reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Super, dziękuję za wskazówki 😊 teraz zmierzyłam cukier 1h po śniadaniu ( wiem, późno jem śniadania 😋 muszę to zmienić) i wyszło mi 146... Moze przez to, że piłam do śniadania cappuccino słodkie.. Ehh, raz mam w normie wyniki, raz podwyższone ( szczególnie na czczo) i już dołuje mnie to..
Na pewno po tym cappuccino🙈🙉
 
reklama
Bo ja mam ostatnio powyżej 90 na czczo, ale w nocy pije wodę i od ostatniego posiłku ( kolacji) mija jakieś 11-12 h, więc wtedy jest możliwość, że wynik wyjdzie większy? Słyszałam, że jak jest za długa przerwa to cukier może być wyższy. A po 1h po posiłku zawsze mam w normie ok. 115-125. A ważne warto mierzyć też po 2h? Wtedy cukier mam większy.
Ja mieszkam w niemczech i tu norma dla ciężarnych jest na czczo poniżej 95 a, po posiłkach poniżej 140.
Ja ostatnio na Czczo ok a po sniadaniu mi wywala, dziwne było odwrotnie.
W środę diabetolog ale mała jest wagowo normalna do tygodnia ciąży więc może uniknę insuliny.
 
Ja mieszkam w niemczech i tu norma dla ciężarnych jest na czczo poniżej 95 a, po posiłkach poniżej 140.
Ja ostatnio na Czczo ok a po sniadaniu mi wywala, dziwne było odwrotnie.
W środę diabetolog ale mała jest wagowo normalna do tygodnia ciąży więc może uniknę insuliny.
A wyszła Ci cukrzyca ciążowa na krzywej cukrowej?
 
Ja mieszkam w niemczech i tu norma dla ciężarnych jest na czczo poniżej 95 a, po posiłkach poniżej 140.
Ja ostatnio na Czczo ok a po sniadaniu mi wywala, dziwne było odwrotnie.
W środę diabetolog ale mała jest wagowo normalna do tygodnia ciąży więc może uniknę insuliny.
A w którym tygodniu jesteś? Bo mi mówiła ze po 32 tj się normuje. Ja jestem teraz w 30 tym i zauważyłam że już nie muszę się tak pilnować 😉
 
reklama
Do góry