę ibuprom max, bo tylko on mi pomaga. Najgorzej jak dopadł mnie okres w nocy i ból mnie obudził, to już miałam po spaniu, a zabranie tabletki pomogło dopiero po kilku h. Także rozumiem!! A wiem, że poród 3 razy bardziej bolesny 😖
 
Ostatnia edycja:
Ohohoho jak ja się cieszę że nie mam miesiączek 🙉 jadę na ketonalu zawsze bo mam bolesne tak że nie funkcjonuje bez tabletek, i jeszcze długie i obfite.. Pocieszam się właśnie ze poród potrwa tylko chwilę i zapomnę o tym bólu, a wróci ta paskuda po pewnym czasie i będę znow ją klnąć 😂
Dokładnie, bolesne i obfite, 6 dniowe 🙉 Cudownie tak bez okresu 😄 Ale zacznie się po porodzie... 🙈🤦‍♀️
 
Ja widzę to trochę inaczej😉Oczywiście, że my kobiety zawsze damy radę i to nie ulega wątpliwości 😃ale tak jak dziewczyny piszą, znieczulenie i tak nie zniweluje całego bólu a tylko część resztę i tak trzeba przetrwać . Równie dobrze można by było zrezygnować z tabletek przeciwbólowych podczas miesiączki bo to taka kobieca dolegliwość przecież też da się to przetrwać a to podobno pikuś w porównaniu do porodu😉
Ja przy moich okresach traciłam z bólu przytomność jeżeli w porę nie wzięłam nimesilu albo ketonalu, takie miałam bolesne, więc mam nadzieję, że poród jednak lepiej zniosę 😬

A podobno po ciąży miesiączki robią się łagodniejsze, bo macica jest "przeorana" i wyprostowana jak należy. Ciekawe czy faktycznie 😁
 
Ja przy moich okresach traciłam z bólu przytomność jeżeli w porę nie wzięłam nimesilu albo ketonalu, takie miałam bolesne, więc mam nadzieję, że poród jednak lepiej zniosę 😬

A podobno po ciąży miesiączki robią się łagodniejsze, bo macica jest "przeorana" i wyprostowana jak należy. Ciekawe czy faktycznie 😁
Tak też kiedyś słyszałam o tych lagodniejszych miesiączkach, oby to była prawda😌niestety moja mama tego nie potwierdza, ale może jest wyjątkiem😉
 
Tak też kiedyś słyszałam o tych lagodniejszych miesiączkach, oby to była prawda😌niestety moja mama tego nie potwierdza, ale może jest wyjątkiem😉

Tak samo mam 6 bitych dni okres. I najgorzej właśnie jak dopadnie w nocy to po spaniu.
Też słyszałam o tym że niby są mniej bolesne ale z kim rozmawiam po ciąży kto też takie bolesne posiadał to odpowiada- "a gdzie tam, tak samo". A podziwiam Cie ze jesteś w ciąży przy endometriozie, paskudne choróbsko, kumpela teraz zbiera na operacje prywatnie bo u niej aż za daleko to zaszło.
 
Ja widzę to trochę inaczej😉Oczywiście, że my kobiety zawsze damy radę i to nie ulega wątpliwości 😃ale tak jak dziewczyny piszą, znieczulenie i tak nie zniweluje całego bólu a tylko część resztę i tak trzeba przetrwać . Równie dobrze można by było zrezygnować z tabletek przeciwbólowych podczas miesiączki bo to taka kobieca dolegliwość przecież też da się to przetrwać a to podobno pikuś w porównaniu do porodu😉
Nie strasząc🙉bóle miesiączkowe to pikuś🤷‍♀️
 
reklama
Właśnie zdaje sobie z tego sprawę dlatego jestem zwolenniczką znieczulen😃😉
Ja też po co cierpieć, wiadomo człowiek przeżyje, ale ja osobiście długo dochodziłam do siebie po SN, jest to straszny wysiłek, oczywiście cc jest poważna Operacja i też spodziewam się nie będzie kolorowo.
Jakoś trzeba urodzic🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️oba porody to przeżycie.
 
Do góry