reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ania1301 to masz taki plusik i jak go klikniesz to jest zdjęcie do dodania
1500730914-aaaaaa.jpeg
1500730921-aaaaaa.jpeg



p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
 
Dziewczyny macie rację u nas wszystkie sery muszą być z mleka pasteryzowanego, także te brie, camembert, wiec możecie je jeść ja nie jadłam tylko w 1szym trymestrze tak na wszelki wypadek, a potem czasem zjadłam jak miałam ochotę, nawet te typowo pleśniowe..

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc. Teraz tylko mi wyskoczyło że format zdjęcia jest za duży :sad:
Musisz zmniejszyć rozmiar zdj, bo tu niestety takie dziwne limity mają.. Spróbuj skompresowac, albo przyciąć zdjęcie, powinnaś mieć taką opcję w telefonie.

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry