reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Sprawdziłam jak miałam w poprzedniej ciąży i tam mialam w 5 tc 8050 no ciekawe co wyjdzie

w poprzedniej ciąży na tym etapie tez miałam wyższą betę. Nie wiesz kiedy było zagnieżdżenie i od którego momentu zaczął się wytwarzać hormon.
Wiesz… Te Widełki są dość spore.
Ja pamiętam że przed terminem spodziewanej miesiączki miałam już bardzo mocne kreski. W obecnej ciąży tą mocą kreskę ujrzałam kilka dni po terminie spodziewanej.
 
Nie było nawet zarodka :(
Mała czarna, ja w poprzedniej ciąży zarodek dopiero zobaczyłam jakoś pod koniec 6 tygodnia, a tak naprawdę nie wiesz, kiedy na pewno zaszlas, który to dokładnie tydzień, chyba że miałaś monitoring cyklu. Myślę że spokojnie powinnaś czekać bete masz wysoką.
 
@Mała.czarna trzymaj się! Mam nadzieję, że będzie dobrze <3

A ja tu tylko wpadam powiedzieć, że byłam dziś u gina i... widziałam bijące serduszko :) I z tego wszystkiego nie zadałam ŻADNEGO z wielu pytań ;) no ale nic, na dziś po prostu się cieszę <3
 
w poprzedniej ciąży na tym etapie tez miałam wyższą betę. Nie wiesz kiedy było zagnieżdżenie i od którego momentu zaczął się wytwarzać hormon.
Wiesz… Te Widełki są dość spore.
Ja pamiętam że przed terminem spodziewanej miesiączki miałam już bardzo mocne kreski. W obecnej ciąży tą mocą kreskę ujrzałam kilka dni po terminie spodziewanej.

Masz racje niema co się nastawiać czekam do jutra o 16:20 mam endokrynologa to mi odrazu powie czy z wyniki bety jest ok
 
Masz racje niema co się nastawiać czekam do jutra o 16:20 mam endokrynologa to mi odrazu powie czy z wyniki bety jest ok

no i super. Ja dzisiaj byłam u endokrynologa i pokazała mu swoje wyniki. Moje TSH wynosi 2,23 A dawka letrox wynosiła 62,5.
A co mi lekarz powiedział… Teoretycznie wysokość hormonu jest ok ale… Biorąc pod uwagę że to pierwszy trymestr oczekiwana wartość to jest poniżej 1,5. Zwiększył mi dawkę o 33% bo powiedział że to się robi z automatu na samym początku ciąży.
Jest to u nas znakomity Endokrynolog więc ja mu bardzo ufam.
Oczywiście zlecił mi Jod, wit D i dawka letrox to teraz 82,5.
Jak straciłam pierwszą ciążę to właśnie miałam hormon powyżej 2,3 i ginekolog zwrócił uwagę że jest za wysoki jak na pierwszy trymestr.
Endokrynolog kazał mi się pokazywać co dwa miesiące no i dał do ciebie numer telefonu jakby cokolwiek miało się dziać.

Teraz tylko poniedziałkowe usg i pozytywne nastawienie
 
Cześć dziewczyny melduje sie Iwona, miło mi dołączyć do was. Moja ostatnia @była 31maj
Prawdopodobnie termin na 8 marzec
U mnie troszkę hardkorowa sytuacja bo moja druga córeczka w poniedziałek skończyła 9 miesięcy ❤ A najstarsza ma prawie 13 lat
Więc jak się domyślacie czekam i czuje że to będzie synek jeśli wogole wszystko się potwierdzi narazie zrobione mnustwo testów dlatego że nie mogę uwierzyć

Na zdjęciu jeśli widać Nikola trzyma w raczkach przecudowna wiadomość ❤
20190703_081045.jpg
 
reklama
no i super. Ja dzisiaj byłam u endokrynologa i pokazała mu swoje wyniki. Moje TSH wynosi 2,23 A dawka letrox wynosiła 62,5.
A co mi lekarz powiedział… Teoretycznie wysokość hormonu jest ok ale… Biorąc pod uwagę że to pierwszy trymestr oczekiwana wartość to jest poniżej 1,5. Zwiększył mi dawkę o 33% bo powiedział że to się robi z automatu na samym początku ciąży.
Jest to u nas znakomity Endokrynolog więc ja mu bardzo ufam.
Oczywiście zlecił mi Jod, wit D i dawka letrox to teraz 82,5.
Jak straciłam pierwszą ciążę to właśnie miałam hormon powyżej 2,3 i ginekolog zwrócił uwagę że jest za wysoki jak na pierwszy trymestr.
Endokrynolog kazał mi się pokazywać co dwa miesiące no i dał do ciebie numer telefonu jakby cokolwiek miało się dziać.

Teraz tylko poniedziałkowe usg i pozytywne nastawienie

Ja mam 3,600 także tez dostanę większa dawkę oby szybko spadało
 
Do góry