reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny No i u mnie puste jajo płodowe :( Kompeltnie nie wiem co teraz, wiec jak ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglada zabieg czy jest się czego bać to byłabym wdzięczna
Bardzo mi przykro. Ja miałam zabieg w tym roku w narkozie, więc nic nie czułam. Jak widzisz udalo mi sie zajsc w ciąże teraz i poki co jest wszystko w porządku, także puste jajo nie ma wpływu na kolejne ciąże tak jak mowił wczesniej lekarz i to nie jeden, jesli jest to w jakims stopniu pocieszeniem. Nie martw sie zabiegiem, bo to nic strasznego. Ja sie naczytalam duzo i sie balam zabiegu a niepotrzebnie. Jeszcze mozesz poczekac tydzien lub 2 jesli masz taka mozliwosc i nie decydowac sie od razu na zabieg, jakas szansa zawsze jest ze cos sie zmieni. Trzymaj się
 
reklama
Moja przyjaciolka miala tez puste jajo plodowe i juz byla zalamana ale lekarz kazal przyjsc jeszcze sie upewnic za tydzien i byl jednak zarodek. Moze robie Ci niepotrzebne nadzieje ale tak bylo. Ma teraz piękna córeczkę. Tyle stresu co miała to tylko ona wie. Lekarz nie powinien tak szybko stawiać diagnozy. Powinien dac czas.
 
Mój mąż był przy obu porodach . Bez niego byłoby mi ciężko w trakcie ale chyba jeszcze trudniej po. Zajął się dzieckiem i pomógł mi się wykapać . A ze po drugim porodzie wyszliśmy do domu po 6 godzinach to fakt ze był w szpitalu ze mną bardzo się przydał .
Z jego wspomnień to te pierwsze chwile były i są dla niego bardzo ważne .
Każdy jednak jest inny . I to nie robi nas ani lepszych ani gorszych tylko innych
 
@marudka poczekaj tydzień...dwa.. nie ma co sie spieszyc. Nie wiem jak to jest w przypadku pustego jaja czy organizm sam potrafi sie oczyscic czy nie ale jesli juz lepiej poczekac az Twoj organizm sam zacznie reagować.. ja czekalam od diagnozy obumarlego zarodka tydzien i samo sie zaczelo, mialam.tez zabieg ale moja gin mowila ze zawsze lepiej jak szyjka sama sie rozszerzy nawet tabletkami niz jakby mieli to robic mechanicznie. Ale daj sobie czas, moze opozniona owulka.. badz dobrej mysli!
 
reklama
Dziewczyny No i u mnie puste jajo płodowe :( Kompeltnie nie wiem co teraz, wiec jak ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglada zabieg czy jest się czego bać to byłabym wdzięczna

Hej, co prawda jestem mama lutowa, koniec lutego, więc to prawie marzec ;), ale czasami was podczytuje, mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko. W każdym razie chciałam tylko powiedzieć, ze ja tez byłam na pierwszym usg w 6t3d i tez nie było nic widać. I moj pęcherzyk tez były duży, 26 mm. Ja mam długie cykle, wiec lekarz w ogóle nie kazał się martwić,bo ciaza byla młodsza. A teraz dzidziuś ma 26 mm i rośnie. Moze poczekaj jeszcze z dwa tygodnie? Moze akurat sie pojawi.
 
Do góry