reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ja bym zjadła jakiegoś burgera haha :) ale nie mam nigdzie blisko wiec zjadłam truskawki z jogurtem greckim i inke z czekolada sobie zrobiłam ale wypiłam pół wielkiego kubka i mam dość hehe
 
witam, po weekendzie bez internetu ;D ale fajnie było na tym grillu, szkoda tylko, że nie mogłam jeszcze się pochwalić ;< co do przeczuć, mi się zdaje, że będzie chłopiec chociaż chyba chciała bym małą Księżniczkę ;D mój rocznik to `92, wydaje mi się, że była jedna dziewczyna też w moim wieku
@andzelika87 ja też poproszę o dodanie do zamkniętej grupy, napisałam wiadomość ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam więc tu też napiszę ;)
 
Hej ja tez ciagle czuje się nadmuchana i ciagle głodna i to uczucie jakby na żołądku coś leżało .Najgorsze,ze jak nie zjem od razu jak jestem głodna to mi się zbiera na wymioty.Piersi bolą jak cholera i już chyba są o rozmiar większe :surprised:I ciagle jestem zmeczona i bez energii a jak tylko więcej się poruszam to mi się zaraz słabo robi.Normalnie jestem zmeczona zmęczeniem :eek:
 
witam, po weekendzie bez internetu ;D ale fajnie było na tym grillu, szkoda tylko, że nie mogłam jeszcze się pochwalić ;< co do przeczuć, mi się zdaje, że będzie chłopiec chociaż chyba chciała bym małą Księżniczkę ;D mój rocznik to `92, wydaje mi się, że była jedna dziewczyna też w moim wieku
@andzelika87 ja też poproszę o dodanie do zamkniętej grupy, napisałam wiadomość ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam więc tu też napiszę ;)
Wszystko gra. W poniedziałek po poludniu przekaże dalej:D napisalam ci priv:D
Czemu nie pochwalilas sie jeszcze?
@Doti306 tak na rzut beretem to i ja blisko nie mam:D mam cos ok 30/40 km:p ale wartooo:D nawet magda gessler chwali:D
 
Hej ja tez ciagle czuje się nadmuchana i ciagle głodna i to uczucie jakby na żołądku coś leżało .Najgorsze,ze jak nie zjem od razu jak jestem głodna to mi się zbiera na wymioty.Piersi bolą jak cholera i już chyba są o rozmiar większe :surprised:I ciagle jestem zmeczona i bez energii a jak tylko więcej się poruszam to mi się zaraz słabo robi.Normalnie jestem zmeczona zmęczeniem :eek:
Popieram. Mam podobnie dzisiaj dziki szał z jedzeniem. Od rana kanapki, orzeszki, kiwi, banan, jabłka, czekolada, pomidoty, obiad i ryba:D
 
Popieram. Mam podobnie dzisiaj dziki szał z jedzeniem. Od rana kanapki, orzeszki, kiwi, banan, jabłka, czekolada, pomidoty, obiad i ryba:D
A ja 2 kromki chleba z mielonka ,złożona kromka chleba z parówką (ostatnio mam na nią fazę ) ,obiad ziemniaki,gołąbek i kabaczek smażony w jajku i bułce tartej i teraz na kolacje 3 kromki chleba z sałatą,serem ,pomidorem i szczypiorkiem (ale było dobreeee) :rolleyes2:No i pomiędzy nektarynka i kaszka manna z truskawkowym sokiem (kupna)
 
U mnie z jedzeniem jest dokladnie tak samo. Juz sama nie wiem po co sięgnąć. [emoji4] szok poprostu. A pozniej sie dziwie ze sie w sukienki nie mieszcze. [emoji6]
Dziewczyny a slyszalyscie i tym ze nie mozna w ciazy pić zielonej i czarnej herbaty?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo się boję zapeszyć, powiem jakoś w okolicy 3 miesiąca, na razie wiedzą rodzice i rodzeństwo ;)
a ja właśnie zamówiłam pizze bo od 3 dni za mną chodzi ;D
wiecie może, do którego momentu może tak boleć jakby przy jajnikach?
a co do piersi to mnie bolą tylko jak noszę biustonosz xd więc unikam go jak ognia ;p
 
reklama
U mnie z jedzeniem jest dokladnie tak samo. Juz sama nie wiem po co sięgnąć. [emoji4] szok poprostu. A pozniej sie dziwie ze sie w sukienki nie mieszcze. [emoji6]
Dziewczyny a slyszalyscie i tym ze nie mozna w ciazy pić zielonej i czarnej herbaty?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

niektórzy twierdz, że w ogóle, czytałam też, że czarną można w pić ale nie za mocną, tam chodzi chyba o obecność kofeiny ;)
 
Do góry