reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Jak najbardziej. :biggrin2:
Co u małego? U nas wszystko ok. Za kilka dni roczek. :happy2: Jak to zleciało.. Właśnie wjechało mleko, stąd ta piękna godzina.. :wink:

Jesteś w ciąży? :happy2: Na kiedy wypada termin?

Ściskam mocno.
U małego wszystko dobrze :) lobuzuje i skupia się na rozwoju ruchowym.
Zleciało strasznie ;) u nas tv też właśnie mleczko.
Jestem na lutym 2021 :) i tak mi się obiło że cię tam widziałam. A tu weszłam wczoraj poczytać z ciekawości i patrzę że to ty :)
Buziaki i kciuki z was :*


A dla reszty dziewczyny tu tez kciuki i powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Halo Marcówki :) Jest tu jeszcze ktoś kto testował i wychodzi termin na marzec? U mnie dziś test pozytywny, ale jeszcze bardzo wcześnie bo 9 dpo. Termin byłby na 6 marca :) Narazie straszny bladzioch, ale mam nadzieję, że zacznie ciemnieć :)
Niepewnie ale się dołączam, dziś upragniona kreseczka w 27dc ❤
Gratulacje 😍
Mam nadzieję, że dołączę tu do Was, ale my dopiero co działalismy. Gdyby się udało, to w marcu byl by termin. I to najpiękniejszy prezent urodzinowy by był. Mój partner z początku, a ja z końca marca🙂
 
Cześć dziewczyny, mozliwe, że również dołączę do waszego grona 😀. Okres powinnam dostać 29 czerwca, ale czuję się jakoś inaczej niż zwykle. Bolą mnie piersi,choć nigdy tak nie mam. Chyba będę dziś robić pierwszy test. Gratuluję wszystkim dwóch kresek :)
 
Cześć dziewczyny, mozliwe, że również dołączę do waszego grona 😀. Okres powinnam dostać 29 czerwca, ale czuję się jakoś inaczej niż zwykle. Bolą mnie piersi,choć nigdy tak nie mam. Chyba będę dziś robić pierwszy test. Gratuluję wszystkim dwóch kresek :)
Trzymamy kciuki za dwie kreski
 
Witajcie 😊 po cichu liczę, ze może i ja do Was dołączę 😊 co prawda jeszcze został mi tydzień do @ ale może kto wie coś się uda 😅 od kilku dni ciężko mi na żołądku wczoraj było mi strasznie nie dobrze , dziś to samo i rano wymioty do tego strasznie mi się odbija. Kawa mi nie wchodzi jak pilam dużo tak teraz pije tylko 1-2 dziennie max bo mi nie dobrze po niej. Zrobiłam co prawda test ale negatywny ( choć ja tam już wypatrzyłam ledwo widoczna kreske 😅) . No nic musimy poczekać albo wybiorę się jutro na krew 😅 trzymajcie kciuki żeby się udało 😁😁
 
reklama
Do góry