reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Bolą Was ruchy dziecka?
Normalnie organy wewnętrzne mi chyba przestawia moja mała🤷‍♀️

Bolą jak diabli ale najbardziej po prawej stronie bo z przodu łożysko. Ale ogólnie pępkiem to chyba chce mi to dziecko wyjść, albo w zebra mi noge wkłada ze czasem się schylić nie mogę bo ból. Albo jak się przeciąga, wypina się. Ale chyba to wina tego ze ma mało miejsca
 
I która już spakowana? Ja będę się pakować w przyszłym tygodniu, w tym tyg sobie wszystko skompletuje i tak do maks połowy lutego chce być spakowana 😁
Jeśli którejś się chcę to może napisać co bierze do szpitala, ile sztuk, zawsze fajnie sobie zobaczyć czy wszystko się napisało na swojej 😁 ja mam trochę spora listę, ale muszę ją ukrócić, bo po rozmowie z siostrą mojego narzeczonego, która rodziła rok temu w maju w tym szpitalu co ja, to kilka rzeczy mi niepotrzebnych bo w szpitalu mają a po co przynosić zarazki do domu 😜 Ja Wam też później napisze o kosmetykach i liście 😁
Ja tez już muszę torbę spakować ale ciężko się zebrac. Dzisiaj skończyłam prasować ciuszki🙂to może w weekend pomału ogarnę torbę. W środę ma przyjść do mnie położna to może ona powie co spakować 🙂 muszę tylko kosmetyki kupić ale chyba wybiorę się do rossmana i tam coś upoluje 🙂
 
reklama
Do góry