reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Jak u was dziewczynki samopoczucie. Ja od rana kiepsko się czuje. Muli mnie prawie cały dzień. Do kitu to jest i te promieniowanie, mulenie tak jak by od żołądka idzie. Jak bym "pochlała " i miała zatrucie alkoholowe dosłownie identyczne samopoczucie. Do bani. Jutro ginekolog na 18:00 Ciekawe co za newsy mnie czekają
 
reklama
ufff..nadroblam zaległosci :D
Ale produkujecie...ja już dziś przestałam plamic, ale ciągle się boję....mąż w poniedziałek wraca do pracy a ja nie mogę małej podnosić, ani moja mama bo jest po operacji wycięca woreczka zółciowego...biedny bedzie dziadziuś [emoji14]
Ja mam w tym roku we wrzesniu 29 :)
To jakies 29 tez sa na forum bo je tez 29 w listopadzie.
Matko dziewczyny tyle piszecie ze szok. :) ciezko nadążyć. [emoji6]
Co do zamknietej grupy to tez sie pisze tylko ze ja dopiero 1 sierpnia mam pierwsza wizyte wiec jeszcze chwila.
Powiedzcie mi czy jak bylyscie w 5 tyg to juz przytylyscie bo ja mam wrazenie ze jest mnie 2 razy wiecej. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale napisalyscie przez dwa dni :)
U mnie aktywny weekend , wczoraj imprezka urodzinowa corci a dzis caly dzien spędziliśmy na basenie. Normalnie padam ze zmęczenia :D

Oczywiście dołączę chętnie do zamkniętej grupy :)

Dobrze dobrze w grupie razniej ;) ja jestem '90 i synka urodzilam w 2016 ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez rocznik 90 :) a córkę urodziłam w 2015.
 
U mnie dziś też kiepsko, muli mnie niby nie zbiera mi się na wymioty ale żołądek taki ciężki. Do tego brzuch pobolewa jednak. Mam nadzieję że to wszystko świadczy że ciąża się rozwija.
Powiedzcie mi czy jak bylyscie w 5 tyg to juz przytylyscie bo ja mam wrazenie ze jest mnie 2 razy wiecej. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie przytyłam jeszcze ale od dwóch dni czuję że mam brzuch pełniejszy i spodnie zaczynają uwierać
 
To jakies 29 tez sa na forum bo je tez 29 w listopadzie.
Matko dziewczyny tyle piszecie ze szok. :) ciezko nadążyć. [emoji6]
Co do zamknietej grupy to tez sie pisze tylko ze ja dopiero 1 sierpnia mam pierwsza wizyte wiec jeszcze chwila.
Powiedzcie mi czy jak bylyscie w 5 tyg to juz przytylyscie bo ja mam wrazenie ze jest mnie 2 razy wiecej. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w spodniach sie nie zapinam. A przytylam tylko kilogram, ale czuje taki ciężar:)
 
No właśnie ja na wadze to tez nie przytylam ale sukienki nie moglam dosunac. [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie waga narazie stoi w miejscu ale brzuch czuje taki troche nadety :) i w bardzo dopasowanych spodniach juz mi ciasno :D ale wczoraj pod sukienke jeszcze z.przyzwyczajenia zalozylam majtki wyszczuplające :)

Co do płci nie mam żadnego przeczucia. Po ostatnich przeżyciach zależy mi jedynie na tym zeby dzidzia urodziła sie zdrowa.
Jak będzie chłopczyk to fajnie bo będziemy mieli parke, a jal dziewczynka to tez fajnie bo córcia bedzie miala siostrzyczke, a nie ma jak siostrzana miłość :D
 
Ja tez mam wzdęcia... Po brzuchu mi dodatkowo jezdzi... Chyba zjadlam cos nie tak...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie glowa boli znowu, jak zaczęło U mnie grzmiec tak od razu glowa zaczęła boleć. Syna tesciom zostawilismy i pohechalismy sobie na rybke:D mmm palce lizac. I wiecie co, tyle smazalni ile odwiedzilam nad morzem od tanszych do drozszych, zadna smazalnia nue serwuje tak pysznej i soczystej ryby jak nie daleko mnie:D
 
Do góry