reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jestem po USG u drugiego lekarza. Ten Pan doktor powiedział mi, że mała waży już 2380 gram
Mówi że jak dotrwam do 10.03 to góra
Na pogrzeb raczej mam nie iść, bo jest duże prawdopodobieństwo że dostanę skurczy i urodzę w Polsce a tego bym bardzo nie chciała
Zrób to co jest dobre dla Ciebie i Dziecka. Tata zrozumie, zawsze będzie obok. Stres i emocje będą czy tego chcesz czy nie, niestety.
Trzymaj się cieplutko, ważne co Ty masz w głowie i sercu
 
reklama
Jest niestety ryzyko podczas pogrzebu bo do straszny stres dla Ciebie. Ale z drugiej strony to pogrzeb taty😔trudna decyzja ale czego byś nie zrobiła na pewno każdy zrozumie. Trzymaj sie kochana

Nie wiem co poradzić kochana. Trudna sprawa. Ale jak nie pójdziesz też Ci nikt nie będzie mieć za złe. Twoje zdrówko i dziecka najważniejsze
 
Jestem po USG u drugiego lekarza. Ten Pan doktor powiedział mi, że mała waży już 2380 gram
Mówi że jak dotrwam do 10.03 to góra
Na pogrzeb raczej mam nie iść, bo jest duże prawdopodobieństwo że dostanę skurczy i urodzę w Polsce a tego bym bardzo nie chciała
Bardzo mi jest przykro i nie wiem co Ci doradzić, w ogóle trudno cokolwiek tu doradzić. Musisz sama zdecydować co zrobić, znasz najlepiej siebie. To bardzo trudna chwila w życiu, emocje, żal, smutek, ale kieruj się dobrem swoim i swojego dziecka. Samo to, że przylecialas, bo chciałaś uczestniczyć w pogrzebie, ale różne są sytuacje w życiu niezależne od nas samych. Trzymaj się, dbaj o siebie i dziecko. Myślę, że każda decyzja będzie dobra, najważniejsze to jest to co masz w sercu.
 
Bylam dziś laski na ktg i wizycie, rozwarcie na palec 🤷‍♀️ musze się bardziej uaktywnić aby przyspieszyć. Ponoc drażnienie sutkow pomaga (lekarz zalecil)
Drażnienie sutków wydziela w organiźmie oksytocynę, tak samo jak seks, który dodatkowo jeszcze rozmiękcza szyjkę i może wywołać skurcze 😉 chociaż nie wiem czy seks jest zalecany jak już czop odszedł i jest rozwarcie. Ale ciepły prysznic i sprzątanie domu powinno pomóc 😁
 
reklama
Z sensem to jest tak, że sperma zawiera jakąś tam substancję i to działa na szyjkę. Nie chce mi się szukać jak to się nazywa bo to mało ważne, ale myślę, że nie jeden wasz facet będzie zadowolony z propozycji 😁😁😁 chociaż moj tak średnio 😂 stwierdził że się zmuszam 🤪
No mi się całą ciąże chciało, a teraz mi się kompletnie nie chce.

Byłam na wizycie, 35 + 4, mała ok. 2800, wody płodowe w normie, mała wagą idealna co też świadczy, że pomimo dupnych porannych cukrów cukrzyca wyrównana i tylko czekać aż insulina całkiem zadziała (dzisiaj już było lepiej, bo 91). No i co prawda lekarka nic nie powiedziała, ale główka jakaś mała, bo na 34 tygodnie 2 dni, a brzuszek już na 35 tygodni i 6 dni. Ale pewnie niepotrzebnie panikuję, mam dużo tłuszczu na brzuchu więc to też zaburza obraz USG. No i dziwię się, ale wizytę mam dopiero 10 marca! I dopiero wtedy KTG, a to już będzie 38 tygodni i to będzie ostatnia wizyta, bo potem już do szpitala mnie będzie kierowała. No ale jak coś się będzie działo to mam lecieć do szpitala wcześniej oczywiście.
 
Do góry