reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

3 dni przed porodem odszedł czop żadnych skurczy brzuch wysoko miałam nigdzie nie jechałam nie dzwoniłam bo tak samo miałam w pierwszej ciąży później w nocy skurcze się zaczęły co 10 min później co 876543itd 😊 a rodziłam w 39 tyg... Dopiero mam wizytę 4 marca choć moja gin mówiła że raczej się już nie zobaczymy ale wcześniej zapisze się na usg żeby sprawdzić czy się przekręcił bączek główkowo no i jakiej wagi się spodziewać 😊 ale mam nadzieję że urodzę w marcu 😊 a jak u Ciebie? Kiedy wizyta? 😊
A to jak Twój maluszek jest ułożony? Bo mój na wizycie w piątek ułożony miednicowo ważył 2940 g. Wizytę mam 8 marca jeśli się nic nie zadzieje wcześniej, bo mój ginekolog chce sprawdzić czy nadal ma takie ułożenie, jeśli tak to chce mi dać skierowanie na cc bo mówi ze wtedy nie ma sensu dłużej czekać tym bardziej ze mam stwierdzoną cukrzycę. Osobiście wolałabym dotrwać do tej wizyty 😅
 
reklama
Oczywiście brzuch nie ruszał się ładnych parę godzin i nic nie pomagało, a jak przyszedł mąż zapytać czy jedziemy na IP, to od razu mały zaczął ćwiczyć kopniaki i wyszłam na panikarę 😑 chłopaki chyba znaleźli wspólny język, żeby się ze mnie móc ponabijać, bo już trzeci lub czwarty raz tak zrobili 😑
A to dobre przynajmniej możesz byc spokojna😊eh Ci faceci😅ale coś w tym jest bo mój mały jak tatuś wraca z pracy wieczorem to też szaleje więcej jak go słyszy 😉
 
A to dobre przynajmniej możesz byc spokojna😊eh Ci faceci😅ale coś w tym jest bo mój mały jak tatuś wraca z pracy wieczorem to też szaleje więcej jak go słyszy 😉
Może lubi jego głos, niski, męski-podobno niskie dzwięki są lepiej słyszalne w brzuchu niż wysokie 😊 My w 6 miesiącu rozczulaliśmy się z mężem, że kiedy wstaje rano do pracy to mały również się budzi, jakby chciał jeszcze pobyć z tatą przez chwilę 😍 później okazało się, że zwyczajnie budziły go wibracje budzika w telefonie, który mąż trzymie zawsze pod ręką na łóżku 😂 odkąd wyłączyliśmy wibracje synek ma głęboko w poważaniu, czy tata wstaje do pracy czy nie 😂
 
A to jak Twój maluszek jest ułożony? Bo mój na wizycie w piątek ułożony miednicowo ważył 2940 g. Wizytę mam 8 marca jeśli się nic nie zadzieje wcześniej, bo mój ginekolog chce sprawdzić czy nadal ma takie ułożenie, jeśli tak to chce mi dać skierowanie na cc bo mówi ze wtedy nie ma sensu dłużej czekać tym bardziej ze mam stwierdzoną cukrzycę. Osobiście wolałabym dotrwać do tej wizyty 😅
Najpierw był miednicowo jak u Ciebie później w 33tyg główkowo ale tak dziwnie bo główkę miał przy kości biodrowej pupę w lewym boczku a nogi w prawym boczku i niema jak się ruszać a ruchy są bolesne bo mały brzuch mam gin mówiła że będzie miał problem z wejściem w kanał rodny i się okaże w dniu porodu czy sn czy cc.... To już spory Twój maluch 😊 mam nadzieję że się przekręci i aby samo się zaczęło u Ciebie 😊
 
Może lubi jego głos, niski, męski-podobno niskie dzwięki są lepiej słyszalne w brzuchu niż wysokie 😊 My w 6 miesiącu rozczulaliśmy się z mężem, że kiedy wstaje rano do pracy to mały również się budzi, jakby chciał jeszcze pobyć z tatą przez chwilę 😍 później okazało się, że zwyczajnie budziły go wibracje budzika w telefonie, który mąż trzymie zawsze pod ręką na łóżku 😂 odkąd wyłączyliśmy wibracje synek ma głęboko w poważaniu, czy tata wstaje do pracy czy nie 😂
Haha ale co się człowiek pocieszy to jego😂😂
 
Hej dziewczyny tak Was czytam i coraz bardziej się stresuje.😜 ja mam dzisiaj 37+1 mała kręci się w swoich porach w piątek mam wizytę . Ale żadnych skurczy, żadnych bóli aż mam wrażenie że nigdy nie urodzę 😜😜

Ja to samo 😂😂 tak wcześniej brzuch mi twardniał a dziś 37+5 i cicho sza, nie boli, nie twardnieje,tylko że coś tam zaczyna ze mnie lecieć i czasem tam w kroczu zaciągnie😂 już powoli mam dość tego czekania 😂 chce mieć to już za sobą

Dziewczyny nie chcecie być jeszcze po! Uwierzcie czekajcie cierpliwie i naprawdę pielęgnujcie ten moment kiedy maluch jest w brzuszku. Od 5 dni każdy lekarz, neaontologa i położne nawet zwykle pielęgniarki gadają tylko o tym że nie po to natura wymyśliła 40 tyg żeby matki teraz sobie robily jak chciały to akurat wczoraj nagminnie słyszałam🙄. W sumie jak na priv szpital wczoraj mój lekarz na dyżurze przyjął 12 porodów 8 cesarki 🤑. Jak wiecie co mam na myśli.
U mnie oczywiście nikt nie robi wyrzutu przynajmniej wprost bo wczesniak i sam się prosił ale jednak jakoś mi głupio.
 
reklama
Ja to samo 😂😂 tak wcześniej brzuch mi twardniał a dziś 37+5 i cicho sza, nie boli, nie twardnieje,tylko że coś tam zaczyna ze mnie lecieć i czasem tam w kroczu zaciągnie😂 już powoli mam dość tego czekania 😂 chce mieć to już za sobą 😂
Ja tak samo, mimo że się boje to chciałabym urodzić i cieszyć się z maleństwa 🙂
 
Do góry