reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Bo się boję zapeszyć, powiem jakoś w okolicy 3 miesiąca, na razie wiedzą rodzice i rodzeństwo ;)
a ja właśnie zamówiłam pizze bo od 3 dni za mną chodzi ;D
wiecie może, do którego momentu może tak boleć jakby przy jajnikach?
a co do piersi to mnie bolą tylko jak noszę biustonosz xd więc unikam go jak ognia ;p
Ja znowu bez stanika to już w ogóle koszmar,jak zdejmuje go do kąpania to czuje jakby miały mi się oberwać :eek:
Co do bólów jajników to nie wiem .
 
reklama
Co do zielonej herbaty to bym się trochę nie zgodziła. Znam dziewczyny które Ją piły cała ciążę i nic im nie było. Ją po prostu trzeba ograniczać jak kawę i tyle. Co do czarnej Ona podnosi bardzo ciśnienie i może spowodować stan przedrzucawkowy. Jest mocniejsza niż kawa

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
niektórzy twierdz, że w ogóle, czytałam też, że czarną można w pić ale nie za mocną, tam chodzi chyba o obecność kofeiny ;)
No ja slyszalam ze oslabia przyswajanie kwasu foliowego a zielona wysusza wody plodowe. Ponoć najlepsza jest rooibos ale ze świeżych liści. Zeby nie pomylic z czerwona bo ta jest odchudzajaca. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo się boję zapeszyć, powiem jakoś w okolicy 3 miesiąca, na razie wiedzą rodzice i rodzeństwo ;)
a ja właśnie zamówiłam pizze bo od 3 dni za mną chodzi ;D
wiecie może, do którego momentu może tak boleć jakby przy jajnikach?
a co do piersi to mnie bolą tylko jak noszę biustonosz xd więc unikam go jak ognia ;p
Ponoć do końca ciąży możesz mieć taki ból. Więzadła ciągną bo macica się powiększa. Też to mam [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim
Pewnie większość mnie nie kojarzy bo baaardzo dawno temu nic nie pisałam...
Nie mam siły na nic, czuję się fatalnie. Czytam Was regularnie i chcę być również w tej zamkniętej grupie. Możesz mnie też dodać @andzelika87

Dziewczyny miałam krwawienia... takie delikatne. Czasami krew była taka "żywa"... częściej w śluzie, już brązowa... trwało to kilka dni. Byliśmy na wakacjach. Po powrocie poszłam do ginekologa. A wiecie jakie miałam myśli... że to koniec... Całe szczęście serduszko bije. Dzieciątko 19 lipca miało 1,5 cm długości. A ze mną wszystko w porządku... te lekkie krwawienia mogły być wynikiem nawet stresu... dźwigania, chociaż jestem we wszystkim wyręczana, ale czasami zdarzyło mi się podnieść synka... poza tym dużo chodziliśmy... wysiłek też mógł mieć znaczenie. W każdym razie krwawienia ustały. A ja dostałam Duphaston. No i biorę 3 razy dziennie.

Piszecie tyle o jedzeniu... a ja zmuszam się do niego... kompletnie nie wiem co jeść... na nic nie mam ochoty, wszystko mnie obrzydza, stale mi niedobrze... jak sobie z tym radzicie...? Jakiś imbir, cytryna...? co może pomóc?
 
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOTE]
M
witam, po weekendzie bez internetu ;D ale fajnie było na tym grillu, szkoda tylko, że nie mogłam jeszcze się pochwalić ;< co do przeczuć, mi się zdaje, że będzie chłopiec chociaż chyba chciała bym małą Księżniczkę ;D mój rocznik to `92, wydaje mi się, że była jedna dziewczyna też w moim wieku
@andzelika87 ja też poproszę o dodanie do zamkniętej grupy, napisałam wiadomość ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam więc tu też napiszę ;)
Ja też rocznik 92:)
 
Ja jestem caly czas na duphaston 2 razy i luteine 2 razy ale to dlatego ze po inseminacji.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
jak tak patrze na Wasze objawy to znowu się nakręcam, że może coś nie tak bo mam jakieś słabe te moje, ale może po prostu jest jakaś grupa, która lepiej to przechodzi, a może mi potem dowali ;p
Leonia89 cieszę się, że już wszystko dobrze, teraz sobie odpoczywaj ;)
 
Hej ja tez ciagle czuje się nadmuchana i ciagle głodna i to uczucie jakby na żołądku coś leżało .Najgorsze,ze jak nie zjem od razu jak jestem głodna to mi się zbiera na wymioty.Piersi bolą jak cholera i już chyba są o rozmiar większe :surprised:I ciagle jestem zmeczona i bez energii a jak tylko więcej się poruszam to mi się zaraz słabo robi.Normalnie jestem zmeczona zmęczeniem :eek:
To u mnie to samo:) ale chyba niestety musze się ograniczyć z jedzeniem bo będę słoń a za miesiąc mam wesele i nie chciałabym wyglądać źle[emoji4] no właśnie jaką ja sukienkę założę by rodzina nie zobaczyła [emoji33] @angelika87 dodaj mnie do grupy zamkniętej. Ja jestem na działce -słaby zasięg dlatego rzadko piszę.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
jak tak patrze na Wasze objawy to znowu się nakręcam, że może coś nie tak bo mam jakieś słabe te moje, ale może po prostu jest jakaś grupa, która lepiej to przechodzi, a może mi potem dowali ;p
Leonia89 cieszę się, że już wszystko dobrze, teraz sobie odpoczywaj ;)
Każda ma inne objawy ,nie nakręcaj się:tak:
 
Do góry