reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja, dziś wizyta 35plus 0,ktg ok, szyjka i wody płodowe też.
Nie robiła usg, ake w poniedziałek ma wizytę w szpitalu odnośnie cc i będzie usg to dowiem się ile waży.
Ja, jeszcze 2 tyg. Muszę przynajmniej wytrzymać do tego 37plus 0.
Albo do terminu cc za 4 tygodnie.
Ginekolog wreszcie przepisała mi coś na zgagę i będę może mogła życ😁u mnie to jakoś tragicznie z tymi zgagami, codziennie i o każdej porze.

Masakra. Wspolczuje tych zgag. Przeciez to żyć się nie da jak tak pali.
 
reklama
Ja, dziś wizyta 35plus 0,ktg ok, szyjka i wody płodowe też.
Nie robiła usg, ake w poniedziałek ma wizytę w szpitalu odnośnie cc i będzie usg to dowiem się ile waży.
Ja, jeszcze 2 tyg. Muszę przynajmniej wytrzymać do tego 37plus 0.
Albo do terminu cc za 4 tygodnie.
Ginekolog wreszcie przepisała mi coś na zgagę i będę może mogła życ😁u mnie to jakoś tragicznie z tymi zgagami, codziennie i o każdej porze.
Tak, te ciążowe zgagi są chyba momentami gorsze niż bóle w miednicy. Aż się człowiekowi płakać chce czasami jak chwyci taka zgaga.
 
Ja, dziś wizyta 35plus 0,ktg ok, szyjka i wody płodowe też.
Nie robiła usg, ake w poniedziałek ma wizytę w szpitalu odnośnie cc i będzie usg to dowiem się ile waży.
Ja, jeszcze 2 tyg. Muszę przynajmniej wytrzymać do tego 37plus 0.
Albo do terminu cc za 4 tygodnie.
Ginekolog wreszcie przepisała mi coś na zgagę i będę może mogła życ😁u mnie to jakoś tragicznie z tymi zgagami, codziennie i o każdej porze.
A co Ci przepisała? Ja od dwóch tygodni odkąd biorę Lanzul na zgage na receptę to mam spokój totalny. Zero zgagi 😊 A wcześniej level hard 😫
 
Ja, dziś wizyta 35plus 0,ktg ok, szyjka i wody płodowe też.
Nie robiła usg, ake w poniedziałek ma wizytę w szpitalu odnośnie cc i będzie usg to dowiem się ile waży.
Ja, jeszcze 2 tyg. Muszę przynajmniej wytrzymać do tego 37plus 0.
Albo do terminu cc za 4 tygodnie.
Ginekolog wreszcie przepisała mi coś na zgagę i będę może mogła życ😁u mnie to jakoś tragicznie z tymi zgagami, codziennie i o każdej porze.
Mi w pierwszej ciąży na zgagę pomagały tabletki rennie a teraz jak mam dietę to na szczęście nie dokucza mi zgaga wogole.
 
A co Ci przepisała? Ja od dwóch tygodni odkąd biorę Lanzul na zgage na receptę to mam spokój totalny. Zero zgagi 😊 A wcześniej level hard 😫
Omeprazol to prazol 2mg raz dziennie wieczorem.
U mnie to już reflux🙉koszmarna przypadłość, aż gardło boli, wyżarło mi.
Może mi pomoże ten prazol wreszcie.
 
Omeprazol to prazol 2mg raz dziennie wieczorem.
U mnie to już reflux🙉koszmarna przypadłość, aż gardło boli, wyżarło mi.
Może mi pomoże ten prazol wreszcie.
Ja refluks już miałam przed ciążą, ponieważ 3 lata temu miałam usuwany pęcherzyk żółciowy i po tym czasie mam refluksy, a w ciąży to sie jeszcze bardziej nasiliło. Ja jak miałam dzień refluksu, to miałam tak podrażnione i wypalone gardło i przełyk przez dwa dni, że cokolwiek jadłam ciepłego to mnie tak bolało, że masakra, musiałam zawsze poczekać aż herbata będzie letnia i danie też będzie takie nie bardzo ciepłe 🤷‍♀️
 
Ja refluks już miałam przed ciążą, ponieważ 3 lata temu miałam usuwany pęcherzyk żółciowy i po tym czasie mam refluksy, a w ciąży to sie jeszcze bardziej nasiliło. Ja jak miałam dzień refluksu, to miałam tak podrażnione i wypalone gardło i przełyk przez dwa dni, że cokolwiek jadłam ciepłego to mnie tak bolało, że masakra, musiałam zawsze poczekać aż herbata będzie letnia i danie też będzie takie nie bardzo ciepłe 🤷‍♀️
Ja, miałam ta bakterie helikobakter priori ale wyleczyłam, a tak bez ciazy nie miałam zgag, a teraz to mecze się mega, gaviscon nonstop ssanie a to tylko pomaga doraźnie, chwilowo, mnie się brzuch nie opuścił nic a nic jeszcze, narządy poprzestawiane i zgniecione. 🙈Ale już mam nadzieję ten prazol pomoże, bo opizdzieje przez 4 tyg z wyzeraniem przelyku🙄🙄🙄każda z, nas cos tak na, bardziej lub mniej upierdliwe dolegliwości.
Ja, w 1 ciąży cholestaza ciążowa też koszmar, gnalam na porodowke w 37plus 6 bo taki świąd mialam😩🤷‍♀️
 
reklama
Nie wiem czy ten temat już był.. ale pytanie do tych mamusiek co mają zamiar używać chusteczek nawilżanych, a nie wacików nasączonych wodą.
Dziewczyny jaką markę chusteczek wybieracie? Bo tego tyle jest, ze hoho🤨
 
Do góry