reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Dziewczynki poczytalam trochę majonez możemy jeść bezpiecznie jajka w nim są albo pssteryzowane a najczęściej suszone inaczej by nie był trwały. wini...y Napewno suszone i bezpieczne. A serki turki z mleka pasteryzowanego są czyli można. Fety dziś szukałam kupiłam arl.. Też mleko pasyeryzowane. Więc wcinam dziś grecką
 
Dziewczynki poczytalam trochę majonez możemy jeść bezpiecznie jajka w nim są albo pssteryzowane a najczęściej suszone inaczej by nie był trwały. wini...y Napewno suszone i bezpieczne. A serki turki z mleka pasteryzowanego są czyli można. Fety dziś szukałam kupiłam arl.. Też mleko pasyeryzowane. Więc wcinam dziś grecką
Musisz wytrzymac jeszcze dwa dni, albo na IP. To my mozemy jesc pasteryzowane czy niepasteryzowane.
 
U nas ciężko znaleźć niepasteryzowane sery itd. To raczej francuskie sery i raczej we Francji.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Niieszka- wszystko będzie dobrze zobaczysz.

Ja we wtorek mam wizytę na 16.30 ciekawe czy już usłyszę serduszko[emoji7][emoji7][emoji7] czuję się świetnie,rano tylko chwilowe mdłości. Kurcze cały czas mi w głowie te bliźniaki, mąż mówi , żebym nawet tak nie myślała.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, pojechałam wczoraj do szpitala, przyjęli mnie, jak na złość przy badaniu nic śluzu nie było, zero krwi czy innych nieprawidłowości, dzidzia rośnie, ma już 12mm. ;-) Wygląda że wszystko ok ale chcą mnie tu trzymać do poniedziałku na obserwację.
No i dobrze że pojechałaś! Będziesz spokojna przynajmniej. A do poniedziałku jak polezysz to szybko zleci
 
Nie możemy niepasteryzowanego ;)
Ale znaleźć coś w sklepie z mleka niepasteryzowanego to sztuka. Więc czemu nie jeść fety np. Trzeba sobie tylko darować swojskie mleczko i przetwory z niego. Surowe jajka i surowe mięso owoce morza. myć owoce a resztę można wcinac spokojnie i majonez i fete i inne turki.
 
Dziewczynki poczytalam trochę majonez możemy jeść bezpiecznie jajka w nim są albo pssteryzowane a najczęściej suszone inaczej by nie był trwały. wini...y Napewno suszone i bezpieczne. A serki turki z mleka pasteryzowanego są czyli można. Fety dziś szukałam kupiłam arl.. Też mleko pasyeryzowane. Więc wcinam dziś grecką
Dobrze,ze nie lubię majonezu i mam problem z głowy :rolleyes2:
 
reklama
Musisz wytrzymac jeszcze dwa dni, albo na IP. To my mozemy jesc pasteryzowane czy niepasteryzowane.
Na izbę nie lecę bo dziś jest lepiej a do poniedziałku blisko. A jeśli odpukac już się stało to się nie odstanie. Piersi bolą żadnych plamien więc rozsądek mówi że raczej ok. A że panikuje... No panikuje
 
Do góry